Skoči na vsebino

Motorji so seksi.....


Pervy

Priporočene objave

ME sprašujete kje najdem takšno?

Greš dvakrat na teden v VENERA ŠOP pa si kupiš tisto napihljivo ki stane 17.000 sit!Ta naj bi bla iz najboljšega materijala pa vseeno poči če jo v redu NA....!!!!!

Če prerečunaš da rabiš seks(lastne izkušnje) 1x na dan boš ugotovil da sem se za par stotisoč zlagal!!!!!

HEC MORA BIT!!

BLAGOR IMPOTENTNIM!!!!!!

Thundercat

"Ne pustite se povoziti"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caki caki caki........kaj ji pa fali? joske,rit in zobe ma,lasuljo tudi,najslabs tut ne zgleda .....pa se motor ni sranje .......TOREJ?! kaj se vsi neki prtozujete......zraven se pa vsi jokate,ker nimate tazga modela doma

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi pa rajsi zensko vzel!!!!!

zakaj?

kar bi se z mojo ze nekak zmenil (al pa tudi ne!), ampak kako bi moja ljubica (kawa) zamerila ce bi tako staro kanto (pa se suzuki) v garazo postavil!!!!

verjetno bi me v prvem ovinku stresla!

PS: ce pa kdo rece da je pamela grda naj se kar na springerja prijavi, bo glavna atrakcija!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nebi mel nič od tega, motor stari ona pa menda nima več vseh reber, eh za ponucat pa bi še že bla, ja pa motor tudi, sem si premislo bi kar vse mel jaja

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm.... A poznaš tisto, zakaj je pir boljši kot ženska?

No, tukaj je nekaj podobnega...

No ne vem če bi glih motor raj posodu!(kar se slike tiče-da nau pomote)!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni všeč ne eno ne drugo, mogoče če bi barvo oblačil zamenjala pa....

lp marijan

PA.......................bi pol motor vzel!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka slika ma svojega malarja. Ce bi dobil kaj od tega, bi oboje vnovčil, al pa rental. mel pa nebi.Definitivno ne, tak kot bi tudi vsakega mercedesa prodal, če bi mi ga kdo vsilil.

Babe ne zato, ker je tipična blondinka (sem spadajo podobne :razlika med zobno ščetko in....)skozi bi imel v mislih, kdaj mi bo ušla, itd. ni vredno tega. Raje imam kar imam.

Mopeda pa ne, ker je mumija, (no, saj moj je tudi, ampak je ostal vsaj isti-z razliko sedeže in male šipice), pa še ne ležijo mi cestaki, čeprav je včasih fino kaki hitri krog naredit(MB-limbuš-ruše-selnica-kamnica-MB).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte se no fine delat.

Če bi vam eden dal motor pa še tako žensko (res da smo vidli tud kej bolšga) zraven,mislm da ga skor ni ki bi se na vse moči upiral.

Vsaj jest ne,bi z vsakim primerkom nardil en krog pol bi pa vidli za naprej.

Če bi se zadeve uredu peljale bi pa obdržal.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse bolj izbirčne je tu ena slika.... Sicer ni nikjer nobenega motorja, pa mislim da je vseeno vredna pogleda.

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

estetsko -kot slika- ok,samo mi na zenskah to ni vsec.sicer pa da se vrnemo k bistvu teme ......YEP,SO!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!