Skoči na vsebino

Motozbori...vasa mnenja in izkusnje


Lindau

Priporočene objave

Kar nekaj moto zborov sem lani obiskal. V bistvu nič posebnega. Saj veste. Druženje, pijača, čvek o tem in onem. Vse lepo in prav, dokler ne spoznaš idiotov, da ti ob 3 zjutraj (Brda) par metrov od šotora navijejo na 13000 obratov, potem pa še pok, da še mrtveca vrže pokonci. Mislim, da sem zgodaj zjutraj prvi odpeljal iz kampa in šel počivat na slo. obalo. Drugače pa kaj je lepšega kot preživet nekaj uric s isto mislečimi. Upam, da letos spoznam večino vas, ki tvorimo te strani z različnimi prispevki.

Lep pozdrav izpod lisičkinega Pohorja. ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...da ti ob 3 zjutraj (Brda) par metrov od šotora navijejo na 13000 obratov, potem pa še pok, da še mrtveca vrže pokonci. ....

Lep pozdrav izpod lisičkinega Pohorja. ROCKY

Hja, sicer NE pokam, ker mi je škoda motorja, ampak ce pa ponoči ne poka okol šotora pa tudi spim ne prevec dobr. Mora ropotat, sicer ne ves, da si bil tam.

hotschko

Uredil - hotschko on 04/01/2002 12:04:20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hja, sicer NE pokam,

.. razen, če se najde kako teslo, ki mi to pusti ...

S svojim motorjem tega definitivno ne bom počela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem bla nad Lendavo 2000 navdušena. Na velikih motozborih se da posnet strašne fotke, sej je paleta obiskovalcev zlo pisana. Osebno ne pijem in poznam bolj malo ljudi, ker sem bolj solist, tako da zbori niso ravno družabni happening stoletja zame. Pa škoda je, če ma zbor več skupnega z alkoholizmom kot motociklizmom.

stick your nose into a rubber hose

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbori!!....... ajoj.... so mi šli zdej na koncu te sezone že prav pošteno na živce... sedaj jih pa že malo pogrešam!!

Nekaj ednio pametnega, kar se dogaja v poletju. No, ne smem pozabiti prevožene kilometre na (na žalost še vedno) zadnjem zicu po poteh lepote Slovenije (če se me kdo seveda usmili).

Ampak sedaj že 2 leti, oz. to bo tretja sezona, ko striktno hodim na zbore. Prvo leto sem bila vsak vikend na kakem zboru, če je le bil, najhuje je bilo, če sta bila dva, ker na obeh nisem mogla biti.

Ampak zadnje leto sem že malo omejila obiske... gre predvsem za domače, čeprav je Pula obvezna, to sezono sem imala pa še to priliko, da sem šla na Madžarsko na zbor.

Ok, zakaj zbori: predvsem ljudje, družba, okolje, motorji.... pa spet ljudje.... Poznam ogromno bikerjev, ki hodijo na zbore iz cele Slovenije in drugače kot na zboru se nimamo možnosti srečati... ljudje, ki mi veliko pomenijo, ki jih imam rada.

Nikoli ne vem, kateri bendi igrajo oz. so igrali, striptizete so itak vedno iste, tako da je čisto brez veze.... ampak ljudje so tisti, zaradi katerih se splača priti.

Tudi letos se jih nameravam kar nekaj udeležiti, je pa res, da jih bom malo zmanjšala, saj te do konca sezone zelo utrudijo. Sem pa mnenja, da je bolje prespati tam, kot pa sredi noči hoditi domov, da se ti kaj zgodi ali da se kak norec zaleti vate. Pa še dejstvo je, da alkohol lahko hitro preseže raven 0.5 promila.

uf sem se pa spet razpisala...... ampak je pa res da mam fuullll rada zbore!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Osebno ne pijem in poznam bolj malo ljudi, ker sem bolj solist, tako da zbori niso ravno družabni happening stoletja zame.

