Skoči na vsebino

Motozbori...vasa mnenja in izkusnje


Lindau

Priporočene objave

Se strinja, sam vseeno, če je zbor dober pritegne naslednjo leto še več ljudi ... kar je lep primer zbora Indiansov v Poreču, ki so ga morali letos zaradi velikega števila udeležncev iz Golden Walley-a preseliti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale s teboj se ravno ne strinjam. Zbor v Poreču niso prestavili zaradi tako velikega obiska, ampak zaradi nesoglasij z lastnikom zemljišča. Hotel je previsoko najemnino. Tisti,ki pa ste bili v poreču letos ste pa lahko ugotovili da je bil bolj polomljen zbor. Če primerjamo vse zbore v Tičanu do sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale s teboj se ravno ne strinjam. Zbor v Poreču niso prestavili zaradi tako velikega obiska, ampak zaradi nesoglasij z lastnikom zemljišča. Hotel je previsoko najemnino. Tisti,ki pa ste bili v poreču letos ste pa lahko ugotovili da je bil bolj polomljen zbor. Če primerjamo vse zbore v Tičanu do sedaj.

Poleg vsega ... Goleden Valley je postal premali, že lani nisi v soboto mel več kam postavit šotora ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg vsega ... Goleden Valley je postal premali, že lani nisi v soboto mel več kam postavit šotora ...

letos nisem bil...lani pa je res bila gužva....ma ti zbori so preveliki ker smo že večkrat bili s sosedi na istem zboru pa se še našli nismo ker je tako velik plac....bolj intimna vzdušja so mi všeč...da koga vidiš se kaj pomeniš pa to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot je rekla Manuela ... vemo kako je z zbori in kaj lahko od njih pričakuješ ... če te motijo usrani WC-ji, hrup in gužva pač ne greš ... js sem letos sam zato hodla, ker je Fifty po zajtke hodu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot je rekla Manuela ... vemo kako je z zbori in kaj lahko od njih pričakuješ ... če te motijo usrani WC-ji, hrup in gužva pač ne greš ... js sem letos sam zato hodla, ker je Fifty po zajtke hodu  :naughty:

Po zajtrk sva se pelala z Alko (mi je kazala pot :ph34r: ) in ti povem, da ni bilo enostavno :zzz: :cry: :doze: . Ampak glede na vesele, k sva ga nardila s tisto salamo, je blo vredno! Bom še :OK:

Sicer pa kar se zborov tiče: cilj je druženje. Če je dobra klapa, je zelo malo možnosti, da ti zbor ne bi ostal v dobrem spominu. Tudi če so skreti u k..., čevapčiči mrzli ali pa organizatorji neorganizirani. Dobra družba, dobra muska pa mrzlo pivo=dober zbor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zajtrk sva se pelala z Alko (mi je kazala pot :ph34r: ) in ti povem, da ni bilo enostavno :zzz: :cry: :doze: . Ampak glede na vesele, k sva ga nardila s tisto salamo, je blo vredno! Bom še :OK:

Sicer pa kar se zborov tiče: cilj je druženje. Če je dobra klapa, je zelo malo možnosti, da ti zbor ne bi ostal v dobrem spominu. Tudi če so skreti u k..., čevapčiči mrzli ali pa organizatorji neorganizirani. Dobra družba, dobra muska pa mrzlo pivo=dober zbor.

Pa pakirana solata :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!