Skoči na vsebino

Prvomajska potovanja


suzuki

Priporočene objave

Pol pa mislim, da bo počasi čas, da se seznam udeležencev počasi razdeli na tri dele:

1. tisti ki gredo na Sicilijo z ladjo z Reke

2. tisti ki gredo na Sicilijo z ladjo iz Dubrovnika

3. tisti ki so spremljevalna ekipa do Dubrovnika

Suzuki, a bo prehudo?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Meni ni prav nic tezko: z lahkoto naredim se en seznam za tiste, ki bi sli samo v DU in nazaj, le sporocite mi, kdaj bi radi sli tja in kdaj nazaj (ne vem pa, ce se bo to ujemalo s tistimi, ki gredo potem na Sicilijo - tisti morajo biti v DU v torek ob 21 uri (dve uri pred odhodom trajekta)).

Whatever, prosim VSE prijavljene in ostale interesente, da mi sporocite (po emajlu), kako, kdaj in kam bi radi sli, da bom lahko naredil spiske in za "siciljance" rezerviral karte in po zelji kabino. Hvala.

Desmo - kaj je sedaj s teboj? Si kaj zrihtal - bos lahko sel ali ne?

LP suzuki

Uredil - Suzuki on 14/01/2002 17:25:49

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do kdaj pa moras ti to vedeti,kdo gre zraven? jaz bom definitivno vedel sele v zacetku marca,ko bodo termini za izpite zunaj.drugace me spucaj z spiska.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Ice!

Hja, zacetek marca je morda ze malce pozno - ali pa tudi ne, ne vem... Zaenkrat se ni panike, bom jutri poklical, ce v agenciji vedo, kdaj bo...

Sedaj bi bil cisto zadovoljen z RESNIMI prijavami (kdo, od kje, do kam), da vidim(o), kje smo. Predvsem je pomembno kdo bi sel iz RI - za navadne (palubne) potnike iz DU bo po moje se najmanj tezav.

Aja, ce niste 100%: prav za razne "visje sile" (bolezen, izpiti, nesreca (bognedaj!) itd) obstaja zavarovanje, ki je dokaj poceni.

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok,potem pa ti en paketek sestrikaj,povej ceno (z zavarovanjem),pa da vidimo naprej.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, pri meni trenutno bolj slabo kaže. Bom kar zadovoljen, če se mi bo uspelo priključiti spremljevalni skupini. Dokončno pa bom vedel tako pozno, da nočem nič planirat.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jst se definitivno prijavljam za spremljevalno skupino. To je 100%

Suzuki, dej za začetek malo pobrskaj po obstoječih postih, kdo v katero skupino, pol pa tisti ki se najde v spisku na pravem mestu je ql, pol pa dodajaš spremembe

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Nov topic, da se ne bomo mesali s poletnimi potovanji...

Torej: z Juretom, ki sicer se ni forumas (ampak samo se malo manjka, najbrz isce en dober nick) se dogovarjava za prvomajsko Sicilijo. Zaenkrat je znano oz splanirano tole:

- odhod z ladjo iz Reke v ponedeljek, 29. aprila ob 18 uri

- prihod v Bari v sredo, 1.maja ob 8 uri

- 7 dni guncanje afen po Siciliji in okolici

- odhod iz Barija v sredo, 8.maja ob 22 uri

- prihod v Reko v petek, 10. maja ob 7 uri

Po trenutno znanih podatkih vozi v Bari samo Jadrolinija in to ob petkih tja in ob sredah nazaj. Ce bom nasel se kaj, bo objavljeno tule - ali pa naj napise kdo od vas, ce ve.

V naslednjih dneh bom objavil se "financni" in "km plan", zaenkrat pa toliko - za test koliko vas to zanima.

LP suzuki

OJLA!Tale zaadeva me zelo interesira,vendar mi ne gre v glavo to:odhod iz REKE v PONEDELJEK 29.4 ob 18h.V nadaljevanju teksta pa piše da vozi trajekt JADROLINA v BARI samo ob PETKIH dol in ob SREDAH nazaj.Torej kako je potem možen odhod v ponedeljek,če naj bi trajekt dol vozil samo ob petkih.Prosim če to lahko gdo razloži.

