Skoči na vsebino

Pucanje motocikla


aletej

Priporočene objave

quote:

lepo z gobico "zdrgni" in na koncu splakni z vodo ... za mušice pa Sonax InsektenEntfenter (ali nekaj takega) ... zmočiš motor, našpricaš, počakaš nekaj min (ca 1 malo pivo), potem z gobico obrišeš in splakneš z vodo ...

Easy, nič z gobico drgnit, samo z vodico pošpricat in že Sonax (alikajžeje) odplakne kadavrčke dol.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Easy, nič z gobico drgnit, samo z vodico pošpricat in že Sonax (alikajžeje) odplakne kadavrčke dol.

... pa si ti že kdaj videl moj motor pred pranjem? ... običajno si za vsak slučaj pripravim tudi "drotpiršno" ... ampak do sedaj mi je še ni bilo treba uporabiti ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljam S100,čistilo je nekakšen gel.Pošpricaš pustiš 10-20minut in samo spereš,super zadeva!

LP DAN

If you need A BIKE that´s faster you´re either a)WSB Champion b)New to biking

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Uporabljam S100,čistilo je nekakšen gel.Pošpricaš pustiš 10-20minut in samo spereš,super zadeva!

LP DAN

If you need A BIKE that´s faster you´re either a)WSB Champion b)New to biking

Super! Kje se dobi in če veš še kolko kSIT ?

Be & on the road!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Literska flaša je okol 3 jurje,se ne spomnem več točno,dobiš jo v Promotorju,Petrovče ali Pilko moto center,Ljubljana.

LP DAN

If you need A BIKE that´s faster you´re either a)WSB Champion b)New to biking

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsaki vožnji samo stelex ali podobna zadeva, čista krpa, pošpricam, mal počakam in obrišem. Na maski in lučeh stvar izvedem 2x. Vse skupaj 10 min. In to je to. Pa še Tina mi pomaga to opraviti, kadar se skupaj voziva.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Uporabljam S100,čistilo je nekakšen gel.Pošpricaš pustiš 10-20minut in samo spereš,super zadeva!

Sem ga do sedaj tudi sam uporabljal, zdaj pa sem nabavil motorrad reiniger od Hein Gerike, ki po testu revije Motorrad doseže popolnoma enak rezultat, pri čemer je še manj agresiven do mareriala kot S100. 5 litrov za 10 eurov. Potem pa se človek zamisli, zakaj je S100 tako drag.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, da MORA bit motor spucan. Skoraj vsak dan ga malo pobrisem na grobo s krpo saj se mi zdi, da je plastika kot magnet za prah. Shranjenega mam v garazi in pokritega z eno staro rjuho. Ce kdo ve kaj uporabiti (s cim namazat), da se resim nenormalno dosti praha naj mi pliz pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vakuumsko pakiranje.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pranju in sušenju motor posprejaš z "maxi bril-om",počakaš nekaj minut in zbrišeš s suho krpo . Motor se sveti kot nov,pa še prah se ga dolgo ne prime.

Dare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Nikoli mi ni bilo težko čistit ''mopek'', se rad vsedem na čistega in odbrzim novim pustolovščinam na poti.

Vglavnem samo z vodo, ali kakšno blago čistino sredstvo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim sicer ne maram lih pucanja, ampak še manj se pa ne maram vozit z umazanim motorjem...mam občutek kot da bi nag hodu po mestu :P

js ga lepo pošpricam z vodo, pol pa vzamem gobo pa mal ceta v ajmar pa tople vode pa drgnem, pol vse lepo sperem in ga pobrišem z jelenjo kožico (ni boljšga) potem ga pa po kromiranih delih še s suho cujno podrgnem, da se lepo svet :OK:

sm pr nakedih včasih kr živce zgubiš...pr sportih al pa skuterjih k je velika celota mislm, da je pou tolk dela :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pucanje :? saj je bil čist, ko je bil nov...

vsakega tolko cajta ga pa itak bog opere..

voda še za šuhe ni dobra, PIR je boljši :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, delo pravično razdeljeno :OK: Js moped očistim takrat kadar je res usran, ponavadi sperem z vodo, pol z nekmu odmaščevalcu pošpricam felne pa blok pa to..sperem, pa obrišem vse, če je pa res res usran, pol pa goba pa nek šampon za čiščenje :) Trenutno je umazan, ker me je dež dobil :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaaaaa :kva2:

A boste res našli čisto vse prastare teme, samo da se nekje vserjete?! :headbang: :slap:

:blush: Ups, I think I just shit myself :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa prav zanimivo včasih prebrat tudi kakšno staro temo in nadljevat debato :) Zakaj pa ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaaaaa :kva2:

A boste res našli čisto vse prastare teme, samo da se nekje vserjete?! :headbang: :slap:

A mogoče kje piše ali je določeno, da se starih tem ne sme odpirat ? Če bi to bilo tako bi jih moderatorji že zdavnaj zbrisal !! Serješ v glavnem ti in nihče drug !! Pa ne samo v tej temi !! :headbang:

Še malo se potrudi pa boš ujel vsaj po učinku Gattolino !

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa prav zanimivo včasih prebrat tudi kakšno staro temo in nadljevat debato :) Zakaj pa ne :)

Soglašam DeX!

Pa še obnese se! Glede na bistvo teme, trenutno potrebujem junaka, ki bi bil zmožen mojega spraviti v stanje, kakršen je bil pred "akcijo"!

Strašno bom hvaležen že vnaprej!!! :D :D :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kje piše ali je določeno, da se starih tem ne sme odpirat ? ...

Ne saj tudi nikjer ne piše, da motosvet ne sme postati odlagališče the đekcev pekcev.

In to tudi postaja. Pospešeno. Iz informativne strani, kjer se je dalo marsikaj naučiti, je nastala kakofonija in poligon za preseravanje tistih, ki nimajo česa povedati in enostavno citirajo cele plahte in užaljeno blejajo, ko jim spustiš kakšno pod nos. Pač čvekalnica čvekalasta. A ker je to pač glavna značilnost pubertete, kar tako naprej. Se boš še najbolje počutil. Pa moped si pejt spucat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa prav zanimivo včasih prebrat tudi kakšno staro temo in nadljevat debato :) Zakaj pa ne :)

pogosto sploh ne gre za debato, pač pa za tekmovanje v tem, kdo bo na bolj duhovit način povedal nekaj, kar je bilo povedano v tisti temi že nekajdesetkrat... no, nisem še videl kake prave duhovitosti v stilu "Baba glanca, jaz pa sedim ob hladilniku s pirom in samo čakam s ključi v eni roki in z pirom v drugi."

Al pa recimo "Kaj bi glancal motor - pr nas doma glancamo traktorje!

ali pa "Ducati se ne _puca_, ampak se ga nežno boža s svilenimi krpami, dokler ni še lepši, kot je bil ob nakupu..."

:naughty:

Kdaj ste pa še videl da PILOT svoj AVION pere :?

Evo, o takih govorim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj ste pa še videl da PILOT svoj AVION pere :?

V vseh aero klubih. Glancanje ni samo lepotnega značaja in izkazovanje spoštovanja do tehniko. Poleg tega je "čohanje" dragih igrač rahlo povezano tudi z varnostjo in zanesljivostjo. Za popolnoma enak princip gre tudi pri motorju (enkrat sem med pucanjem najdu kovisko šplinto v prednji gumi, ki je drugače zaradi svinarije ne bi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga pucam na dva tedna do tri

lepo z vodo pod pritiskom, pol pa s suho krpo obrišm

pa za vsak slučaj še našpricam ketno

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!