No, Tejka, potem gremo pa kdaj na skupne voznje, ki so solo-skupne... Kar pomeni, da gremo do ene točke skupaj ali pa vsak posebej, potem pa malo počvekamo o tem in onem, spijemo pa nič ali praktično nič alkohola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zbori!!....... ajoj.... so mi šli zdej na koncu te sezone že prav pošteno na živce... sedaj jih pa že malo pogrešam!!

uf sem se pa spet razpisala...... ampak je pa res da mam fuullll rada zbore!!

kisses

Pupa

No, to pa je odkritost. Ampak nekaj me pa že nekaj časa matra. A si bila ti lani poleg, ko so postavljali stage v Lendavi? Prepričan sem namreč, da nastopaš na začetku video posnetka iz Lendave, ki je trenutno v prodaji. Am I right or am I right?

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Osebno ne pijem in poznam bolj malo ljudi, ker sem bolj solist, tako da zbori niso ravno družabni happening stoletja zame. Pa škoda je, če ma zbor več skupnega z alkoholizmom kot motociklizmom.

Potem si na pravem mestu. Motosvet rules!

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem abstinent, pa tudi pijančevanja (povezanega z vožnjo) ne odobravam, ampak če bi vsak motorist, ki pride na zbor popil eno kokto, vsak peti pa pojedel en hot-dog, bi šli vsi zbori v maloro - se pravi, da so zbori še vedno samo zato, ker ga pošteno zažura-jo-mo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nisem abstinent, pa tudi pijančevanja (povezanega z vožnjo) ne odobravam, ampak če bi vsak motorist, ki pride na zbor popil eno kokto, vsak peti pa pojedel en hot-dog, bi šli vsi zbori v maloro - se pravi, da so zbori še vedno samo zato, ker ga pošteno zažura-jo-mo.

..... in postavimo šotor in gremo spat, ne pa na motor in na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, moto zbori. Tako kot je že rekla Pupa, na koncu si že vsega sit. Ker imam službo tudi kakšno nedeljo, grem pač na zbor ko sem prost. Seveda, če je kakšen dober. Ker pa se srečujemo po Sloveniji eni in isti, grem tudi v tujino. Pa tud če je treba naredit 800 km v enem dnevu.

Ah, kdaj bo že pomlad!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Zbori!!....... ajoj.... so mi šli zdej na koncu te sezone že prav pošteno na živce... sedaj jih pa že malo pogrešam!!

uf sem se pa spet razpisala...... ampak je pa res da mam fuullll rada zbore!!

kisses

Pupa

No, to pa je odkritost. Ampak nekaj me pa že nekaj časa matra. A si bila ti lani poleg, ko so postavljali stage v Lendavi? Prepričan sem namreč, da nastopaš na začetku video posnetka iz Lendave, ki je trenutno v prodaji. Am I right or am I right?

Burn to be wild

Ja res sem jih postavljala, pa prekleto vroče je bilo, pa u pm smo se matrali... sicer je bila pa cela Lendava zame v znamenju dela... ampak mi ni bilo problema, saj sem bila v prijetni družbi.

sicer pa Lucky.... če imaš videokaseto, bi jo zelo rada videla, pa če bi mi jo lahko posodil, bi ti bila nadvse hvaležna.

Če mi jo lahko, mi mail pošlji, pa se zmeniva kako, kdaj, zakaj, velja?!

Sicer bom pa sedaj spet malo bolj redno v Twina prihajala, se lahko tudi za takrat zmeniva, nee?!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sicer pa Lucky.... če imaš videokaseto, bi jo zelo rada videla, pa če bi mi jo lahko posodil, bi ti bila nadvse hvaležna.

Sicer bom pa sedaj spet malo bolj redno v Twina prihajala, se lahko tudi za takrat zmeniva, nee?!

kisses

Pupa

Hja, te moram razočarati, kasete nimam, sem jo pa dobil v svoji videoteki. Če se hočeš videti, si jo lahko eno sredo sposodim, pa si te bomo skupaj ogledali v Twinu. Moram pa vsem zainteresiranim za ogled povedati, da je kaseta pravi dolgčas, ker ni zvočne spremljave, kaj šele, da bi kdo kaj povedal. Edino zadnjih 20 minut se da pogojno gledat, ker je posnet del koncerta Rockbitch. Torej... Prnesem ali ne?

