Skoči na vsebino

Motor Jet v Ljubljani


Noise

Priporočene objave

sori sem slabo prebral. res nikjer ne pise o otvoritvenih popustih, vendar je nekako na to kazala ta tema: otvoritev in popusti.

ni enako kako temu reces, vsaj zame ne. pri otvoritvi neke stacune ali recimo v casu sejma pricakujes popuste, ki so recimo temu reklamni in se lahko zgodijo kadarkoli, v tem casu, to je konec sezone, pa so te cene namenjene pospravljanju skladisc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je štos al' kaj??!! :hmm: Kawasaki home page ima pa res strašno dosti zveze z Motorjetom, še posebej z ljubljanskim! :wacko:

In N c, ne boš verjel, kawasakijev homepage je:

www.kawasaki.com :afro1: :grupni: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pricakujes popuste, ki so recimo temu reklamni in se lahko zgodijo kadarkoli, v tem casu, to je konec sezone, pa so te cene namenjene pospravljanju skladisc.

vedno pa pričakuješ popuste, right?

v bistvu je vseeno, kako se mu reče - ljudje pa itak zdaj že vedno pričakujejo kak popostu, bodi otvoritveni, zatvoritveni, posebni akcijski, predpoletni, poletni, sezonski, posezonski, posebni, navadni, personaliziran, za redne stranke, za nove stranke, za tečne kupce, za pridne kupce, za VIP, za občane ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj naj ljudje ne bi pričakovali popustov/nižjih cen? sej so tko navajeni od koga že? trgovcev, ki so jih s to foro vabili v svoje okrilje, a zdej pa kar adakta, plačaj polno ceno in mogoče še prevoz motorja iz centralnega skladišča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne DJ.........jst sem se pa že zelo dobro navadil na SymRu-ja in njegov šodr ki ponavadi nima dosti skupnega s dotično temo in na njegovo mnenje o 'revežih' ,ki jim popust nekaj pomeni.Dela se tako ,kot da on na zahtevano ceno navrže še 10 ali več % ,da trgovci slučajno ne bi mislili ,da on nima keša :wacko:Je tale motosvet res odlična zadeva za ven se metat a ne Sym??To ni opažanje parih dni ,ampak od kar sem na forumu ,stalno težiš o popustih in kakšen je kdo če ga je uspel uveljaviti itd...in še eno vprašanje Symi,a ti hodiš kupovat na razprodaje?

Blagor tistim ,ki mslijo ,da je edino njihov prav na svetu :wub:

sej veste...so Grki in so ostali ljudje ,ki hočejo biti Grki...na to se vedno spomnim ko berem Simonove poste :? :? res čudno ampak tak sem :ph34r: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce nocete ni potrebno kupiti - sili vas nobeden v nic. right? ........ergo: kje je problem? .....da je premajhen popust?

koliko pa bi moral biti, da se kvalificira za "reden, tak moski" popust?! ....predvsem, da bi bili zadovoljni?!

da ne omenim, kaksne smesno nizke cene imate v SLO za motorje. :devil:

ne zdaj "ja v AUT je pa visja placa, pa visji standard" pa ne vem kaj se vse.

to ni nobena realna primerjava. realno se lahko primerja samo, ce gledas koliksen odstotek od place, in ne absolutne stevilke, porabis za enake stvari v eni in v drugi drzavi. vam bo hitro jasno, da je slovenija se vedno relativno poceni drzava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to ni otvoritvena akcija. Ta akcija že poteka od začetka septembra v Motor Jetu v MB... In... a ni vseeno kako temu rečeš, samo da je popust?

Citat iz clanka na www.motosvet.com:

...Kot se za novo trgovino spodobi bodo kupcem ponudili otvoritveno akcijo z imenom SMS SuperMotoSlovencem za modele SM 640, 625 in 660 z do 150.000 tolarji popusta...

torej so vseeno otvoritveni popusti in ne popusti za konec sezone (razprodaje). drzi, popust je popust in ko ga clovek dobi ima boljsi obcutek, da je kupil nekaj bolje, ampak ni pa potrebno farbati ljudi in delati iz vsakoletnih popustov takega pompa. popust bi bil v vsakem primeru ali bi odprli trgovino ali ne in ob otvoritvi nove vecje trgovine bi pricakoval vec.

@Ice

place v avstriji so enkrat visje, cene pa sigurno ne (prej nasprotno, cene v avstriji so nizje kot v sloveniji), tako da je tvoja hipoteza naravnost smesna. edino kar se strinjam s tabo je, da je slovenija poceni za ljudi, ki dobivajo placo v avstriji ali italiji.

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani g. Fazerer !

Da ti postrežem z odgovori iz prve roke in malo pomirim tvoje nestrinjanje z otvoritvenimi ali kakor pač že imenuješ te popuste.

Kot uvod naj omenim, da proizvajalec motornih koles KTM s 01.09.2004 prevzema škarje in platno v svoje roke, kar pomeni, da sam narekuje prodajne cene motorjem znotraj EU, ki so v osnovni netto ceni ( se pravi brez dajatev ) enake. Tako je s 01.09.2004 stopil v veljavo nov cenik za kompletno paleto motornih koles KTM.

