Skoči na vsebino

Novosti 2005: KTM LC8 950 SUPERMOTO


Lindau

Priporočene objave

Lahko bi rekel: "končno", vkolikor seveda ni raca! title_s.jpg

Vsekakor ni " raca " ... to je 950 SM ... se že lep čas razvija ... prodaja je bila obljubljena za naslednje leto.

To bo mlajši brat ali cenejša izvedenka 990 DUKE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa so meli za razvijat? A ni pretty simple nardit SM? Nebi reku, če nebi meli izkušenj... Ni mi blo tut jasno zakaj niso vzporedno takoj vn dali sm-a.

Drgač bi si pa želel probat eno tako stvar :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je druga stvar, duke II ne bo supermoto ampak streetfighter,kao aprilia tuono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa so meli za razvijat ?

Ni mi blo tut jasno zakaj niso vzporedno takoj vn dali sm-a.

Za razvijat je bilo kar nekaj, ker za prazen nič se odreči kosu pogače ... :hmm: :BUA:

Malo bolje poglej prednje vilice in zavore, pa boš videl da je kar nekaj razlike. Pri teh ccmjih in konjičkih, ki jih motor premore se pač enostavno ne da samo menjati koles, pa spet po gasu.

Sem letos spomladi sam hotel iz klasičnega LC8 narediti SM in ga uporabljati za cesto, ker DUKE II pride komaj naslednje leto, pa tud ... $$$$$ ... bo veliko, pa sem po pogovoru z tehnično službo KTM ja nehal razmišljati naprej.

Na kratko ... problem je v prednjih vilicah ( predolge in premehke ) pa tudi zavore in mešanica oblog ne bi prenesla vseh obremenitev kot je potrebno. Pri veliki hitrosti bi motor zgubil na stabilnosti in še nekaj neprijetnih malenkosti ... :?

Nekako mi vloga poskusnega zajca ne ustreza in ne mislim se učit na lastnih napakah ... pogled na bolnico od znotraj pa me tudi ni nikoli osrečeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo dva krat radialno vpeti brembo, petkraka kolesa, superdukova maska, malo drugače speljan izpuh prvega cilindra, škoda le da ima enake dušilce kot lc8 :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo vam še nekaj slikc LC8 Supermoto:

Men se sline cedijo. Jst bi tut meu kaj tacga!

post-4-1093548403.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to ni končna verzija. To se je en stric igral doma. Končna bo mela radialne čeljusti, pa druge vilce in plastike (ne od starih 640sm, kot ta zgori) pa marsikej druzga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je en stric igral doma.

nak,to delajo cehi,smo ze debatiral o tem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti batzajla ampak KMS racing niso čehi ampak švicarji zaenkrat

sorry,nism nč not mislu k sm pisal O:-) maš prov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tehnični podatki...

je pa 950SM PRE-SERIES model in bo na voljo PO SuperDukeu... po moje ga spomladi še ne bo na trgu...

post-4-1095278732.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

189kg ready to race, brez goriva.kr vredu.sam kva bo to mogl trgat uffff

a je ket podatek na kolk cajta se menja guma :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

sm mel šanso pelat par kilometrov...ufff :yea2: malenkost širok med nogami in sedež mal preveč nazaj (govora je o cm ali dveh in nekako primerjam z mojmu LC4,še zmer je velik ožji od konkurence,ki je ni..triumph tiger? :hmm: ) vibracij se ne spomnim,motor vleče ko sam satan,sicr res manj od superduke-a,ampak dovolj.mogoč bi si želel mal več brutalnosti,k sm jo navajen pri enem cilindru :devil: po zadnji gre še lepše in predvsem stabilnejše kt lc4,ovinkov ni blo kej dost,mogoč skoz ovink malo manj stabilen k adventure 950 :hmm: predvsem pa daje občutek da se z lahkoto opravi osmico in slalom v avtošoli :D pa auspuhe je treba ofnat matr,če maš enkrat litrski twin med nogami more grmet!

hud motor,ampak bi vseen rajš mel adventureja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!