Skoči na vsebino

Pucanje motocikla


aletej

Priporočene objave

Danes sem dokončeval bočna nosilca za torbi na Gilerci in zgrožen ugotovil, da so na žarometu še mušice.

Mušice so še tam.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

boljsa varijanta..................

motor ti spuca enkrat mesečno,če se hoče peljat............

lp.,

bmw

Ni svoh... ampak jest sem samski... (pa tko al tko ne maram nobenga s seboj vozit), lahko grejo pa zraven z avtom :)

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno imam raje vožnjo kot pucanje in iz tega razloga se pucanja lotim bolj poredkoma!Ko pa se lotim to preobrnem v 2-3 urni ritual!Al ornk al pa nč!Posebnih sprejev ne uporablam sam šampon in voda(poliram ga tudi ne)!Ampak ko sem pa fertik mi pa kar srce zaigra ko pogledam čisto zadevco!Pol pa hitr probat če se kej bolš pele(cca 100km)!Hitrej gre k je laži za ene 2 kg

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Osebno imam raje vožnjo kot pucanje in iz tega razloga se pucanja lotim bolj poredkoma!Ko pa se lotim to preobrnem v 2-3 urni ritual!Al ornk al pa nč!Posebnih sprejev ne uporablam sam šampon in voda(poliram ga tudi ne)!Ampak ko sem pa fertik mi pa kar srce zaigra ko pogledam čisto zadevco!Pol pa hitr probat če se kej bolš pele(cca 100km)!Hitrej gre k je laži za ene 2 kg

Ciao,by Pero

A pol po 100km probe voznje, je pa tako spet usran, pa ga jovo na novo postavis na "kanal" ?

Jasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in upaj na suho vreme.

BTW v SLO se BMWOOD vozi naokoli

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

RAN, dober portret, kdaj so te pa slikal?

Lojzi ma vas rad

Lojzi ne mi se finga delat. Ko si fotoaparat v roki držal si pa afne guncal.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No ja - potem pa bom kar priznal, da mofo (vsaj spredaj) obrišem vedno, ko se vrnem iz fure. Moram, ker drugače mi ob naslednji priložnosti luč nič več ne sveti. Prek*ete žuželke!

Sicer pa imam zdaj tako razstavljenega v garaži, da me je že kar strah, da ga ne bom znal več skupaj spravit.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

če rabiš pomoč ti kot prijatelj zmeraj skočim na pomoč

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne. Motor že mora bit spucan. Jaz ga ne čistim "redno", ampak po potrebi. Enostavno nomam veselja se vsest na umazan motor. Pa tudi z mokro in suho krpo čez cestaka letet ni veliko delo. 1x na mesec in pol pa temeljito.....voda, šampon, petrolej za verigo.....

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

quote:

a pucate krom s kakšnimi substancami ali samo voda in krpa

Jaz osebno poliram krom s posebno vato, ki je prepojena z neko snovjo, pakirana pa je v pločevinki ... kako se reče tej zadevi povem drugič, ker nimam pri sebi. BTW Alone, napiši kako si kaj zadovoljen z Dragstarjem 650 ?

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi pa fajn blaten enduro prav lep - če ni to moj motor... Sicer pa obstaja za tiste off-roadarje, ki hočejo "Paris-Dakar look" brez mučenja stroja po terenu tudi "hitrosušeče instant blato v spreju" (joke...):

http://www.transalp.de/technik/zubehoer/en...endurospray.htm

-------------------------------------------------------

I started out with nothing, and I still have most of it left.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga puvcam po potrebi, ponavadi ko je polna maska insektov. Vedra,sampon,krpa + lepo vreme pa pucam.

Saj ga tud rad pucam samo dosti raje se vozim!

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>Jaša, morm rečt, da sem zaenkrat zelo zadovoljen, sicer imava šele okoli 1000km, majhna poraba, počasi se oba privajava, a ga ti tudi voziš...aja pa hvala za nasvet, bom probal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nič vozil, temveč očistil Gilerco, ker gre danes na servis na 10000 km.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Včeraj nič vozil, temveč očistil Gilerco, ker gre danes na servis na 10000 km.

Brrrm

... in ker boš imel Gilerco na servisu ter se posledično ne boš mogel voziti, bi ti jaz pripeljal MG-ja da mi ga danes ali jutri očistiš ...

P.s.: ... seveda bom prinesel s seboj tudi kakšno pivo ... da poplakneš prah ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se pa preselmo sem!

Za moderatorja - sorry sem zgrešu ta topic

1.) Motor mora bit spucan!!! Mušice in ostala golazen in njihovi posmrtni ostanki nimajo kaj parkirat na mojmu motorju! Imam pač to ˝srečo˝, da kamorkoli se peljem, gre ob eni reki in samo včeraj se mi je mrčesa nabralo za eno veliko ptičjo malco in to mora iti dol.

2.) Sedaj uporabljam tekočino od MotoReksa; stvar deluje super, je pa draga - nazadnje mislim da je blo okrog 2.7 kSIT za liter (caa 3 pranja), pa še tipo, ki to predaja se je iz Kranja preselil nekam u Preddvor

3.) Ve kdo za kakšno ugodnejšo varijanto - katero in kje in koliko

( voda + goba + praskanje trupelc eno po eno NI ŠANS; pošpricamo, počakamo, speremo = REŠITEV )

Be & on the road!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dare: ne samo da napises kaj isces/pricakujes,pomen teme je tudi,da jo preberes.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

dare: ne samo da napises kaj isces/pricakujes,pomen teme je tudi,da jo preberes.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Hvala za dobrohotna usmerjanja ( topic prebral dvakrat) vendar belles, neka zadeva pakirana v pločevinki, OK Never-Dull .... link mi pa pove samo to da te stvari obstajajo to pa že vem.

Stvar pa mislim, da je interesantna za dosti motosvetovcev.

Pričakujem več, žal.

Be & on the road!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Sedaj uporabljam tekočino od MotoReksa; stvar deluje super, je pa draga - nazadnje mislim da je blo okrog 2.7 kSIT za liter (caa 3 pranja ...

Kaj ti to piješ? 1 liter za 3 pranja?

...daj Motorexa v kakšno pršilko, poškropi motor z vodo, razprši MR po motorju ter potem lepo z gobico "zdrgni" in na koncu splakni z vodo ... boš verjetno lahko večkrat kot samo 3x opral ...

... za mušice pa Sonax InsektenEntfenter (ali nekaj takega) ... zmočiš motor, našpricaš, počakaš nekaj min (ca 1 malo pivo), potem z gobico obrišeš in splakneš z vodo ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Stvar pa mislim, da je interesantna za dosti motosvetovcev.

Pričakujem več, žal.

hmmmm......a je treba ritko tudi obrisati? probaj se tole:

http://www.motosvet.com/1forum/topic.asp?A...ue&TOPIC_ID=135 ,je sicer v arhivu,samo mogoce pa pomaga.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Stvar pa mislim, da je interesantna za dosti motosvetovcev.

Pričakujem več, žal.

hmmmm......a je treba ritko tudi obrisati? probaj se tole:

http://www.motosvet.com/1forum/topic.asp?A...ue&TOPIC_ID=135 ,je sicer v arhivu,samo mogoce pa pomaga.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

To mi deli, to mi deli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!