Skoči na vsebino

BMW-ji najzanesljivejši motocikli


Noise

Priporočene objave

:topic:

ma nben pojma nima..

ys vem ...

:naughty:

to je slovenska folkorna debata - kaki kreganje:

:doze: :fight2: :doze: :beer2: :doze: :fight1:

aufbixčrevanaplotpress

:devil:

pies: BMWje bi bilo treba prepovedati k'so taku nagraužn (avte pa k'so taku zaendrek) - ampak to je moje osebno gledanje, pa jih za to še dooolgo ne bodo :lol1:

sto ljudi sto čudi... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno, da je MZ boljši od Harleya...

verjetno imaš prav:

mal dnarja mal MuZke

velik dnarja velik muzke (loudpipespress)

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno je, da se vozniki, ki kupijo take motorje ne vozijo tako divje kot vozniki japoncev, ki so v povprečju sigurno mlajši in željni hitrejšega tempa, s tem pa tudi pogostejših servisov. Danes so tako al tako vsi motorji narejeni, da se vozijo na redne servise in ob rednem vzdrževanju večina tudi deluje brezhibno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno je, da se vozniki, ki kupijo take motorje ne vozijo tako divje kot vozniki japoncev, ki so v povprečju sigurno mlajši in željni hitrejšega tempa, s tem pa tudi pogostejših servisov. Danes so tako al tako vsi motorji narejeni, da se vozijo na redne servise in ob rednem vzdrževanju večina tudi deluje brezhibno.

po tem takem pa zakaj je Harley šele na 8 mestu?!? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Netopir zato ker je bila to anketa in ne raziskava! Pa ne se tak z dušo spuščat v take debate. To je zgolj informacija o anketi, važno je da si ti z svojim motorjem zadovoljen. Udrihat in pljuvat po drugih znamkah nima smisla, ker je dejansko danes tako da povprečen motor ob pravem vzdrževanju preživi povprečnega motorista.

lp Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm fantje. Skori vsaka kravca dobr služi, če ma fejst lastnika, dobr futr, pa lepo štalco!! :rolleyes:

Men moja pr okroglih 52.000 zlo lepo služi!! (da se ne bom prehith hvalu, še s taprvo bencinsko pumpo) :notworthy:

Sicer pa se več al manj kar nekako vsi lepo vozmo, mislim da brez posebnih problemov!! :OK:

LP

XRV ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

KOLKO PARA TOLKO MUZIKE-AL PA NE? BMW je ok imam njihov avto za motorje pa mislim da ima kar ceno.Drugače pa imam wiragota 750 -prevoženih 65000 pa je kot nov,pa nobenih extra stroškov hvalabogu.Malo me pa muči registracija pri BMW saj nima nič takega v KW kot je moj WIRAGO. JE PA TAKO-KUPI SI BMW-ja samo zaradi frajerisanja pol se pa nič ne vozi - to je pa res brez veze sam je pa frajersko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOLKO PARA TOLKO MUZIKE-AL PA NE? BMW je ok imam njihov avto za motorje pa mislim da ima kar ceno.Drugače pa imam wiragota 750 -prevoženih 65000 pa je kot nov,pa nobenih extra stroškov hvalabogu.Malo me pa muči registracija pri BMW saj nima nič takega v KW kot je moj WIRAGO. JE PA TAKO-KUPI SI BMW-ja samo zaradi frajerisanja pol se pa nič ne vozi - to je pa res brez veze sam je pa frajersko.

Bil sem lastnik viragota 750 leta 1994 (znjim sem res samo blefiral) saj za vožnjo je bil res slab kot motrist sem imel zelo malo od njega,pri veteru vhrbet je še nekako šel ,pri čelnem vetru končna ca 130 vsak uno me je prehitel HVALA zame to ni zdaj imam motor brez KROMA za vozit,ne za blefirat-šminkat-kazat.Verjetno ga kdo tudi poglada saj ni PREPOVEDANO!!!! :beer2: [attachmentid=65796]

post-9445-1142712927_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem lastnik viragota 750 leta 1994 (znjim sem res samo blefiral) saj za vožnjo je bil res slab kot motrist sem imel zelo malo od njega,pri veteru vhrbet je še nekako šel ,pri čelnem vetru končna ca 130 vsak uno me je prehitel HVALA zame to ni zdaj imam motor brez KROMA za vozit,ne za blefirat-šminkat-kazat.Verjetno ga kdo tudi poglada saj ni PREPOVEDANO!!!! :beer2: [attachmentid=65796]

SVAKA ČAST MOTOR MAŠ RES SUPERCO .MOGOČE BOM JAZ TUD POČASI ZAMENJAL SAMO ZAENKRAT ŠE NI PERJA.PA VELIKO KILOMETROV PO SREČI TI ŽELIM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SVAKA ČAST MOTOR MAŠ RES SUPERCO .MOGOČE BOM JAZ TUD POČASI ZAMENJAL SAMO ZAENKRAT ŠE NI PERJA.PA VELIKO KILOMETROV PO SREČI TI ŽELIM.

Hvala za lepe želje, 5 Km sem že prevozil parkrat po ulici-prava zverinca .Registriran bo v naslednjih dneh,odvisno od vremena,vsekakor do žegnanja v Mirni peči v ponedeljek 17.04.2006.Kawasaki ER6N od žene pa bo registriran v soboto prvega-verjetno si ga malo sposodim za vikend. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Ti je dolgčas pa iščeš 7 let stare teme za drkat?

 

To je za take, ki so takrat bili v pampercah :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!