Skoči na vsebino

OLDTIMERJI NA NAŠIH CESTAH


JAZBEC

Priporočene objave

ANGLEŽI (MANCHESTER) - oldtimerji po letih... <_<..imena niso važna - turisti..

MOTORJI - oldtimerji po letih... <_< motorji VINCENT HRD -dva letnika 1951, eden -srednji letnik 1950....potujejo po Sloveniji....motorčki delajo kot urce...čez noč samo ena kapljica olja na tleh :grim

Motorji VINCENT HRD - izdelovali so jih v Angliji samo med leti 1935 - 1955

- modeli Comet, Rapide, Black lightning racer in Black Shadow ( cestna verzija Black ligtning racer modela)

Motorji Vincent imajo električni zaganjač, kar je lepo vidno na sprednjem delu motorja - zavzema dosti prostora.

post-2-1094555868.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič se pogovarjal z enim možakarjem čigar motor ma 70 let(on pa še malo čež) sem vprašal če je 1. lastnik je reku da ne...da je bil prvi lastnik njegov oče......motor zgleda šik....80% delov gor ma originalnih ostali pa so malo z drugih modelov(z leti kak specifičen del preprosto zgine)...problemov z motorjem sploh ne....zamenjal je le menjalnik, ki se je nahajal med korakom(kot pri avtu) z malo modernejšim, ker pač zaradi starosti ne more več tako menjavat.....takoj privlekel dve pivi iz torb...bil zelo prijazen... :notworthy:

lepo je vidit da se nekdo še ukvarja tako energično in z veseljem z motorji, ki so starejši od naših starih staršev....vsa čast... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič se pogovarjal z enim možakarjem čigar motor ma 70 let(on pa še malo čež) sem vprašal če je 1. lastnik je reku da ne...da je bil prvi lastnik njegov oče...

Ja kul, sam je pa qurc tkole moped z druge roke imet, nis nikol zihr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry - pol pa preneste v tisto temo....zdelo se mi je zanimivo... :kva2:

tud fajn se mi je zdelo k so rekli da bodo v Sloveniji 14 dni .... so bli s temi motorji že v Avstraliji, Ameriki, Novi Zelandiji.....danes so šli pa čez Vršič do Bleda in tko naprej....

post-2-1094556712.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!