Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


fazerer

Priporočene objave

Pa saj je že nekaj časa jasno da zahtevamo "zaščitne" ograje...

Sej se vse ze ve, kot pravis...en odborcek sam rabimo, ki bo v danem momentu zakrical, " Nazenite cestarje, da pokrijejo stebricke", predno mi vrzemo 300 kil paradajza, takega rdecega, pa kako govejo auslezvano golenico pred vrata parlamenta, tko, da malo simboliziramo situacijo.

Pa Hogovce treba zraven poklicat, nej pridejo enkrat z nekim razlogom navijat, pa pokat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda tam kjer ni prepadov itd.

kjer ni prepadov večinoma tudi ograj ni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ali so naši vrli poslanci zavedajo koliko volilnih glasov imajo med motoristi ...

Se.

Uspeli boste, če boste vse penzioniste prekrstili v motoriste. Pa še bodočnost imajo. So najhitreje rastoči del človeške populacije v zahodnem svetu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje na naših avtocestah postavljajo betonske ograje, ki so polne in nimajo nobenih stebričkov, pa še nagnjene so, da ne priletiš v ograjo pod kotom 90 stopinj.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje na naših avtocestah postavljajo betonske ograje, ki so polne in nimajo nobenih stebričkov, pa še nagnjene so, da ne priletiš v ograjo pod kotom 90 stopinj.

Tadej

Kje npr. Jaz jih se nisem videl, ali pa nisem zaznal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se vse ze ve, kot pravis...en odborcek sam rabimo, ki bo v danem momentu zakrical, " Nazenite cestarje, da pokrijejo stebricke", predno mi vrzemo 300 kil paradajza, takega rdecega, pa kako govejo auslezvano golenico pred vrata parlamenta, tko, da malo simboliziramo situacijo.

Pa Hogovce treba zraven poklicat, nej pridejo enkrat z nekim razlogom navijat, pa pokat .)

vse to lahko narediš vendar vprašanje, če se bo potem kaj izboljšalo?! :?

boli njih k.... za nas... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boli njih k.... za nas... :devil:

Kar nej jih boli, ko bo pa to slo v medije, jih bo pa hitro nehal bolet, potem bodo pa morali zacet pospravljat po dvorisu in ne se bat, ne bojo mogli kar ignorirat, sicer pa, sej sploh ni vazno v prvi fazi, vazno je, da podkurimo in opozorimo nase pa, da se malo izzivimo, pa kak novinar pa snemalec prileti, se bojo ze stvari odvile. Sele potem pridemo na vrsto, da povemo, kaj zahtevamo. Se se spomnes stavke avtoprevoznikov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje npr. Jaz jih se nisem videl...

To so tisti bloki, ob izvozih iz avtocest, ali pa ponavadi z njimi preusmerijo na nasprotni pas, ali zozijo iz dveh spur v eno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nej jih boli, ko bo pa to slo v medije, jih bo pa hitro nehal bolet, potem bodo pa morali zacet pospravljat po dvorisu in ne se bat, ne bojo mogli kar ignorirat, sicer pa, sej sploh ni vazno v prvi fazi, vazno je, da podkurimo in opozorimo nase pa, da se malo izzivimo, pa kak novinar pa snemalec prileti, se bojo ze stvari odvile. Sele potem pridemo na vrsto, da povemo, kaj zahtevamo. Se se spomnes stavke avtoprevoznikov...

marsikaj bo in je v medijih pa stvari grejo kvečjemu navzdol...

približujejo se volitve in zdaj bodo marsikaj obljubljal samo po volitvah bo isto kot je danes, zapomni si...

ne da se pa primerjat avtoprevoznikov in motoristov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nej jih boli, ko bo pa to slo v medije, jih bo pa hitro nehal bolet, potem bodo pa morali zacet pospravljat po dvorisu in ne se bat, ne bojo mogli kar ignorirat, sicer pa, sej sploh ni vazno v prvi fazi, vazno je, da podkurimo in opozorimo nase pa, da se malo izzivimo, pa kak novinar pa snemalec prileti, se bojo ze stvari odvile. Sele potem pridemo na vrsto, da povemo, kaj zahtevamo. Se se spomnes stavke avtoprevoznikov...

pa še to...

naštej mi na prste ene roke stvari, ki so se popravile od zadnjega obiska pred parlamentom?!

ti bo ostalo nekaj prstev!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ki so se popravile od zadnjega obiska pred parlamentom?!

Ja vsaj fasada se bo popravla, ce jim jo oparadajzamo :naughty:

In pol nam raje ograje zrihtajo, ker vsak teden enkrat fasado barvat jim nebi bilo po godu... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vsaj fasada se bo popravla, ce jim jo oparadajzamo :naughty:

In pol nam raje ograje zrihtajo, ker vsak teden enkrat fasado barvat jim nebi bilo po godu... :hmm:

sej to fasado mi plačamo!!

torej, sami sebi mečemo paradajze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ali so naši vrli poslanci zavedajo koliko volilnih glasov imajo med motoristi ...

če kot motoriste upoštevaš voznike motornih koles lahko računaš na (uradno) 19.510 osebkov, ki se vozijo z (registriranimi) motornimi kolesi.

