Skoči na vsebino

Članek v Delu - Kar kupit si ga grem


directory

Priporočene objave

Meni se bolj zdi, da se mu je na poti na kak jadranski otok zgodilo naslednje:

1. Na koncu avtoceste je visel v koloni, motoristi pa kar mimo njega... B)

2. V počasi se premikajoči koloni proti Hrvaški, motoristi pa kar mimo njega... :rolleyes:

3. Spet v bolj ali manj stoječi koloni na mejnem prehodu, motoristi pa kar mimo njega... :P

4. Cijazenje od Reke proti jugu, motoristi pa kar mimo njega... :D

5. Neskončno čakanje na jeb... trajekt, motoristi pa kar mimo njega... :lol1:

Na koncu dopusta se je zgodba verjetno ponovila v obratni smeri. Saj ne gre drugače kot da jih sovražiš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, nisem videl prej odprte teme. Blame on me... :xx:

Maruderju in ekipi Maksija pa :OK: za pripravljen odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi tovariš novinar pogledal malo bolj, bi ugotovil, da je na trajektu, polnem avtomobilov, prostora še najmanj za 10 motorjev. Potem bi mu bilo mogoče bolj jasno...

Sicer pa sem se ,žal,tudi jaz na poti z morja zgrozil nad dvema motoristoma. Eden je bil Hrvat, eden pa naš. Jima je bila njuna glava bolj malo vredna, se mi zdi....

LP Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... temu debilu o

itno ni jasno da z motorji flikajo luknje na trajektih...)))) Takole reakcijo sem lani dozivel na Peljescu od ene dolenjke... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, g. Miložič si je tudi mal dušo izpihal. Pa poglejmo kvalifikacije:

1. Motoristi na splošno ne spoštujemo prometnih predpisov.

2. Motoristi divjamo 200 na uro.

3. Policisti motoristom ne merijo hitrosti.

4. Motoristi se na bencinskih črpalkah rinejo mimo vrste.

5. Motoristi se pri plačilu cestnine rinejo mimo vrste.

6. Motoristi se pri vkrcanju na trajekt rinejo mimo vrste. :grim :grim :grim

1. Bo res, a mu lahko pokažem kup položnic, ki dokazujejo, da policaji vseeno nimajo vedno posluha za takšne prekrške.

2. Ne vsi, jaz rabim malo zaleta do 200, tako da 95% časa vozim pod 200. Bo boljše ko bom imel nov motor :devil:

3. Nažalost ni res, spet lahko v dokaz ponudim položnice, slike in videoposnetek :angry:

4. Ne delam tega in mislim da tudi velika večina ne

5. Isto kot zgoraj, razen v največji špici če so daljše kolone. Sicer pa itak kakšen % motoristov sploh hodi na AC

6. VEDNO, z motorjem ne zavzemaš prostora avtomobilom

ma še en pameten novinar, damn prav sram me je včasih da si tudi z tem delom služim kruh, ko vidim kako prepotentno pametni so nekateri. eh kaj bi se sekiral, fauš nam je našega penis-podaljševalca, kdo mu je kriv če je prevelik pussy, da bi si ga tudi sam kupil :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagal bi, da v svoj odgovor tudi konkretno odgovorite na obtožbe iz članka, podobno kot sem šaljivo napisal jaz, saj je kretenizem trdit, da nam policaji gledajo skozi prste, tisto o trajektu je itak bedarija, prerivanje na bencinskih in AC pa le domena redkih, tudi nekateri avtomobilisti počnejo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Velika večina se nas ne vozi ravno po AC. Vsaj zdi se mi tako. To pa predvsem zato, ker so AC nezanimive za motoriste (ravnina in nič narave) in preklemano drage. Če gledamo iz vidika, da ima povprečen avtomobil skoraj 7-kratno težo motorja, s tem veliko bolj uničuje asfalt, plačuje pa enako ceno. Zakaj bi potem nekdo z "zavihano tablico" podpiral DARS, ki že itak preveč služi. Sam sicer tega početja ne odobravam, ampak če se postavim v kožo takega, ki se pelje mimo rampe, mu dam po eni strani prav (sam kaj takega sicer nebi naredo). Sicer pa, predvsem tujci uporabljajo AC, naši pa stare ceste (vsaj kolkor sem jas vido).

2. Vrivanje pred bencinsko črpalko ni možno na ta način, da bi nekomu drugemu odvzel mesto. Veliko črplak je zasnovanih tako, da se avtomobili postavijo v recimo dve vrsti med katerimi ni črpalk, ampak so na straneh. In recimo, da stojijo 4 črpalke po 2 in 2 v vrsti, in da sprednji avtomobili odpeljejo, zakaj potem nebi šel mimo in si na sprednji črpalki natočil gorivo? S tem ne oviram popolnoma nikogar, saj se avtomobili, stoječi v koloni itak ne morejo preriniti med avtomobiloma, stoječa ob zadnjih 2 črpalkah. Jas se lahko, zato imam 2 kolesi.

