Skoči na vsebino

Elefantentreffen


easyrider

Priporočene objave

Midva sva bila tudi 20. jan. '07 na enem moto zboru,... pa ne na Elefantu.

Sva dobila pohvalo za trpežnost! :o :D :D :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Raubritterji gremo tudi tokrat gor :yea1:

No,če ne bote imeli prevelike potovalne hitrosti se še jst javim...Sm danes glih še temeljito razmišljal pa ugotovil,da če zdj ne bom šel ko sm mlad pa divji ne bom nikol.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,če ne bote imeli prevelike potovalne hitrosti se še jst javim...Sm danes glih še temeljito razmišljal pa ugotovil,da če zdj ne bom šel ko sm mlad pa divji ne bom nikol.Lp

glede na strukturo obiskovalcev bi reku, da nisi nkol prestar za elefante (prej premlad :) )

Potovalna hitrost pa ne bo prevelika ... prkolicar gre tam okrog 80 (no, po kakem klančku navzdol leti tudi 90 :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo...priznam da že mene skoz bl matra, da bi šla :naughty: :whistle: mal me jebe...za nov-str96letnik agregat se ne ve nč, ne od koga, ne kok km ma za sabo...jeba...sam konc koncev nek mn da al korbco... kle alpa nek u pm boguzaledama... tko da.... ni 2x za rečt da se ga gor ne vidmo.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z mopedom al avtom?

Z MOPEDOM, :grim :OK: lih kar sm ga prpelu s krajšega sprehoda :worship: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo...priznam da že mene skoz bl matra, da bi šla :naughty: :whistle: mal me jebe...za nov-str96letnik agregat se ne ve nč, ne od koga, ne kok km ma za sabo...jeba...sam konc koncev nek mn da al korbco... kle alpa nek u pm boguzaledama... tko da.... ni 2x za rečt da se ga gor ne vidmo.... :yea1:

Kr naj te mantra...Gremo lahk skup,za motor se pa ne preveč bat.Bo zdržu...(verjetno).Namest winterpartya u Brčko k sm oblubu da boma šla skup. Sam še razmišljam kako bi kej opremo v primeru snega mel...Razmišlam da bi mel home-made ketne za na motor.Sicer je pa še časa dost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se z ATVjem tut lahk pride?

Sam men ne leti več kot 90-95 kmh. :blush:

Če bo snežilo :naughty: boš zelo hiter... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se z ATVjem tut lahk pride?

Sam men ne leti več kot 90-95 kmh. :blush:

Na prizorisce ne mors z ATVjem. Samo z motorjem.

Izjema so organizatorji, ki imajo ATVje, da lahko ostale reveže, ki z motorji obtičijo, ven potegnejo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prizorisce ne mors z ATVjem. Samo z motorjem.

Izjema so organizatorji, ki imajo ATVje, da lahko ostale reveže, ki z motorji obtičijo, ven potegnejo :OK:

Qrc!!! Pol pa nič! :trance_33_sleep: Grem Golico naskakovat! :naughty: Če jo 7x zaporedoma prevozim bo približno enako kmjev,kot v eno smer na ET? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,jst sm že zrihtu dopust v šoli. Pomoje bo dost če ga mam četrtek pa petek ne?...

Sm reku da gremo na smučanje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu sm na srečanju ko so meli 50 obletnico . blo je zakon :OK: .motor je bla yamaha fzr 1000,93 letnik k je pila olje več ku bencina. ni panike samo heroj ne smeš bit.atv majo samo reševalci.dostop samo peš ali zmotorjem.šnopc puste doma. če kšnga resno interesira mu lahko povem kar vem iz mojih iskušn.je pa enkratno doživetje.se splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.šnopc puste doma.

zakaj pa to?

mi smo ga imeli zraven. je pa ja fajn, da vsak prinese kaj s sabo in potem probavaš druge dobrote :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa to?

mi smo ga imeli zraven. je pa ja fajn, da vsak prinese kaj s sabo in potem probavaš druge dobrote :naughty:

jz sm spau sam u šotoru pa sm se bau da se nebom več zbudu če ga uzamem :krneki:

Popravljeno . Popravil petergsx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d uzame pa vsak neki se pa strinjam. ker sem se utaboriu zraven francozou in smo jedli in pili razne šalamčke,pašto neko njihovo vinsko sirovo hruhovo mineštro.naše vino njihovo.špica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mel zraven karnister vina zvezan na zic (kolega tudi :whistle: ) in ko so sairachi dali še kotel je bilo pol ljudi na srečanju okoli našega kuhanega vina :worship:

fajn je blo ja, za letos pa ne bom nič rekel če grem ali ne, bom kak dan prej se odločil, pol pa na motor al pa v pojstlo pod kojter :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!