Po podatkih MNZ- Direktorat za upravne notranje zadeve je 600.729 imetnikov VD kat. A (skupno je 1.178.530 imetnikov VD) vendar pa je registriranih skupno le 20.398 motornih koles, od tega 888 v lasti pravnih oseb in 19.510 v lasti fizičnih oseb (skupno je registriranih 1.159.851 vozil) ...stanje na dan 1.7.2004

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to fasado mi plačamo!!

torej, sami sebi mečemo paradajze...

Ja pismo, pol itak vse mi placamo, torej lahk tud odlocmo kaj bomo najprej placal, fasada pride nazadnje, ko ne bo kolickov...Dej , bencin raje tle gor prilivaj, ce mislis gasit, grem raje za kak teden na morje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pismo, pol itak vse mi placamo, torej lahk tud odlocmo kaj bomo najprej placal, fasada pride nazadnje, ko ne bo kolickov...Dej , bencin raje tle gor prilivaj, ce mislis gasit, grem raje za kak teden na morje...

sem se že naveličal vedno iste stvari...

bolj pritiskaš slabše je!!

stvari naj tečejo po svoje in mogoče bo kdaj bolje...

upanje umira zadnje!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boli njih k.... za nas... :devil:

Res je. :)

Se ti zdi nenavadno?! :hmm:

Kaj bojo pa rekle medicinske sestre, brezposelni, očetje samohranilci, privrženci đamije, neprivrženci izbrisanih, smetarji, lokostrelci, natakarji, traktoristi, grabljice, državni uslužbenci, fukfehtarji, dlakocepci, informatiki, gradbinci, mornarji, prostitutke, otroci, krjavlji, kekci in pehte, kovinarji, strugarji, rudarji, električisti, telekomovci, mizarji, privatniki, lojzeti, marice in šmarnce..... :doze: :doze: :doze:

V parlamentu jih res skrbi za vse prej naštete ( še posebej pa za motoriste) ! :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjer ni prepadov večinoma tudi ograj ni ...

avtocesta. desni ovinek. mokro cestisce. oljni madez.

vse skupaj zelo nedolzno, posledice pa so lahko katastrofalne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa že gremo ( pred parlament) naj nas gre res veliko ( zarad žura, namreč), pa rada bi bla na Šubičevi odspredaj, ne na Tomšičevi ( pri zadnjem vhodu), ker TV zmeri snema spredaj.... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avtocesta. desni ovinek. mokro cestisce. oljni madez.

vse skupaj zelo nedolzno, posledice pa so lahko katastrofalne.

mal :topic: : avtocesta+ovinek+par centimetorv globoka luža+140km/h= :kva2:

posledice so bile razbit avto potem ko je odplesal svoj valček po cestišču.

to se je mojmu sošđolcu nardil ko sta se nekam s fotrom pelala.

ni treba veliko.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je tukaj offtopic??? na avtocesti je "varovalna" ograja na sredini obvezna, kaksne so pa posledice, ko motoristu zdrsne pri prilagojeni hitrosti v omenjenih razmerah si pa lahko vsak sam predstavlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bojo pa rekle medicinske sestre,... V parlamentu jih res skrbi za vse prej naštete ( še posebej pa za motoriste) ! ...

Sej tukaj ne gre za motoriste! tu gre, za drzavljane, mrtve ali bodoce kripeljne... Vsako leto jih je toliko in toliko. Nikjer ne pise, da to ne bom jaz, ti, on...! Torej delamo, kar delamo zase in to kot drzavljani, ceravno se pripeljemo z motorjem...

Ne delamo nic slabega, pac pa koristno in argumentirano. Stvar je samo kako bomo to izvedli oziroma kak nacin bomo nasli, da vzbudimo pozornost. Ne bodo nas primerjali z navijaci nogometnih tekem, ki delajo skodo z bedarijami.

In drugo leto nihce ne bo registriral motorja, ker si mi motoristi med sabo ne bomo drug drugemu pustili registrirat -kao! To pa je toliko in toliko manj v blagajni, ma bomo nasli nacin, da jih zamajamo, ampak skupaj. Zamislite si! Se pripeljemo, naredimo premikajoc obroc, najgrse gledamo kar je mozno, motoristi pa se kar kapljajo in kapljajo, nihce ne ve kdaj se bo to koncalo, zabasemo ves promet pa se zuramo zraven... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avtocesta. desni ovinek. mokro cestisce. oljni madez.

vse skupaj zelo nedolzno, posledice pa so lahko katastrofalne.

prilagojena hitrost ! ... aja saj to ni tista tema ... :o :P B)

Oljnega madeža se res ne da predvidet, je pa res, da ga boš na AC bolj težko našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjer ni prepadov večinoma tudi ograj ni ...

trenutno se na hitro spomnim ceste skozi brniško "hosto" (zadnji desni ovinek) in pa nekaj km slovenskih avtocest, ampak gotovo je še nekaj 100 primerov kjer so postavljene ograje, zadaj pa je zgolj jarek, "hosta", zgolj nenaden ostri ovinek....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se že naveličal vedno iste stvari...

bolj pritiskaš slabše je!!

stvari naj tečejo po svoje in mogoče bo kdaj bolje...

upanje umira zadnje!! :)

In sedaj imas priloznost in vzrok , da naredis nekaj in pomagas temu narediti konec :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!