Skoči na vsebino

Prvomajska potovanja


suzuki

Priporočene objave

Brez treninga obveznih likov in prostega programa, res nič ni, ...je pa res da imata še ogromno časa, .... GO GregS GO!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Da bo vsem se malo lazje pri srcku: rezervacije, o katerih sem govoril, so potrebne samo v primeru odhoda z ladjo z Reke (in morda se kabine), za ostale pa ne, je dovolj 14 dni prej kupit karto (DU - Bar in in nazaj) pri katerikoli agenciji kjerkoli v SLO ali na AMZS. Ker zeliva z ladjo z Reke samo midva z Yukijem, nimate nobenih problemov vec in lahko samo se uzivate. A ni to fajn???

Macica, hvala za novo tabelo.

Zaenkrat besno iscem eno pametno karto Kalabrije in Sicilije. Ko bom nasel, si bom vzel malo casa in naredil roadbook, ki bo na ogled v tem postu.

No, mejte se :-) in pazite nase.

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

gregs,lady se je lansko leto prvic oglasila malo za plitvicami (ormozplitviceinonegopress) prva pavza je bila pa po nadaljnih 50 km.in to je bila lady prvic na vecji turi.vse odvisno od treninga.

Ja, saj to me malo skrbi. Meni ni problem, sem ze utrjen, ampak zenske.... No, kot je Zoolo rekel: imam do takrat se dovolj casa, da jo streniram...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

That's the spirit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo videli! Je reku slepec.

Ti se pa zato raje loti treninga, da naumo potem res 4/5 šele v DU prišli!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole zna biti pa zanimivo......GREGS K POČAS PELE.......

Ma zlo težko mi gre tuki beseda počas z jezika

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ne me narobe razumet no. Nism mislila, da ne smeta prit prej kot 2.5. pač pa da bosta do takrat ziher že dol in lahko počasi obrnemo. Razn, če bi vi trije pršli sam na uro pogledat. Pol pa gremo pač lepo počasi nazaj.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Sicer pa je bila to idejna zasnova in nič ni trdnega. Vse je diskutabilno.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

OK, jutri ob Pivu v Twinu?!

*****

Come in peace or stay at home!

Načeloma može. Sam jst še nism čist zihr, da bom lahk pršla. we'll see.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Torej je trenutno stanje takole:

1. tisti ki gredo na Sicilijo z ladjo z Reke

- suzuki

- yuki

2. tisti ki gredo na Sicilijo z ladjo iz Dubrovnika

- Tastar

- Climber

- JJK in lady JJK

- XJR in lady XJR

- SŠ in MISS Koroške

- CUH

- DELAVC

3. tisti ki so spremljevalna ekipa do Dubrovnika 27. ali 28.4

- macica

- Noise

- hotschko

- FalcoR

- bmw

- Zarja

- Hanzi

4. tisti ki so spremljevalna ekipa do Dubrovnika 1.5.

- Zoolo

- Gregs

- Ice

Moram povedat, da sem samo gledal in se cudil, ko ste se prijavljali samo za spremljevalce, sedaj sem pa spet bolj zadovoljen - 9 motorjev in 12 udelezencev je pa ze kar lepa stevilka! Eni bodo sicer spet jokali, ko bomo kazali diase, ampak tem (izgleda) ni pomoci...

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, ti samo izzivaj. Ko se bom odločla in res šla na Sicilijo pol boste pa meli, k se boste moral počas vozt

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Macica!

Priznam, res sem izzival, ampak ne tako, kot ti mislis, zato bom pojasnil, da ne bo nesporazumov: izzivam k potovanjem, ne k brzinam ali kaj podobnega. To smo ze opredelili v temi o skupinskih voznjah, kjer smo se zmenili za dve (ali morda vec, odvisno od stevila) skupin, ki se na posameznih odsekih vozijo posebej, na vnaprej dolocenih tockah pa se pocakajo. Tako bo (ce bo potrebno) tudi na Siciliji - se bomo dogovorili takrat, ko bo lista prijav dokoncna.

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa najverjtneje proti Bosni krenu.

Iz NM na Rijeko, pa pol dol do Splita, Pa gor na Sarajevo, (v blizini sorodniki), tri dni bluzenja po srednji Bosni. Nazaj pa cez Jajce, Bihac, Karlovac, Metlika, NM. Skupaj okoli 1500 km.

Vse to bo izvedljivo pod pogojem da bodo nasi dragi poslanci sprejeli zakon do maja. Sem namrec tisti z omejitvijo 350 CCM.

Ce pa ne bodo ... BMK!

MM

-------------------------------

Fight back to survive!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hola!

Za se malo bolj solzne oci (tokrat vseh nas): pravkar sem govoril s penfrendico s Sicilije (Palermo): pravi, da je bilo danes tam pretezno soncno in 17 stopinj, za vikend pa je napoved do 20...

LP suzuki

Ni treba ravno Palermo gledat, meni se po naši primorski-obalni del pa cela Istra kolca. Saj je skoraj vedno čez dan okrog 10 st.C.

Če se primerno oblečeš je čisto spodobna temperatura.

Ko bom velik se bom preselil na primorsko. Tam sem začel in tam bom končal.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Vse to bo izvedljivo pod pogojem da bodo nasi dragi poslanci sprejeli zakon do maja. Sem namrec tisti z omejitvijo 350 CCM.

