Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


fazerer

Priporočene objave

bi skoraj raje predlagal nas clubhouse

mnogo boljše ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajte do 1 januarja 2005,ko bo začel veljati nov zakon,pol bomo pa vsi vozili 50,90,130kmh,ker drugače bojo take kazni,da bo glava bolela ,pa tudi ograje ne bojo več napoti,pa drugi v prometu te bojo prej opazili,itd.

Opa Curi.....nič več 270+ :naughty: :naughty: :naughty:

Skrajn cajt......pol bomo pa vidl kdo ma kej pod palcem......tist k lahk plača za kazni :hmm: :OK: :OK: :OK: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eini.......se popolnoma strinjam.....predvsem bo večji efekt........polna klubska blagajna.....polni trebuščki.......praznazamrzovalna skrinja!!!!!!!!!!!!!

Podpiram einijev predlog......z vsemi štirimi!!!!!!!!!!!!! :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislim, da bi moral dat pobudo najprej na Zvezo moto klubov Slovenije in če oni rečejo da tega pa ne bodo naredili se izvede tako kot se dogovarja. Obstaja na,mreč veliko možnosti, da bi nas mediji raztrgali zato ker je dejansko to zadeva v pristojnosti ZMKS ampak če oni ne nardijo nič tudi na določeno pobudo zajetne skupinice motoristov gremo v akcijo sami. Poleg tega, če se ne bomo obrnili najprej na Zvezo, se zna zgodit, da bi zadevo "bojkotirali" klubi ki so v zvezi kar pa bi bila velika škoda saj je teh klubov malce več kot nešteto.

Zadevo je treba napovedat vsaj 1 mesec prej in osebno preklicati tudi predstavnike moto klubov iz cele slovenije da si vzamejo dopust in pridejo v Ljubljano saj gre za pravice vseh slovenskih motoristov!

1.Priporočam sestavo dopisa katerega se pošlje po e-mailu in PT na ZMKS in se jih par dni kasneje pokliče in preveri reakcijo. V kooliko je reakcija borna kot sama zveza se gre v solo akcijo.......

2.akcijo začnemo z dopisom katerega naslovimo na parlament in hkrati na medije ter jih že vnaprej prosimo za podporo in tiste katere zadeva zanima povabimo bližje in jim povemo kdaj in kje se dobimo(štart),.....

3.jaz lahko preverim pri zavarovalnici ali bi nas bile pripravljene podpreti(vsaj kakšna) z kakšnimi brezplačnimi(jebiga - brezalkoholnimi) napitki, ali raje majicami,....

...no ja le ideja.....za razmislit... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eini.......se popolnoma strinjam.....predvsem bo večji efekt........polna klubska blagajna.....polni trebuščki.......praznazamrzovalna skrinja!!!!!!!!!!!!!

Podpiram einijev predlog......z vsemi štirimi!!!!!!!!!!!!! :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Ni meni za polno klubsko blagajno - s temi cenami tudi tezko, da bi bila. Gre zgolj za prakticne razloge...

Ne bi rad, da kdo misli, da samo na klubski zep mislim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eini.......se popolnoma strinjam.....predvsem bo večji efekt........polna klubska blagajna.....polni trebuščki.......praznazamrzovalna skrinja!!!!!!!!!!!!!

....če bo kej dnarja ostal bomo pa par molotovk nabavl za pred parlament..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam sestavo dopisa katerega se pošlje po e-mailu in PT na ZMKS in se jih par dni kasneje pokliče in preveri reakcijo. V kooliko je reakcija borna kot sama zveza se gre v solo akcijo.......

No krasno, potem je pa nujno, da kar dolocimo datum, katerega se dobimo, recimo kar kmalu naslednji teden in dorecemo, da se stvar ne ohladi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislim, da bi moral dat pobudo najprej na Zvezo moto klubov Slovenije in če oni rečejo da tega pa ne bodo naredili se izvede tako kot se dogovarja. Obstaja na,mreč veliko možnosti, da bi nas mediji raztrgali zato ker je dejansko to zadeva v pristojnosti ZMKS

KOJI KURAC JE ZMKS ALI KDORKOLI PRISTOJEN ZA TO ALI SE BOM JAZ ODPRAVIL NEKAJ PROTESTIRAT???

Nehajte že s temi blesavimi pomisleki! Dajte podporo ljudem, ki so se očitno odločili enkrat nekaj narediti, pridružijo se jim lahko vsi ki jih to zanima in so pripravljeni delovati v tej smeri, pa najsi bo to ZMKS, posamični MK, MC, Maksi, pa zaradi mene tudi društvo kmečkih žensk, če jim paše.

Mater mi gre na qrac, ko nekatri mislite, da moram kogarkoli spraševat, ali lahko državo steram v 3PM! :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če bo kej dnarja ostal bomo pa par molotovk nabavl za pred parlament..... :kva2:

Če bojo napitnine velke se lahko namesto molotovk TNT kupi. Bo večji efekt pa dlje se nas bo slišalo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOJI KURAC JE ZMKS ALI KDORKOLI PRISTOJEN ZA TO ALI SE BOM JAZ ODPRAVIL NEKAJ PROTESTIRAT???

