Skoči na vsebino

FEISTRITZ BIKERS BUNCH 2004


MOTOVILC

Priporočene objave

:yea2: Prvi vikend v septembru bo v deželi pod Snežnikom spet dogajalo :OK:

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE HOČEŠ BITI HITR BREZ DENARJA --FAKEER SEE

ČE HOČEŠ OSTATI BREZ DENARJA -- PULA

TAKO SAMO ŠE ENA MOŽNOST JE .............. I. BISTRICA

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :kva2: ILIRSKA definitivno.....ZAKOOON.....lansko leto je blo super, je vsaj moto zbor ne pa komercijalni rock koncert ala ISTRIA. :kva2:

Twin Horni niso mel nikol komercilae! Tisto "drugo v Puli" je pa komercialni BIkers days!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE HOČEŠ BITI HITR BREZ DENARJA --FAKEER SEE

ČE HOČEŠ OSTATI BREZ DENARJA -- PULA

TAKO SAMO ŠE ENA MOŽNOST JE .............. I. BISTRICA

:wacko:

A to pomeni, da v Ilirski ne boš dal za pir? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejti vi poznavalvi tega zbora men neki povedat!

Sem šel pred dvema letoma na ta zbor na en pir in sem vidu za šankom ko so mortadelo na ene take fejst piice rezal(recimo cca 1 cm debele)! KAj zavraga so pol z njimi počel!? A je to kakšna specialiteta na žaru ali so pripravljali take mal večje sendviče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :P :yea2: Delili zastonj na panoramski vožnji, škoda da nisi še mal počakal ter se udležil panoramske z dvemi postanki, bi dobil še dva pira zastonj ter slastno mortadelco :OK:

:hmm: Letos obljubljajo bogate nagrade na Moto igrah, in pa verjetno praktične nagrade na spretnostni oz. šoli varne vožnje v sodelovanju z Policijo, ki bo v soboto ob 13.00 na parkirišču podjetja TIB Transport :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :P :yea2: Delili zastonj na panoramski vožnji, škoda da nisi še mal počakal ter se udležil panoramske z dvemi postanki, bi dobil še dva pira zastonj ter slastno mortadelco :OK:

:hmm: Letos obljubljajo bogate nagrade na Moto igrah, in pa verjetno praktične nagrade na spretnostni oz. šoli varne vožnje v sodelovanju z Policijo, ki bo v soboto ob 13.00 na parkirišču podjetja TIB Transport :yea2:

Se dobro, da nisva z Ixs-om ostala takrat... Ne maram mortadele :)

pa tudi skupinskih vozenj se izogibam... prevec ljudi je pijanih takrat na cesti (ponavadi vkljucno z mano .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snip ... Sem šel pred dvema letoma na ta zbor na en pir .. Snip

:lol1: Tole bi pa jest rad videl!!!! :lol1: Na en pir :lol1: A si se v nedeljo kaj u špegu pogledal????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snip ... in sem vidu za šankom ko so mortadelo na ene take fejst piice rezal(recimo cca 1 cm debele)!

Na primerskem jo jedo tudi 1 cm debelo, lahko popečeno (njam, njam), drugje pa tako tanko, da se skozi vidi. Kakor ti pač paše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mukki, če boš šla tja dol mi en našitek od Feistritz prinesi. Dobro plačam. Lansko leto sem bil tam in pozabil kupiti za zbirko. Jaz bom verjetno ta konec tedna malo počival ( :fight2: - una na levi je moja vifika!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!