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko, pa saj, če ne bo zanimanja, jo bomo pa ustavili, pa bomo klepetali naprej. Samo jaz bi se res rada videla, kako sem bila vsa prešvicana, utrujena, skurjena, pa verjetno čisto zaripla v obraz od HUDEGA dela!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja zbori, bolj ali manj redno(odvisno od čas in denarja), jih obiskujem že 3-4 leta, Zakaj ?

Nekaj razlogov ste že napisali, predvsem Hotchko, Pupa itd.

Prespim ali ne odvisno od razdalje in kaj moram početi v Nedeljo.Ponavadi (zopet zaradi časa), grem v Soboto.

Udeležil se bom najverjetneje (zakaj ne 100% že veste) tudi zimskih, ker zbor je dober če je družba dobra in so pisani udeleženci.

Bolj divji je boljši je, pokanje mora bit, pa tud kaka druga pi..arija je dobrodošla, Eden pomembnejših razlogov pa je tudi ogled motorjev predvsem predelav.

P.S.- Opazil pa sem, da vas večina motosvetovcev na zbore gleda podobno, kot ostali svet(SEX-DRUGS-ALCOHOL-VIOLENCE)

zakaj ?

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

P.S.- Opazil pa sem, da vas večina motosvetovcev na zbore gleda podobno, kot ostali svet(SEX-DRUGS-ALCOHOL-VIOLENCE)

zakaj ?

lp

uzzy

Ker to (seveda z izjemo nasilja) tudi more bit drugace je zbor kurac!!!!! se na penzionisticnih cagah se ga folk napije, motoristi pa bi kokte pili!!!! ha ha ha

AMPAK SEVEDA OBVEZNI SOTOR ALI VSAJ SPALKA!!!! Z POVPRECNIM NIVOJEM 3 PROMILE MOTOR LEPO POCIVA (pokam in kurim pa ne!).

PS: welcome back pupa!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zborov je vsako leto več, jaz si na začetku vsake sezone rečem "letos pa samo pet" no pa so Brda vsaj deseti. Ne morem si pomagat v soboto popoldan, vežem šotor na motor, ne glede na vreme in ..., ko pridem tja sem čisto drugi človek. Na žalost tudi v nedeljo, ko je glava pogosto taka, da ne gre čelada gor. Je pa do naslednje sobote že vse pozabljeno in gas.

Najbolši zbor osebno zame pa je u Poreču!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker to (seveda z izjemo nasilja) tudi more bit drugace je zbor kurac!!!!! se na penzionisticnih cagah se ga folk napije, motoristi pa bi kokte pili!!!! ha ha ha

Mogoče se nisva razumela, gledajo na vse to kot na negativno stvar.

Pokanje pa mora bit, jaz si tega v lanski sezoni sicer nisem privoščil, mislim pa da je vsem jasno da iz moje mašince tega pač ni možno proizvest.

Letos pa ........................... bomo še vidli.

Kar se pa tiče kateri je bil dober in kateri ne, je pa takole.

Še vedno mi je najbolj pri srcu in mislim, da tudi vedno bo ostal LENDAVA 2001, zakaj mnogi že veste, za ostale pa, to je bil prvi zbor in prva "relacija" z motorjem, ko sem prispel po celem dnevu( Lj. 9.00 - Lendava 19.00) zmučen ko pes, z bolečinami v vratu in vseh okončinah, da o riti in hrbtu ne govorim, po eni uri postavljanja šotora z užitkom nazdravil svojemu daelimčku in sebi za ta veličanstveni podvig.(izpita še ni bilo, motor pa je bil vsega dva dni v moji lasti).Drugače pa Bled(zaradi skupne vožnje do taj in prelepe panoramske vožnje tam)in Vipolže(vreme,družba,vožnja..)

LP

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ma jst sm letos bil v vipovzah zaenkrat se z avtom saj je blo kr v redu,dokler ni zacela barufa!to da prides ti s tem namenom na zbor da se bos tepu,to je gnilo!tudi v nedeljo zjutraj so skupini avstrijcev pokradli celade,to do prjatlov ka so se trudli priredit zbor ni posteno!!lep pozdrav v brda!tudi mene veseli da bi se vozil naokoli bolj sam najvec dva.

