Skoči na vsebino

MOTO ZBOR HARLEY DAVIDSON FAAKER SEE AVSTRIJA


jalovec

Priporočene objave

vceraj se peljal proti faakersee....... nekaj je na teh vicih (balanca bo odpadla, motor bo skrenil, jaz naj odzdravim?! itd.) zakaj vozniki HD-jev ne odzdravljajo. ja ja, credni nagon "bolje" situiranih. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dugace pa prizorisce je nekaj posebnega v smislu, da se moska populacija (enkrat za spremembo), ustavlja ob vsaki stojnici, zenski populaciji pa gre po urici ali dveh, vse to ze pocasi na jetra B) ...saj poznate ta obcutek, kajne! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj se peljal proti faakersee....... nekaj je na teh vicih (balanca bo odpadla, motor bo skrenil, jaz naj odzdravim?! itd.) zakaj vozniki HD-jev ne odzdravljajo. ja ja, credni nagon "bolje" situiranih. :lol1:

Nam so načeloma odzdravljali......kakšna skupina prenapihnežev tudi ne......ah jebiga.....svet je čudn in čudni smo mi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....MATR STE ČUDNI :cry: ...celo noč držu krigle al pa plastiko v rokah pol pa naj bi še še mahal okrog :? ....

pa še za scat je bla gužva....

post-20-1094461428.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....se ga vidmo...vseh slik pa le ne morem dat tle gor....jih je le preveč al pa niso za javno objavo :D ...tiste od bab so pa itak motne...če bi kdo le imel tako silo mu jo pa prpopam tud motno :P

še eden od detajlov :)

post-20-1094461704.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav Firestarters ... mi smo ga do 5 zjutraj zural , pol pa z bmw čez goro

20km na uro ,je crklna pumpa za bencin ,no ampak se je pa splačal

vsako leto je bolj organizirano se vidimo še kdaj kakšen torek !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Utrinek iz GOGO šotora. Vstopnina 15 EUR, sok 4 EUR.

A ta je imela pa še ketno tam dol .................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sem sišal, je bil v petek naj zur, pa tud nesrec je bilo letos najvec.Bandi

so bli tud cool ANIMALS SAXON SLADE CCR ..........LETOS je bilo res dobro,

mislim, da tudi po vseh slikcah ki so objavljene vidite .da je zbor zelo dober.

Je pa drago, ampak kdor se znajde ,tud lahko pride pocen skoz. :OK:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja matr, kaj ste cisto vse obrajdali :hmm: , mi pa tele s ketno nismo vidl .)

NISTE saj ste zraven sotora zural ........ AL pa ste zamudl, :lol1: :cry: ko jo je ven vlekla uuuuuuu .......................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kej več mi ni dovolila da b gledu...mi je rekla da sej sm jo prepričeval da greva gledat motorje....tko da sm dnar za potrošni materijal in tekočino trošu... <_<

post-20-1094468392.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....je pa res da v petek je blo kr neki nesreč...smo šli en krogec okol in takoj na začetki že eksident....ma gužva...al šlo je....ma ni blo 500 m naprej pa zastoj..je prletu??? - tko nekak- nimam pojma kr je bla gužvica - v avto- nek stari se držu za glavo....ma klanc je bil navzgor-ravno-daš gas-in tko pride- ma pr taki masi se tud to zgodi...drugač pa GUMMI,GUMMI pr kampu COOL - tribunce,folka...aja - vidu da mehanik pr pumpi delal NON STOP...

zdej pa res zadnja slikca- en model prikoličarja... :P

post-20-1094468744.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka mirno smo spali v Evropi!

CYA ICY :yea1:

Samo tebe ni, SPET SE JE ZGUBU............ .) Mogoce je pa pr keri A .... O:-) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah edn mora fotkat :cry: . Na pa še enga bauerja, de nauš reku de me ni.

MAV heca mora bit ................... mej se dobr!!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se mam zmeri. A ti si pa na Indiana prešaltu? Ja sej BMW tud razpadajo :lol1:

ICY

Se popravlja- domov me je pa itak prpeljav, ce tud 20 na uro sem bil cist goden za kaksen RODEO se dons me taz.... boli!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

epilog (pravkar slisal na radiu, nima nobene direktne veze s srecanjem):

pet nizozemskih HD-voznikov preteplo 23-letnega nemca, voznika avtomobila, na tauernski AC, ker se v stojeci koloni ni dovolj umaknil. enemu nizozemcu je, medtem ko so se motoristi prebijali med stojecimi avtomobili pred cestnisko postajo tunela, pocil zivec, ker ni pustil dovolj prostora/se ni umaknil, da bi ga lahko obvozil. zacelo se je rukanje, nato so prispeli se stirje kolegi nizozemca nakar so pretepli in zbrcali nemca. ta je bil prepeljan v bliznjo bolnico, kjer so med ostalim ugotovili tudi poskodbo vratnih vretenc, kar pa naj bi bila posledica prejsnje, starejse poskodbe nemca.

vir: Oe3 radio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!