Skoči na vsebino

INTERMOT München 2004


-pero-

Priporočene objave

intermot_logo_gif.gif

INTERMOT München – the world's leading trade fair for motorised two-wheelers.

http://www.intermot-muenchen.de

More than 1,000 international exhibitors, more than 100,000sqm of exhibition space in ten trade fair halls, the largest open-air trade fair grounds with a trade fair racetrack and an incomparable programme of accompanying events. When it comes to motorcycles, scooters and accessories, the fair is absolutely unbeatable. This is where bikers and fans from all over the world meet for the motorcycle event of the year!

At INTERMOT München 2004, visitors to the fair can admire the new machines – and try them out for themselves.

On various test-drive tracks (the enduro track, starters’ track, combination track and RideNow track), bikers and fans can prove their ability. Beginners and novices too can make their first driving attempts under professional guidance.

And on top of that, there’s a marvellous chance of winning:

Everyone taking part on the test-drive tracks this year is included in the draw for a Yamaha FZ6!

The test-drive tracks are open on all days of the fair from 9.00 am to 6.00 pm at INTERMOT's action area. And with a little bit of luck, you’ll soon be the owner of sensational naked bike.

gelaende_intermot2004_engl_klein.jpg

...mi smo že štirje, se bomo zbasal v en avto pa šli pogledat tja gor in še skočil na en per na oktoberfest k se začne 18.9. :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... Sejem v kombinaciji z oktober festom...

Se sliši vredu. Je še cel mesec za razmislek...

Mogoče pa bi se nas nekaj zbralo in bi šli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

A bo letos tudi kakšen avtobus zorganiziran?

:naughty:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja bus bi bil fest :beer2:

meni bi bla najbolj všeč varjanta štart ob 3h v soboto, prihod med 8h in 9h, na sejem, proti večeru pa počas na oktoberfest in okol polnoči pa na bus spat do alp

...ka pravte :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: (sam-kaj pa varnost? :? :hmm: )

Quote:

Bikers` camp

Where can you take part in both a motorcycle fair and a motorcycle meeting? Only at INTERMOT München.

On 30,000sqm, just a few hundred metres from the entrance to the fair, the Bundesverband der Motorradfahrer e.V. (BVDM: German Motorcyclists' Association) together with Messe München is offering, for a week, a Bikers' Camp with all the facilities you need. Thus, you can come by motorcycle, pitch your tent and then stroll through the fair to see the latest products and services for motorcycle and scooter enthusiasts.

You haven't got a tent? That doesn't matter. Just bring your sleeping bag. When you get here you can rent a sleeping mat cheaply and make yourself comfortable in one of our large tents (for 10 to 15 people per tent).

If you arrive by motor home or caravanette, we also have something for you: a special area with parking places for motor homes and caravanettes (some with power supply).

Sanitary installations and showers will also be available, of course.

vir:http://www.intermot-muenchen.de/id/12318

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja bus bi bil fest :beer2:

meni bi bla najbolj všeč varjanta štart ob 3h v soboto, prihod med 8h in 9h, na sejem, proti večeru pa počas na oktoberfest in okol polnoči pa na bus spat do alp

...ka pravte :hmm:

Ob koncu tedna je na oktoberfestu ful nora gužva, tko da ZELO TEŽKO dobiš prosto mizo pa pir...

Pa še konec zabave je ob 22h, tko da :hmm:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja bus bi bil fest  :beer2:

meni bi bla najbolj všeč varjanta štart ob 3h v soboto, prihod med 8h in 9h, na sejem, proti večeru pa počas na oktoberfest in okol polnoči pa na bus spat do alp

...ka pravte :hmm:

...ja fajn ja sam tako kot prav roly = odhod bi bil že ob 22:30. Drgač pa mize se res ne da dobit, sem bil pred dvema letoma takole, ampak je blo vseen fajn, s pirčkom v roki se sprehajaš od šanka do šanka, od rollercoasterja do rollercoasterja...

:beer2: :SS :zzz: :OK:

Popravljeno . Popravil gregas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ne, razen visoko nekvalitetne robe pri kitajcih na raznih štantih-->kot v Milanu?

morda tudi to ne... , to je namreč SALON, ne SEJEM... kupoval si na IMOTu, tole je pa INTERMOT, bienale, ki se izmenjuje z milanskim sejmom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ne, razen visoko nekvalitetne robe pri kitajcih na raznih štantih-->kot v Milanu?

V bistvu se ne prodaja nič.... lahko pa sicer dobiš sem ter tja kej, vendar ni to ta sejem, katerega misliš...., un (kramarski) je nekje v februarju.

Mislim pa, da je vredno ogleda ....

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Kot je bilo že povedano, to res ni sejem za nakupe ampak salon. A z malo sreče se da tudi kupiti kakšno malenkost, npr predlani sem ubodel odlične rokavice (firme Nazran sports - preden se kdo začne zmrdovati, kaj pa mislite kdo šiva rokavice, kombije, itd znanim firmam? Hja, tako je: kitajčki, indijci, pakistanci itd...).

Predlagam da gremo gor prvi dan, torej v petek, ker bo preko vikenda še za kak velikostni razred ali dva bolj neznosna gužva (vikend + oktoberfest = ležeča osmica).

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za zgoraj omenjeno varijanto za v soboto 18.9. v drugem vikendu sejma, bi bil pa še jaz zainteresiran... pa lažje je za soboto dobit 50 ljudi za bus nafilat kot pa v petek...

...ob 9h v minhnu ...treking po sejmu do ene 16h ...še na 3pive in dve vožnji z vlakcom smrti na oktobrfest za boljši spanec na busu in ob ene 22h odhod...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

to je salon, tako kot npr. ženevski avto salon kjer so predstavljene novosti itd. tam nihče NE prodaja, razen če bi tu in tam na kakšnem levem štantu uspel kaj dobit pod pultom. vsi imajo samo razstavne prostore in to je to. če boste spraševali o nakupu na sejmu pa vas bodo lepo napotili v svoje trgovine in vam dali seznam kje so :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem. Vsaj na novinarskih dnevih so bile _vse_ hostese daleč pod željenim povprečjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in v ćasu gigabajtnih CF kartic apeliram na vse d-fotografe, da posnamejo tone in tone materiala in potem to delijo z nami :wub: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in v ćasu gigabajtnih CF kartic apeliram na vse d-fotografe, da posnamejo tone in tone materiala in potem to delijo z nami :wub: :devil:

...pojdi z nami.... al se bojiš da se ne boš mogel zadržat pa boš šlatal vse po vrsti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!