Skoči na vsebino

Pucanje motocikla


aletej

Priporočene objave

pa še en nasvet: poleg čepa v auspuhu je dobro dati tudi kako ono poceni plavalno kapo (vrečkasto) na števce oziroma instrumentni panel...

Jaz osebno inštrumente pokrijem z jelenovo kožo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno inštrumente pokrijem z jelenovo kožo :grim

tebi verjetn armatura dobr dihta ... na multistradah je mal slabš to narjen :S ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj z nafto ni nc narobe...samo bencina naj ne bi ker je bolj agresiven....nafta je pa zakon! .)

Tako je.. z nafto ni nič narobe, bencin pa lahko poškoduje O-ring tesnila v ketni (tako mi je mehanik razložil). Prav tako ni dober WD-40 :grrr kar pa po mojem ne uporablja nihče od tu, ane :P

tebi verjetn armatura dobr dihta ... na multistradah je mal slabš to narjen :S ;)

Ko bi ti vidu mojo armaturko, bi se samo smejal :lol1: :lol1: :D

[attachmentid=94532]

Stevc.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, huda :-)

sam multistrada ma en problem - v instrumentnem klusterju je tut elektronika notri za blokade pa to ... torej - boljš, da se ne zmoči :-)

drgač pa - čestitke za inovativn števc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav tako ni dober WD-40 :grrr kar pa po mojem ne uporablja nihče od tu, ane :P

[attachmentid=94532]

:blush: nič več :grrr :slap:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor se puca 2 - 3x v življenski dobi. Največ 1x na sezono. Takrat pa oreng! Da se preveri, očisti, podmaže ipd. Predpriprava za pucanje motorja:

:eek: matr maš razmetano... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor se puca 2 - 3x v življenski dobi. Največ 1x na sezono. . . . .

[attachmentid=93218][attachmentid=93219]

. . . pa če je to potrebno al pa ne. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravjo d mam motor večkrat čist kot umazan....pucanje je tud eno veselje....ponavadi ga zglancam tm na 14 dni :blink: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravjo d mam motor večkrat čist kot umazan....pucanje je tud eno veselje....ponavadi ga zglancam tm na 14 dni :blink: :krneki:

sej jst tut,sam zdej se mi pa res ne da!

sm ga spucu pol pa sm uletu u eno ugromno lužo :slap: :glare:

in uuuaallllaaa, čist je bil blatn

sm ga še enkrat spucu pa je bil drug dan čist umazn

najbrš se nebi smel vozt glih po snegu :hmm:

tko da zdej čakam na dž da bom šu na vožnjo

pol pa ga bom v garaži zglancu :grim :P

Ja len sm!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravjo d mam motor večkrat čist kot umazan....pucanje je tud eno veselje....ponavadi ga zglancam tm na 14 dni :blink: :krneki:

:grim ko je kriza, včasih prov uživaš med pucanjem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto pucanja plasttik in kiča, raje tu pa tam prešlatajte okoli sprednjega zobnika. Zna biti grdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto pucanja plasttik in kiča, raje tu pa tam prešlatajte okoli sprednjega zobnika. Zna biti grdo.

:grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto pucanja plasttik in kiča, raje tu pa tam prešlatajte okoli sprednjega zobnika. Zna biti grdo.

:grim :grim :grim Daš tisto črno plastiko dol, pa se mali peskovnik pokaže, ane :rolleyes: Kaj češ... tut po luknah in "za ušesi" je treba včasih potegnt :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tisto ko je za gume našpricat, da se svetjo, ni glih prporočlivo uporablat al? js bi jih posprejov lepo s tistim, kr grdo zgleda zdej, ko se vse svet, gume pa ne. sm me skrbi, da nebi pol kj drsele v ovinku al pa kj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto ko je za gume našpricat, da se svetjo, ni glih prporočlivo uporablat al? js bi jih posprejov lepo s tistim, kr grdo zgleda zdej, ko se vse svet, gume pa ne. sm me skrbi, da nebi pol kj drsele v ovinku al pa kj :?

Lahko jih namažeš s krpo - ne preveč mokro, samo do roba bočne površine! Tekalno površino pa raje ne, drugače boš moto drsalec ala padalec! :grim

Vsekakor pa jaz tega ne počnem - blatno gumo operem z vodo (visokotlačni čistilec) in obrišem s krpo. Sicer se ne sveti je pa 100% čisto in ni sluzasto.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

heeelo

zanima me kaj za ene krpe uporabljate za pucanje plastik namreč zdaj imam po motorju airbrush in nebi rad neke rajsal...namreč čistila mam ampak krpe pa sem do zdaj vedno uporabljal neka bela tanka oblačila.... uporablja kdo kake namenske krpewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heeelo

zanima me kaj za ene krpe uporabljate za pucanje plastik namreč zdaj imam po motorju airbrush in nebi rad neke rajsal...namreč čistila mam ampak krpe pa sem do zdaj vedno uporabljal neka bela tanka oblačila.... uporablja kdo kake namenske krpewhistle.gif

Jaz uporabljam nezne krpice od SONAXA. Primerne tudi za kakšno lažje poliranje. Cunj nisem nikoli uporabljal ker preveč rade puščajo sledi, pa še kdaj se najde kakšna groba tkanina :S.

Nekaj takega

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!