Skoči na vsebino

BMW F 650 CS


pjotr

Priporočene objave

Na forumu nisem našel nič na to temo, zato jo odpiram na novo. Zanimam (no ja, moja žena) se za tale motorček. Primerno za začetnika(co)? Vozne lastnosti, izkušnje, hibe, itd...

Zakaj jih je na naših cestah nekam malo?

Lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo lahko vodljiv motor primeren za začetnika, ampak ravno neke moči nima pa tudi vibracij ni malo (enocilindraš pač). minus je cena.

z motorjem so imeli kar nekaj težav, mislim da z jermenom in še nekaterimi stvarmi, če so odpravili to pa nevem, bi bilo treba malo po tujih forumih pogledat.

malo jih je verjetno zaradi cene in optike, ki ni ravno všeč vsakemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Da malo obnovimo tole temo. Nekaj teh motorjev na naših cestaj je, rabljenih v oglasih tudi, na testih ga hvalijo. Kakšne pa so izkušnje uporabnikov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zanima me če je kdo našel kakšno ugodno varijanto za BMW F650 Cs stranske nosilce in stranske torbe, aja pa še za povišano prednjo šipco me zanima,

Hvala za odg.

Lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni! Upam,da niste vsi na motozborih :rolleyes: ter,da mi bo znal kdo pomagat pri sledečem problemu. Gre se za bmw f650 cs letnik 02. Motor mi v prostem teku ugaša in "laufa" zlo neenakomirno. Tud med vožnjo mi pri konstantnih obratih cuka. Ko spustim gas (med vožnjo) pa mi poka iz auspuha.   

Js sumim,da je verjetno kaj z elektroniko vžiga,sam nisn glih nek stručko tak da...

Če mogoč kdo ve,če je to kakšna klasična okvara pri teh motorjih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Jaz bi napisal še nekaj na temo nakupa. Jaz sem lastnik BMW-ja F650 l1999. Je krasen motor za začetnike, lahko vodljiv, nizek in vibracij ni toliko kot si človek predstavlja, no vsaj tiste ki so, se jih hitro navadiš. Motor je zelo nizek, morda zaradi tega tudi bolj primeren za ženske. Je pa slaba lastnost BMW-jev, servis in vzdrževanje, ki ni poceni. Sicer z cs-om nimam izkušenj ampak mislim da ni napaka nakup tega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema je o F 650 CS in ne o F 650; za tega obstaja tema(e).

malo prej brati preden pisati ne skodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F650 je predhodnik za novejše f650. Agregat je precej podoben in delovanje motorja je tudi, hotel sem pa samo poudariti, da je moj in F650 cs vredu zadeva. Morda bi moral nekdo drug malce bolj podrobno prebrati odgovor na temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer z cs-om nimam izkušenj ampak mislim da ni napaka nakup tega motorja.

naslov teme: BMW F 650 CS

se kaksno vprasanje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!