No, to je samo prvi korak, da zapolnimo vrzel, da nam takoj noz v hrbet ne porinejo, ces pot je taka in taka, sej je Ixs lepo povedal, ce nam ZMKS ne ponudi roke( kar nam ne bo itak) gremo na svojo pest. Dobro preberi najprej

Zato pa apeliram, da se cimprej dobimo, bomo prej do rezultatov prisli, to kar pisemo tuj je samo pobuda. Za mizo se raje cimprej vsedimo!

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislim, da bi moral dat pobudo najprej na Zvezo moto klubov Slovenije in če oni rečejo da tega pa ne bodo naredili se izvede tako kot se dogovarja.

ZMKS je to že naredila v juniju 2001.

Glej sliko na zloženji za leto 2001/2002

http://www.zveza-mks.si/zmks_03.asp

Med zahtevami (v ospredju je bila ta, da se ukina A do 350) je bila tudi zahteva za izboljšanje varovalnih ograj in še nekaj drugih. Pahor je predstavnike motoristov, ki so mu prinesli čez 5000 podpisov sprejel in vse obljubil. Pri organizaciji predaje podpisov je na pomoč priskočil "na novo" ustanovljeni MOTOSVET.

Od obljub so ukinili le razred A do 350, vsega ostalega, kar so boljubili, niso izpolnili.

A kdo ve zakaj so ukinili A do 350? Samo zaradi 5.000 podpisov sigurno ne (kolk motojev pa prodajajo uvozniki, ki imajo prostornino do 350 ccm?)

Ne verjemem, da bo ZMKS organizirala neke proteste in s tem nosila, kazensko, materialno in disciplinsko odgovornost. Npr. ti med protestnike pride par bedakov, ki bi začeli metat grantne kocke v parlamen, v avtomobile, mogoče kak avtomobil zažgejo..... In potem račun za škodo dobi ZMKS, ker je organizator. Njeni funkcionarji pa lahko še zapor kasirajo.

Mislim, da je "bitka" z najetimi pravnimi strokovnjaki ustreznejša odločitev.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjemem, da bo ZMKS organizirala neke proteste in s tem nosila, kazensko, materialno in disciplinsko odgovornost. Npr. ti med protestnike pride par bedakov, ki bi začeli metat grantne kocke v parlamen, v avtomobile, mogoče kak avtomobil zažgejo..... In potem račun za škodo dobi ZMKS, ker je organizator. Njeni funkcionarji pa lahko še zapor kasirajo.

Se opravičujem vnaprej za svojo žlehtnobo.

Tega tveganja pri koordinaciji moto veselic ni, a neda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No krasno, potem je pa nujno, da kar dolocimo datum, katerega se dobimo, recimo kar kmalu naslednji teden in dorecemo, da se stvar ne ohladi!

Bojim se, da bo vaše besedičenje dočakalo zimo !!

KDAJ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bladzo je 2 strani nazaj predlagal ČAS in LOKACIJO.... ok, lokacijo želite spremeniti, čas pa lahko kot predlog ostane? Razen, če boste parlamentirali že o terminu 2 tedna .... :

V četrtek 12.8.2004 ob 20.00

MANSION PUB, ZALOŠKA CESTA 69 - ob policiji v Mostah - parkiraš pa na parkirišču Dvorca Sela (GIVO),

ki ima vhod nasproti bencinske črpalke v Mostah...

veliko prostora za motorje

ste za    :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest samo upam, da ne bo vse skupaj v vodo padlo, če ne dugega bom vsaj šolo lahko šprical :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOJI KURAC JE ZMKS ALI KDORKOLI PRISTOJEN ZA TO ALI SE BOM JAZ ODPRAVIL NEKAJ PROTESTIRAT???

Ti si moj idol...postani naš Matija Gubec! :) :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to pol pomen ČETRTEK 12.8.2004 ob 20:00 v Clubhousu na koleziji ?!

Jaz sem za Kolezijo v Cetrtek!

...5 minut stojima, po pa grima, kirga nej, nej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot prvo podpisani pod to temo je velik verjetnost, da se pojavim med vami (malce je odvisno od vremena, ker nisem iz "centra"), samo se vedno mi pa ni jasno a v moste al kr na fuzine al mogoce na kolezijo al...??? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot prvo podpisani pod to temo je velik verjetnost, da se pojavim med vami (malce je odvisno od vremena, ker nisem iz "centra"), samo se vedno mi pa ni jasno a v moste al kr na fuzine al mogoce na kolezijo al...??? :angry:

Ja pismo, ce se bom lahk jaz 100 KM iz KK prpelu, bos valjda tud ti lahk iz predmestja, v cetrtek ob 20H na Koleziji :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pismo, ce se bom lahk jaz 100 KM iz KK prpelu, bos valjda tud ti lahk iz predmestja, v cetrtek ob 20H na Koleziji :doze:

Ja, al pa jest 80 km iz v bistvu nikjer.. :doze:

p.s.

Če bo dež, pridem pa s traktorjem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobimo v četrtek :hmm: :?

pri Firestarters MC, ki imajo klubske prostore ob kopališču Kolezija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!