Ce pa ne bodo ... BMK!

MM

-------------------------------

Fight back to survive!

A motor si pa že nabavil nad 350 ccm.

lp RAN

Ze, ze Honda 500 ccm, 66 KM

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...

3. tisti ki so spremljevalna ekipa do Dubrovnika 27. ali 28.4

...

4. tisti ki so spremljevalna ekipa do Dubrovnika 1.5.

...

Nič konkretnega, vendar ... bom pravočasno sporočil, če se pridružim kateri od zgoraj omenjenih skupin. V kolikor pa me ne bo, želim vsem štirim skupinam varno in prijetno vožnjo (hočemvidetislikezpotovanjapress).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Suza, a ne bi šli mi glede na napovedano vreme ta vikend en krog do Palerma, pa spotoma zrišemo ta notebook. Če pustim doma kufre in lejdico, smo v nedeljo dopoldan nazaj. Ej JJK, ti pa do petka zmontiraj tvojga GSX-a, da ne boš spet sam mahal!!

Hola!

Ja, bi res pasalo!!! Ampak glede na dane okoliscine se bom moral najbrz zadovoljiti z nocnim pohodom na (Polhograjsko) Grmado danes zvecer...

Vidim pa, da vas je tudi ostale udelezence foruma malce zvilo, ko ste brali, kako lepo se imajo na Siciliji... Ampak cez dober mesec pa racunam, da se bomo lahko tudi mi ze vozili - vsaj toliko, da prepodimo pajke iz cilindrov!

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislite da gre monika lahko z mano do dubrovnika ali mi to odsvetujete. Če bo država dala bi pa mogoče šel celo s fzr 1000.

(dasešeenkratskantamopress)

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hanzi,PREDEN se ti kam spravis z FZRko se je ti najprej malo navadi - kaj kdaj kako dela itd.pamet v desno zapestje in na easy varianto pa prideta oba tudi do istanbula bp.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

V skrajni sili bom šel sam, ker monika zna meti celo zdravstvene probleme na tako dolgi vožnji. Je ne bi rad pustil kje v kakšni črnogorski bolnišnici, Bo treba prej po bližnji okolici krajše fure narediti.

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A se je kaj spremenilo stanje od zadnjič? Mislim glede števila udeležencev.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZMEDENA NA FULLLLLLLLLLLL!!!!!!!

En mal mi ni jasn kwa ste se sploh zacel ment... ampak nekako mi je le uspel ugotovit, da neki ste se pa le zmenil... no recimo

Ja, ker me v Twinu al pa kadarkoli se vidmo nuben ne poslusa, ko se derem da jstttt pa tuuuuuuudddd hocem it, se bom kle zadrla... pisi tam v spremljevalno ekipo st. 3 (upam,da je prov). Da razmislm a z vprasajem al brez.. NOUP.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Popravil/a - viragica on 09/02/2002 15:26:20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem Vragica, zadnjič ko sva se pogovarjali, si postavljala neke čudne pogoje, ampak evo tebe:

1. tisti ki gredo na Sicilijo z ladjo z Reke

- suzuki

- yuki

2. tisti ki gredo na Sicilijo z ladjo iz Dubrovnika

- Tastar

- Climber

- JJK in lady JJK

- XJR in lady XJR

- SŠ in MISS Koroške

- CUH

- DELAVC

3. tisti ki so spremljevalna ekipa do Dubrovnika 27. ali 28.4

- macica

- Noise

- hotschko

- FalcoR

- bmw

- Zarja

- Hanzi

- Viragica

4. tisti ki so spremljevalna ekipa do Dubrovnika 1.5.

- Zoolo

- Gregs

- Ice

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jest tudtdtdtdtdt v tretjo skupino!!!

Mačica, ti bi lahko (kot vodja tretje skupine) počasi predlagala urnik poti. Vsaj okvirno za koliko dni bi šli, kdaj smo v Dubrovniku, kdaj v Črni gori, kdaj v Grčiji, kdaj v Turčiji...

Meni bi recimo odgovarjal termin 27.4.-2.5., do Turčije pa ne bi šel.

Bye

Desmo

Caki malo.... Od kdaj pa jaz vodja kake skupine? Jst sm samo idejni vodja. Okvirni načrt pa sem že napisala. Točno po dnevih pa res ne bi vedela. Če bom jaz delala načrt bomo itak hodili 3 dni do Dubrovnika, pol pa nau vec dost cajta za kaj druzga. K bo takrat že itaq 4. skupina pridrvela za nami... :)

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, jaz sem samo na hitro preletel zasedbo tretje skupine in ugotovil, da si ti pač največja avtoriteta (sej veš kolk se te bojimo ). V tem trenutku pa itak rabimo ravno idejnega vodjo.

Tvoj načrt se bo pa kar v redu izšel, če se odločimo za vsaj šestdnevni izlet. Jaz upam, da se nam ne bo nikamor mudilo, tako da ne bo nobenih pritiskov kar se hitrosti tiče.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa mislla, da me sam pogresate ;))

No, bom jutr mal pogledla na karto pa malo o privlačnostih dalmacije in crne gore (da se še mal kulturno izobrazimo, kajneda). Pa nekaj napišem. Če gremo počasi, upam, da bo dovolj zanimanja tudi za ogled kakih znamenitosti.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!