To pa tem, ki so prišli z namenom da se stepejo s Satani ne moreš to dopovedat. So pa cepci to napovedovali že nekaj dni prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbori so kar v redu zadeva spoznaš veliko novih ljudi pa še žuraš ga,skratka cool.V sloveniji probam obvezno obiskat prvi in zadnji zbor pa še v mes se kaj najde.Drugače pa so UDINE zakon 35.000motoristov odbito vendar ti pošteno ispraznijo denarnico tako da je to na vsaki dve leti.No pa Čehi in Slovaki imajo dobre zbore predvsem zanimive(jawa,mz)po kakšen star japonc vmes.Pa niti ni bitno glavno da je pivo po 60sit.To leto bomo verjetno obiskali zbor v Preševo kraj na Slovaškem ob poljski meji dobila sem video kaseto iz zbora in vem da bo noro.Sicer pa naj se že začne rajanje

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEBA7, daj napiši kdaj je zbor v Preševu na Slovaškem. Mogoče gremo zraven. Smo bili lansko leto na Češkem na dveh zborih. Ni besed, to je treba DOŽIVET

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na zbore začel hoditi '90-na katerega koli si prišel,si vedel,aha tam bo Part,Pilko,Rudka,Hozi,Čriček,Gulpi,ata Guci,Dolenček,Lojz...pa še nekaj stalnih obiskovalcev.Skratka poznali smo se med sabo.Če je prišlo do fajta,je bil to le med Rudko in kakšnim lokalnim šminkerjem.Zadnja leta pa je tega vedno več,vse bolj so zbori podobni kakšnim gasilskim veselicam(govorim le kar se pretepov tiče).Če je to način,da te skoraj pretepejo,ko greš pobirat na tleh ležečega,ki so ga pretepli,ker je pač prišel mimo,ko so se gospodje pretepači odločili malo sfajtat(Brda,'99),...ne vem.

Skratka jaz od tega dogodka naprej hodim na srečanja le čez dan,zvečer pa nazaj domov(izjema so le Warriorsi,tam sem že v petek)

-se imam preveč rad,da bi ponoči hodil med pijanimi'bajkerji'-polovica jih ima nože(saj včasih ga je imel tudi Rudka,ampak le bolj za imidž)-govorim predvsem za te mulce,ki so kao vajenci pri Satanih,in se hočejo dokazati pred drugimi.

Raje grem na kakšno srečanje v Avstrijo,sicer je vstopnina,ampak veš,da ti nihče ne bo grozil z nožem in pretepom.Seveda pa med te zbore ne štejem Faaker see,tam se zbirajo le bogatini.Sem bil tam '98,parkiram bajk in grem proti Harley vilidžu,ko vidim,da se pripeljeta dva Harleya s kranjsko registracijo,grem jih pozdravit.Zapletemo se v pogovor,in ko me vprašata kaj pa imam jaz,rečem Kawasaki-kar naenkrat se jima je začelo mudit in sta šla.Osla z veliko denarnico in komaj tri tisoč kilometri na par let starih motorjih.Je pa zakon Living free,Crusader,in na Exciterjih je tudi bilo fajn.Italija pa tako in tako Udine.In Pula.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Sem bil tam '98,parkiram bajk in grem proti Harley vilidžu,ko vidim,da se pripeljeta dva Harleya s kranjsko registracijo,grem jih pozdravit.Zapletemo se v pogovor,in ko me vprašata kaj pa imam jaz,rečem Kawasaki-kar naenkrat se jima je začelo mudit in sta šla.

Kar se tiče citata, sem enkrat točno to omenil, ampak kar se pa Avstrijcev tiče - pa sem bil kot mehanik na kar nekaj dirkah na senčni strani Alp, pa moram pa reči, da ni bilo dirke (z vsaj povprečnim obiskom), da se street fighterji (tisti z odbito ritjo) nebi sklofali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!