Skoči na vsebino

BMW-ji najzanesljivejši motocikli


Noise

Priporočene objave

Je pa že kaj drugega :xx: :xx: :xx: :xx:

Neki mi ne štima pr tej raziskavi.....je morda napak.....tiskarski škrat :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :? :? :? :? :?

HD.....tko visoko na lestvici :? :? :? :? :? :? :unsure: :unsure: :? :hmm: :hmm: :hmm:

Prav čakal sem, kdo se bo prvi dregnil ob H-D na lestvici. Blagor ubogim na duhu... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi rekel, da so zanesljivi, Jalovcu je na Fakeerju crknila pumpa za bencin, toda toliko, da se je privlekel do Kranjske gore, je njegov BMW se vedno zmogel .)

Čisto res, res ,sem skakal kot na rodeu ,ampak pripeljal me je domov.In mu čist nične zamerim saj je star 21 let in je že kar nekaj dal skoz .Sem

hotel kupit enga starga JAPONČKA pa jih ni tok starih :hmm:

bmw je :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Po vsem prebranem lahko sklepam da BMW kupi človek ki ima precej keša in nima okusa... :? :hmm: :kva2: :kva2: :kva2:

pa upaš ti to pred mojo punco povedat (ma 2m in 130kg)....................predvsem tisto o okusu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Po vsem prebranem lahko sklepam da BMW kupi človek ki ima precej keša in nima okusa... :? :hmm: :kva2: :kva2: :kva2:

nimam precej keša,sigurno imam okus in 100 % vozim BMW... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zdaj tukaj kregate o okusu ali tece debata o zanesljivosti BMW-jev?

vedno isto.........stala...... :wacko: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...klasika.....moj je daljši kot tvoj,....moj oči pa tvojega nabije,itd......

dejstvo je, da če z motorjem lepo ravnaš, bo zelo dolgo delal.....ne glede na znamko.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Po vsem prebranem lahko sklepam da BMW kupi človek ki ima precej keša in nima okusa... :?  :hmm:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

in skoraj siguren sem, da ti nimaš okusa,ali pač.....mogoče si pa samo malo netakten in ti sklepanje ni ravno najmočnejša stran......

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Najbrz ze vsi vemo, kter motor je dober in kter ne. Lahko je BMW, YAMAHA; HONDA,... vsakemu kdaj kej sfali, pa kaj moremo.

Po svojih izkusnjah, pa lahko povem, da kar se tice BMW-ja, da je zanesljiv,.. je vse res. Tudi sam sem ze to izkusil na lep in grd nacin (ne bom opisoval kaj vse sem spada) in tudi to ni res, da imajo BMW-ja samo tisti, ki imajo denar in so brez okusa. Sam sem se student in imam BMW-ja, sicer nekoliko starejsega, ampak sem zelo zadovoljen z njim.

Ok, pa ne bomo o tem, ker ta rubrika ni bila namenjena temu.

V glavnem anketa je pokazala, kako in kaj. Sicer pa tudi meni ni jasno na cem temeljijo rezultati ankete. Kaj pomenijo ti %.

Vsem en lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nisem uspel prebrati vseh postov ampak sem za vikend srečal motorista brez motorja - BMWja seveda, ker mu je zaribala mašina in to v garancijskem roku.

Tukaj pa so se izkazali serviserji, kateri mu garancije ne priznajo...

ali pa beremo kakšno revijo, kjer piše o tem kako se je testni voznik raztreščil zaradi odpovedi ABSa na novem modelu BMW :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se jaz kaj bleknem na to temo...

O BMW ju lahko recem dosti dobrih stvari, sem ga vozil 7 let, starega (na koncu) 20 let in prevozil še pa še (min 20.000 KM/leto). Izneveril me je samo enkrat, pa še to sem bil sam kriv. Sem pa potem vseeno kupil Suzukija, saj sem za pol manjšo ceno dobil enake performanse. Glede kvalitete pa mislim, da ni več razlike med BMW in japonci, ki je obstajala tam v 70 in 80 letih. Res pa je, da pogresam kardan. Skratka, ce bom imel enkrat veeeeliko denarja, bom spet kupil BMW-ja (K1200RS mljac).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in btw tud Ducati ima neperformančne motorje, razen če monstra, multistrado in še kakšnega štejete med hyper sportive :zzz:

