Skoči na vsebino

6. MOTORFEST OREL - 27., 28., 29. AVGUST


.T.

Priporočene objave

Da malo preusmerim debato :devil:

Edi se organizatorjem (Zorkotu) zahvaljuje za podkev ki so mu jo poslali preko Andreje :)

Drugo leto se bo tudi sam udeležil zbora :rolleyes: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo preusmerim debato :devil:

Edi se organizatorjem (Zorkotu) zahvaljuje za podkev ki so mu jo poslali preko Andreje :)

Drugo leto se bo tudi sam udeležil zbora :rolleyes: :yea2:

Ja njegova punca je na odru prevzela podkev, mi pa smo mu zaželeli, da bo čimprej okreval.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ti sama sebe citiraš? O:-)

Zato, ker mi je to Tadej zakuhal.

Sej jih bo dubu...

(ampak link mi je pa vseen popravil) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Tista,ki je prevzela podkev za Edija bi bla lahko njegova mama,PREVERJENO pa ni njegova punca!

Ja se opravičujem. Mi je včeraj Hanzi razjasnil stvari. Tista punca je zaposlena na Soči in skrbi za poškodovanega motorista in mu bo prinesla podkev.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, hudimana, kako lahko ocenjujes (po kaksnem kljucu), ce si ga ob 20h zbrisal. To, ce se prpeljes pozdravis dva , tri cloveka, spijes pir, se ne pomeni , da si na zboru bil! Zbor moras dozivet, tam spat, zurat...sele drugi dan lahko ocenjujes, al je blo dobro, al ne. No vsaj jaz mislim, da je tko! .)

Sicer pa tko kot si rekel, v urici ali dveh si vsaj nekaj FEJST MOTORISTOV spoznal!

zbor je bil tiste 2 uri good, vstopnina je pa tako od jutra do večera

taprave pa tako hitro spoznaš!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Tista,ki je prevzela podkev za Edija bi bla lahko njegova mama,PREVERJENO pa ni njegova punca!

Le kaj bi rekel njen mož :devil: <_< :P

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SREDNJE DOBER ZBOR

HRANA ZANIČ :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS IN SE DRAGA

STRIPTEASE :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

BENDI -BOLJSI KOT NA MARSIKATEREM ZBORU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gelede na vse napisano, klub temu da je bla "slaba" hrana (so pač okusi različni), sicer pa je važen da je dobr ohlajen PIR :beer1: mi je žal da sm zamudil vseskupi. Zato je skrajni čas da zamena službo, polhn kufr mam dežurstev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, sej je svepovsod dobro, enim je bolj vsec, drugim manj, kakorkoli si kdo naredi! Ampak, ko potegnes crto ni nikomur zal , da se je kje pojavil, matr, sam qurc, ko ne mores bit na treh koncih naenkrat!

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žur je VEDNO za tistga, ki pride žurat. :yea2: Če iščeš napake jih seveda lahko najdeš prav povsod!Kaj kdo reče je pa pomembno samo samo tistim,ki nimajo svoje glave ali JAJC! Se vidmo :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uno11@volja.net

Maj kaj vam nisem že povedal,da tisti žur s Pio ni nič posebnega.Če vidiš en njen nastop si videl vse.Ne rečem da je ravno slabo,če pa je bil kdo na žuru od Orlov bo že vedel, sicer pa so na forumu tudi fotke.

Zakaj vsi klubi naročate Pio.

Če ima kdo kaj fotk (striptiz)bi prosil za zamenjavo.

P.S Mail je zgoraj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!