Skoči na vsebino

APRILIA MAGNET


viggen

Priporočene objave

Pozdravljeni motociklisti!

Kot lastnik Aprilie moram vsaj malo poskrbeti tudi za njeno promocijo.......evo.....študija tricikla....... :)

Hm, sem res radoveden, kako se je peljati s tako stvarco :hmm: verjetno je zabavno........no, ni motor ampak nagibanje, lega.......pa tudi estetika je kul, vpetje zadnjega kolesa........

Verjetno, vsaj še kakšno leto se ne bo realiziralo, ampak lepo, da se vsaj malo igrajo z fantazijo, obliko in tehniko.....

Pozdrav! :ph34r:

post-4-1093440836.jpg

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, nobenega odgovora :(

Ma se mi je zdelo, samo resne debate, vzhodni motocikli, nič eksipimentiranja..... B)

Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič italijanov. Cav :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, ti nekaj objaviš, mi pa skačemo kot zmešani <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naj komentiram? Tricikli mi že v osnovi niso všeč, študije me ne prepričajo, ker papir prenese vse, če pa bi slučajno kdaj to srečal na cesti bi pa si vsekakor ogledal zadevo. Preveč nerealistično da bi obstalo-uspelo

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj podobnega sta nardila za raziskovalno dva sošolca,sicer gre za 4kolesnik ampak se pa sprenja kolesa nagibajo.zanimivo za peljat! na žalost nimam slike,ko je stvar do konca sestavljena

post-4-1093509136.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nagibajo se tudi kolesa pri avtomobilih, sploh pri malo vecjih in tistih z malo bolj sportno geometrijo podvozja (a la BMW, MB, ... ). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem da se,ampak še zmer se vozijo po širokih 'ploščatih' gumah,pa tud v kabini tega nagibanja ni čutiti.zato bi blo zanimiv peljat tistle magnet,samo ne vem kaj se zgodi če je pogon zadaj in greš počez,tista hitra reakcija popravljanja volana pomoje ne deluje glih najbolš s takmu mehanizmom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ej :o

Ne se jezit pa tako resen bit :wacko:

Pozdrav! .)

ti si izzival...

lp:š

p.s. :D ni panike :D

p.p.s. huda zadeva.. škoda, da še vsaj 30 let ne bo na cesti :rolleyes: ampak manjka ji pa bokser mašina.. potem bi bila idealna :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem da se,ampak še zmer se vozijo po širokih 'ploščatih' gumah,pa tud v kabini tega nagibanja ni čutiti.zato bi blo zanimiv peljat tistle magnet,samo ne vem kaj se zgodi če je pogon zadaj in greš počez,tista hitra reakcija popravljanja volana pomoje ne deluje glih najbolš s takmu mehanizmom :hmm:

Ja, zanimino kaj se zgodi če gre počez..........sicer nisem ziher ma pogon je verjetno res zadaj...... :hmm:

Hm, ob misli da bi ga imel v garaži, me kar srh preleti :wub: ampak kot pravi bajsi, verjetno bo le študija in v promocijske namene...... :?

Žal je trg tisti, ki odloča in kolikor vidimo trg ni naklonjen takim biserčkom. Zdi se mi, da je tudi MB razvil podoben tricikelček, a ga ni na trgu. Vsekakor, v kolikor bi se realiziralo, bi bilo drago in tako dostopno bol dobro situiranim osebam........

Pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si izzival...

lp:š

p.s. :D ni panike :D

p.p.s. huda zadeva.. škoda, da še vsaj 30 let ne bo na cesti :rolleyes: ampak manjka ji pa bokser mašina.. potem bi bila idealna :lol1:

No, to pa je že prijateljski ton. :kva2:

A da bi boxer mašino imelo?

Hja, pol pa nebi bla več Aprilia ampak BMW.......v tem primeru bi se lepo podal tudi ležeči BMW-jev štirivaljnik iz motociklov serije K :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to pa je že prijateljski ton. :kva2:

A da bi boxer mašino imelo?

Hja, pol pa nebi bla več Aprilia ampak BMW.......v tem primeru bi se lepo podal tudi ležeči BMW-jev štirivaljnik iz motociklov serije K :hmm:

ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma res se igrajo z domišljijo...vendar obstaja velik verjetnost da bo kaj podobnega čez leta vozilo tudi po sloveniji....če pogledam koncept sedaj se mi zdi futurističen...čez par let bo pa čist tapravi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da je tudi MB razvil podoben tricikelček, a ga ni na trgu.

Mislim da mu pravijo carver ali nekaj podobnega.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da mu pravijo carver ali nekaj podobnega.

LP Bajsi

Ja, res se po tem imenom skriva tricikelček. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma res se igrajo z domišljijo...vendar obstaja velik verjetnost da bo kaj podobnega čez leta vozilo tudi po sloveniji....če pogledam koncept sedaj se mi zdi futurističen...čez par let bo pa čist tapravi....

:naughty: ja,ja, tapravi......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!