3. Trajekt sploh ni vredno omenjat, ker motorja ni potrebno razvrščat, glede na obteženost.

To je to, škoda da ded nima neta in ne pozna Motosveta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas je večina takoj pikčastih, če kdo kaj v nasprotju z motoristično miselnostjo zapiše.

Bo potrebno kakšen protialergin pojesti.

Pa menda ne boste rekli, da mnogo od tega ni res, kar je zapisano v inkriminiranem prispevku.

Aja, dvojna morala. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...odgovor pripravljamo tudi v MAKSIju - osnutek je viden tukaj

Full dobr člank(MAKSI)!

Če si bo pa pisec tistega članka v cajtngu kdaj kupu motor pa naj nikomur ne izda svojega imena, da ga ne bomo začel na srečanjih prefukavat en za drugim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javni poziv g. Milošiču!

peljem vas na eno turco z motorjem. Malo pa AC, malo po ridinah, malo čez mejo ...

Predvsem bom posvetil pozornost plačevanju cestnine, koloni na koncu AC proti morju, mašenju prometa na Črnem kalu in našuntal Jorasa, da še enkrat zapre mejo. Da bova malce čakala.

Da vidimo mnenje potem.

Pa ne bat, peljali se boste s križarko, ata Čečo jih ima 43, na leto nakleplje kakšinh 15.000 km z motorjem in ne pije alkohola. Še kakšen pravni in ekonomski nasvet vam da med vožnjo. Uporabnino zadnjega sedeža boste plačali moji Mački.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno je en gospod odgovoril na včerajšnji članek - današnji dnevnik na str.6 pri kroniki je napisano :yea2: :yea2: :yea2:

Ima kdo scanner in Dnevnik pri roki? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Članek je malo daljši, skenerja pa nimam pri roki. V glavnem Vse kar je napisal g Štefan Vuk iz Ljubljane je čista resnica. Zelo se je zavzel za motoriste. In če ga kdaj srečam mu plačam pir. motoristična scena bi rabila več takih zagovornikov.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dajte no ! malo realnosti ! tudi če je malo pretiraval in se iz Haloz podal na morje je vse to lahko doživel ! in takšne so njegove izkušnje ! nobene znastvene fantastike ni, vse to lahko doživiš in vidiš pri nas in še kje drugje ! da mu je prijatel "plavi" zaupal da ne gre s "pištolco" merit motorja pa tudi "pije vodo" !

Fjanci - kupi si ga, če ti bodo doma pustili ! .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Milošič je napisal, da si bo kupil motor.

Kaj pa če v sredo pred 3M naredimo en krog mimo Delove stolpnice in tam za kako uro parkiramo motorje (mi gremo tacajt zraven v bife na sok), da si jih g. Milošič ogleda in se bo potem lažje odločil, katerega si bo kupil....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če v sredo pred 3M naredimo en krog mimo Delove stolpnice in tam za kako uro parkiramo motorje (mi gremo tacajt zraven v bife na sok), da si jih g. Milošič ogleda in se bo potem lažje odločil, katerega si bo kupil....

da vas gospod novinar na bo zajebal in ga takrat ne bo v sluzbi...kaj pa ce je honorarc :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po spominu se mi zdi, da gospod piše članke za SV regijo. Delovi novinarji članke pošiljajo večinoma po e-pošti. Pred Delom pa vseeno lahko parkirate ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni stvar samo v tem kaj je napisal, ampak kako je napisal.

Napisal je kot da smo največji zločinci in nič vredneži, presnet bednik, ki pojma nima kaj motor sploh je :angry: Ne razumem pa nekaterih na tem forumu, ki podpirate to kar je ta Francelj napisal. Že res da nismo angelčki ampak tako kritični pa spet nismo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa menda ne boste rekli, da mnogo od tega ni res, kar je zapisano v inkriminiranem prispevku.

Aja, dvojna morala. :rolleyes:

In kaj od tega kar je g. Francelj napisal ni res? OK ajde na bencinski se res ne prerivamo.

...

1. Bo res, a mu lahko pokažem kup položnic, ki dokazujejo, da policaji vseeno nimajo vedno posluha za takšne prekrške.

2. Ne vsi, jaz rabim malo zaleta do 200, tako da 95% časa vozim pod 200. Bo boljše ko bom imel nov motor  :devil:

3. Nažalost ni res, spet lahko v dokaz ponudim položnice, slike in videoposnetek  :angry:

4. Ne delam tega in mislim da tudi velika večina ne

5. Isto kot zgoraj, razen v največji špici če so daljše kolone. Sicer pa itak kakšen % motoristov sploh hodi na AC

6. VEDNO, z motorjem ne zavzemaš prostora avtomobilom

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!