Sicer pa bi bilo v petek 27.4,še boljše ker ujameš kak dan dopusta

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola seba7!

Hvala, ker si me opozorila na napako! Pravilno je tako, kot je najprej napisano: trajekt za Bari vozi samo ob PONEDELJKIH iz Reke in ob SREDAH nazaj iz Barija.

Do napake je prislo, ker vozi trajekt iz Reke tudi ob petkih (kar bi nam precej bolj ustrezalo), ampak sem sele kasneje opazil da samo do Dubrovnika, ne pa tudi v Bari, pa sem nato pozabil popraviti tudi na tistem mestu.

A je tole tvoje pisanje tudi prijava??? Te zapisem na listo?

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rada bi da bi bila prijava vendar bom sporočila zadnji moment zaradi dopusta upam pa da greva s fantom zraven.Do gdaj pobiraš prijave?

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: jaz bi šel lahko samo od srede naprej do nedelje, ker pred prvim majem najbrz ne bom mogel vzeti dopusta. Torej za "spremljevalce" (ki to niti ne bi bili, saj bi šli kasneje) velja samo ta datum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Gregs mater, ti pa tok kompliciraš, kot da bi sebe poslušu! Ni problema, glede na to, da če preživim do prvega maja lahko računam samo na "orto" okrnjeno prvomajsko varianto, sem takoj za tvojo idejo DU in back!

Mater, ...samo da se bo guma smodila pa če 4 dni pa 4 dni, ...oz. kakorkoli že, ..zaradi mene tudi na kavo in nazaj do DU!!

Love All, Serve All

Zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jst sm nekak mal sestavla en nov seznam. Če se kdo z njim ne strinja naj pove:

1. tisti ki gredo na Sicilijo z ladjo z Reke

- suzuki

- yuki

2. tisti ki gredo na Sicilijo z ladjo iz Dubrovnika

- tastar

- Climber

3. tisti ki so spremljevalna ekipa do Dubrovnika 27. ali 28.4

- macica

- noise

- hotschko

- ice

- falcor

- bmw

- zarja

- hanzi

4. tisti ki so spremljevalna ekipa do Dubrovnika 1.5.

- Zoolo

- Gregs

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm razmišljala nekako takole:

27.4. štartamo iz Ljubljane, pol pa čist na izi proti Dubrovniku. Se vmes lahko tudi kje ustavimo pa pogledamo kako zanimivost. V takem tempu bi bili najkasneje 29.4 v Dubrovniku. Climberja in Tastarga popokamo na trajekt, pomahamo še Suzukiju in Yukiju. Pol bi za kak dan ali dva skočili še v ČG. Kolikor poznam Gregsovo vožnjo (predvidevam, da nekak tako tut zoolo vozi), bosta 2.5. že v Dubrovniku, pol pa se spet v izi tempu skupaj vračamo proti Ljubljani.

Pripombe?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivijo! Pišem v imenu skupinice motoristov, ki smo zelo resni kandidati za na Sicilijo, pa me zanima, če se vam lahko pridružimo. Predvidoma naj bi šlo vsaj pet motorjev in to v torek zjutraj do Dubrovnika! Če smo zaželjeni, vam naknadno pošljem točen spisek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej Gregs mater, ti pa tok kompliciraš, kot da bi sebe poslušu!

Hehehe... kaj pa je tako zakompliciranega?!?!

Pac ce pogledas datume, potem vidis, da se da sele v sredo iti na pot, ne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zivijo! Pišem v imenu skupinice motoristov, ki smo zelo resni kandidati za na Sicilijo, pa me zanima, če se vam lahko pridružimo. Predvidoma naj bi šlo vsaj pet motorjev in to v torek zjutraj do Dubrovnika! Če smo zaželjeni, vam naknadno pošljem točen spisek.

Jasno, da ste zazeljeni!!!!

Kako lahko sploh pomislis, da ne bi bili?!

Prijavi svojo skupino po imenih, pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kolikor poznam Gregsovo vožnjo (predvidevam, da nekak tako tut zoolo vozi), bosta 2.5. že v Dubrovniku, pol pa se spet v izi tempu skupaj vračamo proti Ljubljani.

Pripombe?

macica,bom jaz nabrz tudi z gregsovo skupino dol mahnil.v pon mi je prezgodaj.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...predvidevam, da nekak tako tut zoolo vozi, bosta 2.5. že v ...

