Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


fazerer

Priporočene objave

če prašaš mene ...

četrtek 12.8.2004 ob 20h v Firestarters ClubHouse-u

pri Kopališču kolezija v Ljubljani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pismo, ce se bom lahk jaz 100 KM iz KK prpelu, bos valjda tud ti lahk iz predmestja, v cetrtek ob 20H na Koleziji :doze:

jesenice nikoli niso bile in nikoli ne bodo predmestje ljubljane. "center" je misljeno kot sredisce slo.

pridem.

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jesenice nikoli niso bile in nikoli ne bodo predmestje ljubljane. "center" je misljeno kot sredisce slo.

pridem.

Aha, ce si iz Jesenic, pol mas 10 min do KK, no pa se nekje pocakava pa greva skup magar. Sej si mislu Jesenice na Dolenjskem , ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem iz jesenic, sem pa z jesenic (ker se gre na gorenjske jesenice in ne v ali celo u kot pravijo nekateri... ). :P

a je ta omenjeni plac kakorkoli fizicno na licu mesta oznacen, al moram na kaksen domofon doma penzionistov v blizini pozvonit in vprasat? ce sem bolj natancen, kje tocno se nahaja mesto, kjer se bo zacela pisati zgodovina slo mopedistva, ker z zamljevida na njihovi strani je razvidno samo, da je v okolici kolezije?

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clubhouse stoji poleg čudnega y križišča na Hajdrihovi ulici. 50 m stran pa je res dom upokojencev tako, da lahko za šalo pozvoniš tudi pri njih pa jih vprašaj od kje običajno prihaja ropot motorjev!:)

Ne vem koliko poznaš ta del Ljubljane. Če veš kje je CORNER PUB na Tržaški(od Tobačne tovarne po Tržaški proti Vrhniki, prvi semafor levo) je od tu skoraj najlažje in sicer zaviješ s Tržaške na ulico ob Corner pubu in nato do konca. Prideš do bazena Kolezija in tu zaviješ levo do konca bazena in nato desno ob bazenu(to je to čudno Y križišče) in takoj 5 m kasneje desno na dvorišče. Če fališ prideš do štacune YANNI GSM(desno) in do doma upokojencev(levo)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj pa če se naroči zraven še kakšnih par komadov ..da bomo lažje razmišljali..... :devil:

Enih deset komadov opeke al pa par hlodov pa res ni noben problem dobit... vse za lažje razmišljanje... :devil: :naughty:

p.s.

Drgač pa kontaktiraj šefa , mogoče bo naroču hostese z gospodarskega razstavišča. :kva2:

p.p.s.

Tolk o resnosti teme in raznih protestih pred parlamentom. :wacko:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk o resnosti teme in raznih protestih pred parlamentom. :wacko:

..tema je že resna...bomo vidl koliko nas bo potem resnih za izpeljavo "resnega štrajka"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fejzrr: iskalnik dela čuda!

zdaj pa lepo preber in boš najdu pravo pot :)

kako najti Firestarterje? takole!

eeeee, simci. ce bi ti boljs prebral, bi ugotovil, da sem bil na njihovi strani in da tisti zemljevid kaze priblizno pozicijo in da me je samo zanimalo, ce je recimo nad vhodom tabla, oziroma ce je klub kakorkoli oznacen, da ne bomo iskali in zvonili med penzionisti, ker takrat je za njih ze pozna ura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeee, simci. ce bi ti boljs prebral, bi ugotovil, da sem bil na njihovi strani in da tisti zemljevid kaze priblizno pozicijo in da me je samo zanimalo, ce je recimo nad vhodom tabla, oziroma ce je klub kakorkoli oznacen, da ne bomo iskali in zvonili med penzionisti, ker takrat je za njih ze pozna ura.

Najlazje je pogledat tam okoli bazena, kje bodo odprta vrata in not motorji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......mize bodo itaq zunaj.....razn v primeru dežja, ko bodo pa odprta vrata na dvorišče(POLEG JE TRANSPARENT ZA PLAVALNI KLUB LJUBLJANA - tako za orientir).......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ne visi dol. :huh: :unsure:

Ampak ne morem prit.

Bom pa zagotovo pred parlamentom, katerikoli dan boste že določili. B)

OK da vsaj lahko računamo na podporo!

Da ne bo na koncu po TV smešnicah...."štirje čudaki na motorjih cel dopoldan krožili okoli parlamenta......" :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo na koncu po TV smešnicah...."štirje čudaki na motorjih cel dopoldan krožili okoli parlamenta......" :?

....."nanje pa so iz parlamenta metali zrele paradižnike?" :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....."nanje pa so iz parlamenta metali zrele paradižnike?" :? :hmm:

Ki so jih kupili davkoplačevalci in so bili namenjeni za pripravo.....naprimer "grške solate"........ki tako sede v teh "vročih" dopustniških dneh!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!