Skoči na vsebino

Elefantentreffen


easyrider

Priporočene objave

Z 1.1.2012 bodo obvezne.Lahko pa boš namontiral verige na letne gume!

sranje :angry: je kdo našel kakšno ugodno varijanto za verige?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js komi čakam XTZ1200 pa virago 1100 da boma lepo s starejšim cvičkarjem potovala,vsaj js bi šov,za mojga očeta ne vem ampak js bom sigurno šov,sam virago bi bil pomoje bol taprav za sneg ker mam izkušnje z viragotom 125 pred parimi leti,sm se vozu tut ko je blo 30cm snega,res da pod breg sm mogu dat noge na tla pa z nogam bremzat,če sm na bremze stisnu me je sam spodneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pomoje bi z čist rahlim brenzanjem obst

al na kolesih.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ima kdo kakšne konkretne informacije o tem kakšna bo zakonodaja? Rabiš obvezno zimske gume ali je dovolj, da imaš v primeru snega ketne v kufru? :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ima kdo kakšne konkretne informacije o tem kakšna bo zakonodaja? Rabiš obvezno zimske gume ali je dovolj, da imaš v primeru snega ketne v kufru? :-)

Pravijo,da da so ketne v kufru dovolj! Popravljeno . Popravil sohen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da to kje v Sloveniji dobiti? Ali se bo treba spotoma v Louis-u ustavit?

Res je! :D

Evo ideje theone5.Kej takšnega bi mogoče pa sam doma naredu?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem strojnik tako, da načeloma ni problem... samo ne vem kakše standarde in certifikate ti namci zahtevajo...

je pa res, da so kazni v nemčiji verjetno vseeno pol nižje kot pri nas ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da to kje v Sloveniji dobiti? Ali se bo treba spotoma v Louis-u ustavit?

Res je! :D

sem malo poiskal po netu glede verig.najugodnejše sem našel pri avstrijski firmi Staudacher 71 eur.Staudacher dela verige tudi za wunderlicha ampak je cena 110 eur.glede teh pasov "ala verige"cena je 110 eur.za 5 kom.ni ravno poceni.se pravi, za dva kolesa rabiš 10 kom-220 eur,verige pa te pridejo 143 eur.jaz mislim da so verige vseeno boljša varianta za v sneg.jaz pičim po praznikih po verige,da bom pripravljen na ELEFANTTREFFEN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Še nakaj slikic od tam zgoraj, imeli smo lepo vreme, nekaj snežink in odlično družbo. Ni kaj pisat je treba videti. Naslednje leto smo spet na poti v Sollo. Tiste iz Italije (Genove-cca 840 km v eno smer) je pa pričakal snežni vihar in 90 km vetra, vseeno bodo naslednje leto na Bavarskem slončkovem srečanju (tako so vsaj napisali). Slike so naložena na Picassi zato si jo download-aj, izberi diaprojekcijo in funkcijsko tipko F11 za celotno zaslonski način. Edino kar sem pogreŠal za zimsko vožnjo so bile koŠarice za zaŠčito rok, ki jih boste opazili na marsikaterem motorju

https://picasaweb.google.com/104435004169945558374/29Januar2012#

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

vsi naši na tleh whistle.gif

tole je slikca, ki je ne morm zbit z glave. Če sm pravilno obveščen, so pot nadaljevali vsi položeni motorji. Tud GS. ampak bol gosposko, u kombiju. ker je cedil solze žalosti in olja z razbitga pokrova na glavi.....

post-1354-0-12373500-1351586189_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!