Ej Mačica sicer ne vem kako Gregs vozi, samo če greva oz. gremo (Ice Wellcome) v sredo 1/5 zgodaj iz Lj, ... ni nobenega pametnega razloga, da se ne dobimo ob sončnem zahodu v Dubrovniku!!

No ja sicer še nisem vozil motorja ampak samo "chopperja", ..samo sem pa slišal, da se baje (seeing is believing!) da lepše in hitreje voziti s takimi, .... Sploh pa ce bomo šli po jadranki, ki je .... no ja, ... how to say my personal fetish?!

No ja 2/5 se vidimo v Dubrovniku samo če se zgubimo in gremo prek Baščaršije in Ohrida v Dubrovnik!!

Love & Respect, Zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. tisti ki gredo na Sicilijo z ladjo z Reke

- suzuki

- yuki

2. tisti ki gredo na Sicilijo z ladjo iz Dubrovnika

- tastar

- Climber

- JJK-jeva skupina

3. tisti ki so spremljevalna ekipa do Dubrovnika 27. ali 28.4

- macica

- noise

- hotschko

- falcor

- bmw

- zarja

- hanzi

4. tisti ki so spremljevalna ekipa do Dubrovnika 1.5.

- Zoolo

- Gregs

- ice

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hmmm... Zoolo, matr, sej zdej se pa že tok poznamo, de bi lohka vedu...

No, samo za hiter vpogled: chopper 650 proti cestaku 500 .... hmmmmm.... ne vem ne vem, kdo bi bil hitrejši....

Mislim, da smo glede mene lahko v enem dnevu v Dubrovniku. Če ni raznih svinjarij na cesti - tok tok tok.

Ej Gregs z napačne strani si bral , sej ni stvar 500 cestak proti 650 chopperju, ...sej zagovarjam chopperje ampak do neke racionaln outemeljene meje, ...potem pa je razkladanje povsem brez veze. Hočem reči ni sploh vprašanje kdo je hitrejši, ...tuki se ve da ti in Ice lahko diktirata tempo ki ga ne morem slediti, ...

Poanta je bila druga in naslovljena na Mačico!! In le ta je, ... da če iz chopperjem brez problema pridem v Dubrovnik v enem "sunku" ne vidim razloga da mi trije nebi prišli, ... ker sta vidva vseeno roko na srce bolje obuta za Jadranko kot jaz (sej zato pa forsiram da bi se M900 čim prej zgodil)

In podpoanta, ...kdo naši prijateljici piše roadbook z etapami??

Nekje je nastalo resno neujemanje med nama koliko se prevozi na dan, ....zato nas je pa verjetno postavila na 2/5 v DU?!

Sicer pa What The Duck do I Know?! Pravim samo da smo lahko 1/5 do vecerje in vecernega piva že na Stradunu, s čimer se ti več kot očitno strinjaš, ...za Ledenega nas pa itak ne more niti nima smisla da bi nas skrbelo (človekgolta100'sofmile'szamalomalicoPRESS)!!

Love&Respect 4 All,

Zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaa.... no ja, sem mislil, da ti je mogoče Afroman kaj napačno vem usekal....

Ja, če je odgovor samo Mačici, potem jasno, da ni problem. Pridemo tja in nazaj bp. Jasno, da če ti prideš v enem dnevu, tudi z Iceom ne bi smelo biti težav... Problem se zna zgoditi samo v primeru, da gre z mano se moja dama... eeeeee..... potem bom pa bolj tenko piskal (beri: počasneje vozil) - kaj pa vem, kdaj začne dame boleti hrbet...

No, bomo videli, do takrat je še daleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...Problem se zna zgoditi samo v primeru, da gre z mano se moja dama... eeeeee.....

Stari moj, ...zakaj bi se že zdaj obremenjevali s problemi če jih še ni, ...dovolj je da vemo da jih lahko pokasiramo. Sploh pa boš pa ja za svojo lady mau potrpeu!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs,lady se je lansko leto prvic oglasila malo za plitvicami (ormozplitviceinonegopress) prva pavza je bila pa po nadaljnih 50 km.in to je bila lady prvic na vecji turi.vse odvisno od treninga.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!