Skoči na vsebino

INTERMOT München 2004


-pero-

Priporočene objave

Jaz sem danes komaj rezerviral v eurohostlu... je ful poln Munich tiste dni, ko grem jaz gor...

maš ful hostlov v centru: eurohostel, 4u hostel, flora hotel itd... dorm ali pa 2-4 posteljne sobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALMOST CULT STATUS – THE BIKERCAMP

Among motorcyclist, it's already acquiring cult status – the BikerCamp, situated a few hundred metres from the entrance to the trade fair. For the 4th INTERMOT München too, the BikerCamp will again be the meeting point for bikers and scooter drivers from many countries.

The open-air camp on 30.000 m2 is set up by the German motorcyclists' federation BVDM (Bundesverband der Motorradfahrer e.V.) and Messe München and it offers really good accommodation possibilities at a reasonable price:

- If your own tent or in large-capacity tents for 10-15 persons; foam mattresses can be hired at the camp.

- For all those arriving by dormobile or camper, there are parking spaces available (some with power supply).

- Further camp facilities: sanitation, showers, a hospitality tend and Mayr's breakfast tent.

OPENING TIME:

From 3 pm on Tuesday 14th until 1 pm on Monday 10th September 2004-09-09

PRICES:

Accommodation in your own tent or large-capacity tent: EUR 13 per person per night

Campers (up to 7m long): EUR 26 per night for 2 persons (each further person EUR 13 per night)

Campers (over 7m long): EUR 52 per night for up to 4 persons (each further person EUR 13 per night)

INFORMATION AND APPLICATIONS:

BVDM, info@bvdm.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da gremo gor prvi dan, torej v petek, .....

Pa dobr kdaj je zdej ta sejem/salon? Če drži od 15 do 19 septembra potem petek nikakor ni prvi dan ampak je to sreda? :? :hmm:

....in če je kdo zainteresiran za sredo (torej 15.9. )...mogoče bi šel pa jez tut :rolleyes: ....

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na avtobusu za INTERMOT München in OKTOBER  fest  je še nekaj prostih mest odhod 18.09.2004

041 781 060 Primož

Kakšni so pa dokončni plani. Kdaj se gre (ura), pride (ura), kje se bo spalo, če se bo in koliko denarja naj bi prišlo na osebo? Aja, pa od kje se odrine, ker sem iz bližine N.Gorice?

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni so pa dokončni plani. Kdaj se gre (ura), pride (ura), kje se bo spalo, če se bo in koliko denarja naj bi prišlo na osebo? Aja, pa od kje se odrine, ker sem iz bližine N.Gorice?

Pozdrav od Roberta

Šlo se bo iz domžal točna ura še ni dorečena ali ob 1h ali ob 2h v soboto povratek pa okloi 8h v nedeljo spalo se bo na busu cena je pa 10.000,00 sit s karto za sejem in pijačo na busu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šlo se bo iz domžal točna ura še ni dorečena ali ob 1h ali ob 2h v soboto povratek pa okloi 8h v nedeljo spalo se bo na busu cena je pa 10.000,00 sit s karto za sejem in pijačo na busu

Jst bi prjavu 3 osebe, zanima me pa kako je s plačilom kam, kdaj itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove kje bi najdu naslov oziroma še raj pa kar kakšen zamljevid kako do Intermota. K jst totalno nč ne najdem. Na njihovi strani namreč totalka nč ne najdem :wacko:

Popravljeno . Popravil JAN49
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šel kdo poleg odhod ob ene 4AM pa 5 - 6ur gor... pa ob ene 18 19 nazaj ? Za deljenje stroškov ??? Jutri ali pa v petek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo želi npr. ostati dlje kot kolegi ali kaj podobnega, na prodaj je karta za vlak Muenchen - Ljubljana. Cena: 5.000 SIT, veljavnost 10.10.2004. 041 711 317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no meni je, čeprav nisem mogel ravno lepo slikat, sem bil zaposlen z držanjem čeljusti :devil:

post-20-1095284182.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja drugače pa sta punci poljakinji in so jih rojaki baje lahko občudovali tudi v playboyu. tu sta pozirali z "worldclass famous photographer for man's magazine", ki jih bo lansiral na širšo območje EU, seveda ko mu pošljeta slike iz playboya. :devil: :lol1:

post-20-1095284392.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep. Ta črni je ime Anuška... fantastično...

Je bilo pa veliko bejbik iz poljske, češke, ena celo iz kazakhstana... Kar me zelo zelo veseli - komunikativne, odprte, ne-zavrte... čisto nasprotje zadrtih švabic, ki so bile dosedaj na Intermotih... No evo, še ena pozitivna stran širitve EU... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni to z leti postal bolj sejem lepih hostes kot pa motojev :rolleyes: ...me skrbi da se preveč z hostesami slikate namesto da bi motorje... :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me skrbi da se preveč z hostesami slikate namesto da bi motorje... :D .)

To te skrbi... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni to z leti postal bolj sejem lepih hostes kot pa motojev :rolleyes: ...me skrbi da se preveč z hostesami slikate namesto da bi motorje... :D .)

a motorji so tudi bili?!?!?!?!??! :? kje?!?!?!?!? :kva2:

a glej pa res je ena bilanca tu :blink:

post-20-1095322253.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo Bikerji!! .)

....res vam ni ničesar manjkal na temle sejmu :)

Sicer pa kar se tiče motorjev in hostes, moje mnenje:

-motorje se bo dal zlo hitr gledat tudi po salonih v SLO, takih hostes pa na žalost pr nas bolj mal!! :?

Pohvala fotografom :OK: Perotu za QL fotke!! :OK:

LP

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!