Skoči na vsebino

6. MOTORFEST OREL - 27., 28., 29. AVGUST


.T.

Priporočene objave

Pozor! Zaradi višje sile se bo letošnji Motorfest Motocluba OREL SLOVENIJA dogajal v avtocampu Jama Pivka. To ni v kraju Pivka, ampak v kontra smeri. Iz Postojne mimo postojnske jame in še nekaj kilometrov naprej in nato desno.

V petek bodo nastopili:

- AUUEN

- SREČNA MLADINA

- PETER LOVŠIN in ŠPANSKI BORCI

- XXX BAND

V soboto bodo nastopili:

- SKOR

- JANEZ ZMAZEK - ŽAN & DON MENTONY BAND

- ELVIS JACKSON

- DAGH (gostje iz Italije)

Oba večera bo SEX SHOW, kar pomeni DIVJI LESBO SHOW S PRIPOMOČKI!

Bo pa vstopnina :? . Za motoriste 1000 SIT za tri dni (sopotnik na motorju se bo obravnaval kot motorist) za pešadijo pa 2.000 SIT za tri dni ali 1.500 SIT za en dan.

Na žalost gredo stroški organizacije in najema potrebnih stvari v višave :( :( :(

V to ceno je všteto kampiranje, uporaba športnih objektov, bazena, sanitarj s kopalnico + topli tuši, nagrade na igrah. Na panoramski vožnji nam bodo postregli z brezplačnim pivom in prigrizkom.

S predhodno rezervacijo je možen tudi najem apartmaja ali pa bungalova.

Tadej oz. Zorko

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj:

Hotschova in Valina "prijateljica" Domina s štange bo letos le kelnarila (Tahnk God!). Baje ima letos dva nova balona :naughty:

Gostinsko ponudbo bodo imeli drugi kot lansko leto v Tolminu.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo. :yea2:

p.s.

Mislim, veliko nas, da ne bo kdo mislil, da sama sebe tako visoko cenim. :P

...npr. tut jest :yea2:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast bi se pa po tej poti Zorkotu opravičil za izostanek od

letošnjega zbora (lahko prinesem tudi opravičilo od mame) :P

ker gremo ravno v tem času na eno fešto v Bosno.

Želim, da bi zbor kar najboljše uspel, čeprav bo verjetno

še kakšen štangabrejker mankal. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast bi se pa po tej poti Zorkotu opravičil za izostanek od

letošnjega zbora (lahko prinesem tudi opravičilo od mame) :P

ker gremo ravno v tem času na eno fešto v Bosno.

Želim, da bi zbor kar najboljše uspel, čeprav bo verjetno

še kakšen štangabrejker mankal. .)

Štangabrejkerji so tisti datum na drugi lokaciji :yea2: ... nekje blizu Altermana ... in še koga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivka jama...lepo da se tam kaj dogaja...lokacija je odlična tako, da ne dvomim da se boste imeli maksimalno fajn.... :yea2:

pridemo kaj pogledat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma... jaz bom prišel zagotovo... :OK:

Čeprav se zadeva spet tepe z nekaterimi zbori... Na dveh koncih pač ne moreš biti...

Upam le da ne bo klapa spet delala zbrko zaradi tistega jurja ki bo za plačat :lol1: Jurja za oba dneva pa tudi ni tako nedosegljiva vsota :grrr :naughty: ...

Se vidmo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štangabrejkerji so tisti datum na drugi lokaciji :yea2: ... nekje blizu Altermana ... in še koga :OK:

saj Orli začnejo v petek,

orlovi pa v soboto :rolleyes: O:-) ( pridem/va). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav. Kakor hočte. Bom pa spet nesu tolarčke v tujino. Ma ne plačam....s tem ne mislim sam na vstopnino, tudi cene pijače in hrane niso bile lani po pripovedovanjih ničkaj akcijske. Že vidim pomanjkanje vzvratne prestave na vstopnini. Sem se mel ta termin lani prelepo nekje drugje, bom pa šel spet tja.

Pa ne me zdej povozit, to je samo moje skromno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav. Kakor hočte.

