Skoči na vsebino

MK Tarantela zbor 10. in 11. september 2004


vrho1679

Priporočene objave

V petek in soboto bo tudi v naših koncih en moto zbor ( trenutno edini v Zasavju ).

Kak bo program ne vem, klopi in šotor so že postavljen, špilal pa bodo najbrž Drinkersi ( pevc je član kluba, če se ne motm ). V glavnem malo manjši zbor, pa zna bit ravno zaradi tega morda fajn. Vstop je pa ziher prost za motoriste.

"Ja nč, prid mal pugledat Matkurba lega!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek in soboto bo tudi v naših koncih en moto zbor ( trenutno edini v Zasavju ).

Kak bo program ne vem, klopi in šotor so že postavljen, špilal pa bodo najbrž Drinkersi ( pevc je član kluba, če se ne motm ). V glavnem malo manjši zbor, pa zna bit ravno zaradi tega morda fajn. Vstop je pa ziher prost za motoriste.

"Ja nč, prid mal pugledat Matkurba lega!"

STARI ste se spomnili tazadn dan kakšni so podatki!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek in soboto bo tudi v naših koncih en moto zbor ( trenutno edini v Zasavju ).

Kak bo program ne vem, klopi in šotor so že postavljen, špilal pa bodo najbrž Drinkersi ( pevc je član kluba, če se ne motm ). V glavnem malo manjši zbor, pa zna bit ravno zaradi tega morda fajn. Vstop je pa ziher prost za motoriste.

"Ja nč, prid mal pugledat Matkurba lega!"

Daj napiši prosim kje je točno,ker pri njih še nisem bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ja nč, prid mal pugledat Matkurba lega!"

Lega... Ku da bi poslušal gavrota... :doze:

Mi smo bili lani tam, pa je blo kar zanimovo... Pevec Drinkersov je res njihov član, le da lani ni blo nič z špilom ker je cel večer... in seveda do jutra zalivalo :grim in sem sušil opremo še dva dni po zboru...

Nas je iz kluba prišlo ene 8 članov , pa smo malo :smoke: pa malo :beer2: in je blo lušno... Edini problem je bil proti jutru, ko sem ugotovil da v mojem mikro šotoru počiva en naš član in oprema skoraj vseh ostalih... Ne vem zakaj imajo tisto slabo navado... Da ne postavijo šotora takoj ko pridejo... in v večini primerov ga potem tudi ne :?

Nekaj naših članov bo zagotovo prišlo... Mogoče se jim pa pridružim... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj napiši prosim kje je točno,ker pri njih še nisem bil.

Iz smeri LJ ali MB se pripelješ na TROJANE, tam greš v Zasavje. Najprej so IZLAKE, nato KISOVEC ( tuki jst žvim pa pijem ) in nato ZAGORJE.

V Zagorju ( nekaj podobnega centru ) se cesta razdvoji. Desno vodi cisto ravna cesta proti glavni cesti za Litijo ali Trbovlje - ta ni prava. Zaviti morate levo v hrib ( mimo SALOON kufeja ) in se peljat skoz po gl.cesti mimo cerkve, nato po ravnini. Na koncu ravnine gre glavna cesta desno in čez majhen most. Pred mostom lahko tud zavijete levo in se pripeljete do bolj motorističnega bara ŠTULM ( šef je šef moto kluba KLUHENA ). No v glavnem, če nadaljujete pot preko malega mostička se gl.cesta spet upiga levo. Grete naravnost, nato pa pri KOZOLCU zavijete levo ( ne na ono cesto, ki se obrne nazaj ) grete po ravnini mimo EVROPARKA in prvi odcep zavijete desno. Sedaj samo še prvi odcep levo, pa mislim, da se ne morate zgubt.

Ja lani je bil res tak deževje, da ni bilo za nikamor. Letos je vremenska napoved mal bulša. Bomo vidl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo še prvi odcep levo, pa mislim, da se ne morate zgubt.

jaz sem se že pri drugem stavku ...!!?? .) :P :kva2:

čez Trojane(požgane) v Kočevje (med drevje) !! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez Trojane(požgane) v Kočevje (med drevje) !! :OK:

Če ste pa že namenen v Kočevje se lahko pa itak spotoma ustavte tuki na kako kukakolo :BUA: al pa pir :OK: , pa grete potem naprej čez Bogenšperk, Ivančno, Dvor na Kočevje -> je cesta super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem mela stašne plane, kam vse it, ampak mislim da mi bo pa vseeno uspelo prit še tarantle mal pogledat, pa kako kokakolo spit :rolleyes:

Če boš kej v naših koncih obvezn poklič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil včeraj tam. Zrihtal so, tudi bendi špilajo ( sicer ne ne vem kaki znani, sam to je za mene še bul ), šnopc tud talajo na prihodu, pa še nekaj ljudekov se je kar nabralo. Pir je po 330. Men je čist fajn.

No dons mam plan jet mal v Kočevje Medote pogledat čez dan, ponoč pa nazaj na Tarantele.

Še en nasvet za vse, ki boste šli na kirkol zbor dons - zvečer rata mrzl ku prasica :kva2: :xx: , zato če boste spal kjerkol si še kako deko poleg spalke omislite ( v Kočevji je najbrž še bolj mrzl ). Jst sem včiri mogu pir s šnopcam in wiskijam doštukat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pršu tudi v soboto zvečer enkrat, sam sem bil že tako "zmatran", da se kaj preveč ne spomnim - kar pomeni, da mi je blo ziher fajn. Mislim pa, da folka ni bilo ravo tavžent.

Upam, da nisem komu kaj moril :blink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si se tak "zmatran" iz Kočevja v Zagorje peljal? :blink:

Ne čist, še bolj zmatral sem se ga po Zagorskih gostilnah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!