ampak ti se pa ne kvarijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor ubogim na duhu...)))) Fantje sam neki bi vprašal... Koliko morate vložit v motocikl da funkcionira eno sezono? Naj navedem primer. Pred leti sem se veliko vozil z motocikli kultnega italjanskega proizvajalca. No stavr je bla precej draga, da ne govorim o težavah pri nabavi rezervnh delov. Potem me je srečala pamet in sem si čisto slučajno kupil en Kawsiprvsaki nižjega cenovnega razreda. Kar naenkrat sem imel čiste roke in polno denarnico... Da ne boste rekli da nabijam, naj povem da sem v japanca od kar ga imam vložil poleg parih kompletov gum, malo olja in par filtrov celih 0 (z besedo NIČ) slovenskih tolarjev in celih 30 ojrotov za novo krmilo, ker se ga pač ni dalo več normalno poglihat. Operem ga enkrat na sezono, torej se nanj skoraj niti ne poščijem. Naj prišepnem da sem imel tudi veterana znamke BMW in po tehtnem razmisleku s prijateljem ljubiteljem veteranov ugotovil, da so bili BMWji slabši celo od Pretisa iz slovite sarajevske tovarne. Naj vsak kupi kar ga je volja konec koncev bi tudi jaz še imel eno Laverdo 1000... Kaj čmo, ljubav stara... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo s kolegi letos junija vozili po Avstriji in Italiji ,sem videl tri okvare motorjev.

Ne vem ali je to naklučje ali kaj,vendar vsi trije so bili BMW-ji

dare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. tri okvare motorjev.Ne vem ali je to naklučje ali kaj,vendar vsi trije so bili BMW-ji

... mogoče je pa vseeno naključje,

kot je naključje na zasneženi cesti,

ko v jarkih vidimo samo BMWje

pa kakega Merđota vmes ...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha,ha,ha, kje si pa to slišal?!?! :lol1:

pa še kako se kvarijo!! :grim

ti to gotovo iz svojih izkušenj veš ... a ne ? :hmm:

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti to gotovo iz svojih izkušenj veš ... a ne ? :hmm:

imam ogromno prijateljev, ki jih "še" imajo... :grim

postajajo pravi mehaniki! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ravno neki "mojster" kateri motor je najboljši kar se zanesljivosti tiče, kar se okusa tiče je pa stvar tako ali tako pri vsakem drugačna (drugače bi bili vsi motorji enaki-->dolgčas). Prav tako je težko kaj pametnega govoriti o starostnih strukturah lastnikov določenih proizvajalcev. Pač revija RIDE se je odločila, da bo med svojimi bralci naredila anketo, kateri motor se njim zdi najbolj zanesljiv in rezultati so na dlani.....pač morda če bi to anketo izvajali na kaki slovenski vasi, bi bili rezultati najbrž različni (npr. APN6 ga ni čez.... ).

Morda stvar, ki me moti je to "kreganje" (zanimivo izražanje mišljenj), ki se mi zdi da smo ga sposobni samo Slovenci....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ravno neki "mojster" kateri motor je najboljši kar se zanesljivosti tiče, kar se okusa tiče je pa stvar tako ali tako pri vsakem drugačna (drugače bi bili vsi motorji enaki-->dolgčas). Prav tako je težko kaj pametnega govoriti o starostnih strukturah lastnikov določenih proizvajalcev. Pač revija RIDE se je odločila, da bo med svojimi bralci naredila anketo, kateri motor se njim zdi najbolj zanesljiv in rezultati so na dlani.....pač morda če bi to anketo izvajali na kaki slovenski vasi, bi bili rezultati najbrž različni (npr. APN6 ga ni čez.... ).

Morda stvar, ki me moti je to "kreganje" (zanimivo izražanje mišljenj), ki se mi zdi da smo ga sposobni samo Slovenci....

očitno malce narobe zastopiš... :grrr

to ni nikakršno "kreganje" ampak enostavna pregovarjanja z različnimi argumenti...

včasih smo tudi APN-je ogromno prešraufal!?! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno malce narobe zastopiš... :grrr

to ni nikakršno "kreganje" ...

:topic:

ma nben pojma nima..

ys vem ...

:naughty:

to je slovenska folkorna debata - kaki kreganje:

:doze: :fight2: :doze: :beer2: :doze: :fight1:

aufbixčrevanaplotpress

:devil:

pies: BMWje bi bilo treba prepovedati k'so taku nagraužn (avte pa k'so taku zaendrek) - ampak to je moje osebno gledanje, pa jih za to še dooolgo ne bodo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!