Sam sem tudi proti vstopnini, ampak če hočeš kako malo bolj znano skupino (ne neke lokalce, ki bi špilali zastonj) ne žalost ne znese. In s tistim jurjem se bo pokril le del stroškov.

A v tujini na motozboru dobiš bazen, tuše, uporabo športnih objektov? :grrr

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v tujini na motozboru dobiš bazen, tuše, uporabo športnih objektov? :grrr

Tuši so dokaj pogost pojav, bazen se tudi dobi , celo v Sarajevu, o uporabi športnih objektov ti pa res ne bi znal odgovort, jih še nisem rabu na motozboru :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi lo bilo več zborov, kjer moraš plačati vstopnino. Potem to pomeni, da bodo dobri bendi, tuši, itd... We want Lendava baaackkk....... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi lo bilo več zborov, kjer moraš plačati vstopnino. Potem to pomeni, da bodo dobri bendi, tuši, itd... We want Lendava baaackkk....... :(

In da bi folk enkrat nehu iskat "akcijske cene piva" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj nabivamo same bedarije tle gor, pol rata eno samo kreganje. Tistemu, ki pač ta sistem paše naj gre, ostali pa al na furmanski praznik al pa ..... vemo kam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj nabivamo same bedarije tle gor, pol rata eno samo kreganje. Tistemu, ki pač ta sistem paše naj gre, ostali pa al na furmanski praznik al pa ..... vemo kam.

se 100% strinjam :)

Jz grem tud tja kamor vemo da gremo :D :yea2: (na edino dobro stvar u ciganiji :D :rolleyes: :yea2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da nekateri klubi enostavno ne znajo ločit moto zbora od komercialnih rock koncertov.

Kolikor moja statistika deluje so že vsi zbori, (v sloveniji 100%) z vstopnino propadli.

Nekaj je zbor, kjer se srečaš s prijatelji, nekaj pa je rock koncert.

Če hočeš dober bend pojdi na koncert.

Meni je čist vseeno kdo igra na zboru, samo da je kdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi lo bilo več zborov, kjer moraš plačati vstopnino. Potem to pomeni, da bodo dobri bendi, tuši, itd... We want Lendava baaackkk....... :(

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Jo že MOČNO pogrešam.......pa komarje tut!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa še jaz kakšno rekel!

Jaz se popolnoma strinjamz JEZDECEM, žalostno je to da so motozbori izgubili svoj pomen, namesto da bi organizirali srečanja, organizirajo mega žurke in koncerte.

No kakor koli, oni že vejo kaj delajo, jaz vem samo to da jim je enkrat že propadlo na ta način, da jim nebo še enkrat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sem s tem čist :topic: ampak glede vstopnin-meni je še najbolj všeč srednja varianta ala moto zbor v Medvodah-na kapiji se za dobrodelno zadevo zbirajo prostovoljni prispevki.

pa burovničke zravn dobiš!!! :kva2:

za MF Orel pa-bumo vidli.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a ni bil zbor lani v Tolminu ta vikend??...zakaj je en teden kasneje(datumsko)??...to sprašujem ker je pršla klapa (14) z Nemčije..zdej pa :? ..kam jih pošljem ta vikend - da bo tko dobr jim kokr lani v Tminu :OK: ....pa ne jih pošiljat kam v prekmurje ker pole jih ne dobim več nazaj :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a ni bil zbor lani v Tolminu ta vikend??

Res je bil... 22-24 avg :rolleyes:

Malo se je letos zjebal sistem ker je bilo v juliju 5 vikendov :lol1:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a ni bil zbor lani v Tolminu ta vikend??...zakaj je en teden kasneje(datumsko)??...to sprašujem ker je pršla klapa (14) z Nemčije..zdej pa :? ..kam jih pošljem ta vikend - da bo tko dobr jim kokr lani v Tminu :OK: ....pa ne jih pošiljat kam v prekmurje ker pole jih ne dobim več nazaj :ph34r:

Datumi so bili določeni in znani že februarja. Samo pogledat je treba.

http://www.zveza-mks.si/artgfx/koledar_zmks_2004.jpg

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!