Skoči na vsebino

Zanimive tocke.....


Ice

Priporočene objave

....na furah.kje so zanimive/motoristicne tocke,ki se jih splaca pogledati? in kjer se motoristi srecujejo v vecjih stevilih (ce se da ne prevec pozerstva).da ne bomo sedaj fantazirali o franciji in spaniji,recimo v blizini slovenije,ali v sloveniji.

ena je route 69 na B69 med leutschach in arnfels v Aut ob meji z Slo.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mal vec kot 10 km pa lahko naredis do tiste tocke.smo rekl bolj malo pozerstva.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, sem mislila, ker si ti pac tak, da hoceš place kjer je full pozerstva.

No, pa vem še za enega: slov. konj. Harly bar. Sam folk pazite levi ovinek cez most pred mestom, ker bi jaz tam skor roko zgubila zaradi enega kretena.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeee, rondo v pesnici (mb-sentilj). ce si bolj pocasen obvezno pusti hitro spuro obvoznice prosto za 200 km/h+ pilote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja o mojih dozivljanjih 24-ur sem se tak razpisal v forumu besni....

vsak vikend ne mores biti na grobniku, poleg tega pa je grobnik zajebana pista in ce nisi pripravljen nimas tam kaj iskat ker se bos se prej zlomil in to konkretno. na rondoju so hitrosti manjse kot na dirkaliscu pa se tehnicno ni zahteven.

OK nazaj k temi: zanimiv je tudi ptujski grad, ceprav nazalost zaenkrat gostilna zgoraj ne dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ze spet ne? majo neke cudne delavne dneve.

best

Ice

nevem ce sploh delajo, ker kadar koli pridem je zaprto!!! skoda ker je dober plac pa vredu razgled na celi ptuj in okolico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce smo pa že pri gradovih, je pa meni v dobrem spominu ostal Celjski grad. sploh ko sem stala na ograji in gledala proti Celju pa dol v prepad, ki pojma nimam koliko je globok, ampak sem se komaj zadržala, da nisem kar skocila. Ne vem, baje je to neka vrsta bolezni, ko vidiš prepad, bi kar skocil. Ampak ne premišljuješ o smrti, ampak samo to imaš v glavi, kako bi letel. Cudno ampak tako je. Verjetno mi je zaradi tega ta grad tako v spominu ostal.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gradovi, gradovi, ... Zanimiv je tudi v Podsredi (med Podtorkom in Podcetrtkom). Samo ne vem, kako je z odpiralnim casom. Drugace pa vodi mimo super cesta: Sentjur, Gorica pri Slivnici, Atomske toplice, Podcetrtek, Bistrica ob Sotli, Podsreda, Kozje, Prevorje, Sentjur. Dovolj ovinkov, dober asfalt, sorazmerno malo prometa (traktorji, domaci machoti,...).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ljubljanski grad? tam nebi? al pa graski....ja,ja tudi graz ima svoj grad.....

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej na gradu podsreda ima (ali je imel) moj stric gostilno zato ce koga kaj zanima al pa ce bi se tam kdaj dobili, lahko poklicem.

drugace pa je dober plac za med turo ustavit in nekaj spit pa par slikic naredit - predjamski grad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na koncu Logarske, samo ne ob koncih tedna. Hocejo od motoristov 700 tolarjev vstopnine (v Logarsko dolino), oziroma pripelji se po 18:00 uri.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA PO 18.00 ALI PRED 6.00 (JA SESTO ZJUTRAJ)!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poudarek na .00 .

Sem bil enkrat pred mitnico v Logarski ob 17.58, pa je punci rekla: placat.

Sem rekel: ne in sem obrnil in prisel nazaj na mitnico ob 18.01 in mi je punci samo pomahala in sem bil not (v Logarski).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRUGACE PA JE OK TUDI V TISTI GOSTILNI KI STOJI NASPROTI PENZIONA PALENK (ALI PLESIVEC,... NO TISTEGA FUL DRAGEGA), PA SE DO SLAPA SE 3 MINUTE SPREHODIS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanje se je malo spremenilo.

Dragi penzion Palenk (Plesnicar), je kupil tisto gostilno (ki je bil najprej pocitniski dom Kovinotehne in Kompasa, potem samo Kovinotehne, potem pa je Merkur zadevo prodal).

Zato imas na tisti lokaciji moznost, da kraljevsko pijes na terasi dragega penziona, ker v sosednji gostilni samo se spijo, ali pa da v sosednjem pocitniskem domu Cinkarne oskrbnico nafehtas za pivo (dom ni odprtega tipa, do piva se pa da priti).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce grem na Jezersko, se vedno ustavim ob jezeru na pijacki. Se clovek zlekne ob jezero, pogleda proti goram in ... UZIVA! Ma, ni lepsega, vam pravim. Ustavite se, ce vas pot zanese tja. Ne bo vam zal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

en zelo lep plac je tudi ivercko jezero (?,je pravo ime) na poti iz sl.gradca proti ravnam.koncerti,srecanja in smucisce pozimi.

best

Ice

ja ampak koliko vem si zdaj ne smes vec kaki rostilj zakurit al pa malo kampirat, vcasih je slo.

skoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, danes, ko ste bili vi na forumu v Venisah, sem sel jaz po sluzbi (ob 19:30) samo en krog na Rakitno, da sem si mozgane spucal. Ej, ni je cez Rakitno za kratek skok... Sem se ulegel na klopco pod smreke, nikjer nobenega, samo pticki... Spet bom moral kaj napisati v topic Romantika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

mobikrog, raceland, speedway stadion v krškem, big boss v nm, šmarješke toplice (pr pošti se mi zdi...če je tisto pošta :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panoramska cesta

varijanta A) od Solčave do Pavličevega sedla

[attachmentid=94523]

varijanta B) od Solčave do Logarske doline

[attachmentid=94524]

seveda cesta dopušča vožnjo tudi v obratni smeri B)

Cca 10 kilometrov je tudi makedama, zato jo odsvetujem pozerjem :whistle: , tistim katerim pa makedam leži, jim pa svetujem, da pot nadaljujejo mogoče v deželo kralja Matjaža :grim

[attachmentid=94525]

naj vam bo wroče B)

post-5241-1174994341_thumb.jpg

post-5241-1174994382_thumb.jpg

post-5241-1174994832_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!