Kot drugo, je vseh 8 motorjev KTM 640 SM prišlo v Slovenijo oziroma v Motor Jet v sredo 01.09.2004, da je za znižano ceno zaslužen tudi proizvajalec, iz " stare " zaloge pa je na voljo samo še en motor, ki se bo ravno tako prodal po znižani ceni ... pravzaprav se je prodal že danes.

Citat iz članka www.motosvet.com je v osnovi narobe napisan, saj 625 in 660 SMC sploh niso bili vključeni v akcijo SMS. Modela 660 SMC sploh ni več na zalogi, model 625 SMC pa je samo en in je že akontiran. Letošnji 625 in 660 SMC modeli niso več dobavljivi, konec naslednjega meseca pa prideta prva dva SM model 2005 po ceni skoraj okroglih 2 mio sit.

Pa roko na srce, popust ni nikoli dovolj velik ... če ti nekdo ponudi prst, pač hočeš celo roko ... in če se meri kvaliteta po velikosti popusta je pač stvar posameznika in njegove presoje. Kot ti je bilo rečeno, nihče te ne sili, denar je tvoj, izbira tudi, vprašenje je le ... ali se splača ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niste zastopili kaj zelim povedati oziroma grajati. meni je cisto vseeno ali je popust 5k sit ali pa 300k sit. zelim samo povedati, da je reklamirani popust, to je po vasem otvoritveni popust, dejansko popust zaradi konca sezone in nic drugega. spretno ste izkoristili ugoden cas konec sezone in iz obicajnega popusta, ki naj bi sluzil praznjenju skladisc, naredili otvoritveni popust, ces kako se sedaj splaca kupit nekaj pri vas, sedaj ko ste odprli novo trgovino. temu pravim natega in to je tudi vse kar pravim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niste zastopili kaj zelim povedati oziroma grajati ...

Ne vem, ali ne znaš brat, ali bereš le vsako drugo vrstico, oziroma to, kar pač želiš prebrati.

Še enkrat : ne gre za praznenje skladišč, kajti naše stanje zaloge SM motorjev pred otvoritvijo v ljubljani je bilo 2 komada, kar je še daleč od tega, da bi bila potrebna razprodaja, pa tudi sezona še ni na koncu.

Verjetno res to marsikdo naredi, vendar v zadnjih 10 letih, kar pač poznam delovanje MJ so to prvi " pravi " objavljeni popusti, drugače pa popustov ni.

Torej ... :hmm: ... popust = nateg ... in celotna scena je eno veliko nategovanje ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka. Popust je, eni pravijo temu natega, drugi ga bodo pač izkoristili. S prepucavanjem nadaljujte po zasebnih sporočilih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halllloooo??? 3 strani o popustih??? :blink: :fight2: :BUA:

rajš naj kakšen informiran osebek pove kdaj bo tud v lj odprt servis za KTMe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem razumel, bo servisna delavnica, vulkanizerski center itd... začel z obratovanjem spomladi -- pozimi se jim seveda še ne splača...

No, bomo videli 29. septembra, ko je uradna otvoritev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa pri morebitni poskusni vožnji najbolj mika LC8 :kva2:

za vodit folk na teren pa ni šans, ker bi bilo nelegalno, organiziranje nelegalne terenske vožnje pa močno in globoko udari po žepu :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mislm ,da tud pozim nebi manjkal kupcev rezervnih delov ,ker se da s KTMčki tud pozim vozt...in to kr fajn

Sem se pa še spomnil, da so Motor Jetovci omenjali, da če bo povpraševanje, "se pa zna zgoditi, da bodo morali delavnico odpreti že prej"... Živi bili pa videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nočem delat panike, ampak ravnokar sem se peljal po celovški in kjer je še v petek bil MotorJet-ov salon in nekaj parkiranih KTM-ov, je danes le še napis nad izložbo in zdi se mi kot da je bila šipa na izložbi razbita :? noter pa nobenega motorja (v sosednjem salonu so še vedno parkirani avtomobili, le Motojet-ov del je prazen).

Vse skupaj sem opazil iz avtomobila in prav možno je da sem narobe videl, ampak a je možno da so čez vikend oropali dotični salončič na Celovški?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,u četrtek sm se pelov mim,je blo še vse vredu,u soboto pa motorjev ni blo več,šipa pa je razbita.... mater,če so jim une motorje pokradl.....dobr začetk podružnice :huh:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem danes samo debelo gledal :blink: ,ko sem se peljal mimo in opazil,da notri ni več nobenega KTMja in v izložbi je razbita šipa in v njej ogroomna luknja :o

Če kdo kej več ve naj poroča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam KTM motor ... kot nov ... :o

Sam dokumenti so se zgubl :lol1:

hehe....

ja upam da jih najdejo ce so jih ukradl...

Lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Nočem delat panike, ampak ravnokar sem se peljal po celovški in kjer je še v petek bil MotorJet-ov salon in nekaj parkiranih KTM-ov, je danes le še napis nad izložbo in zdi se mi kot da je bila šipa na izložbi razbita :?  noter pa nobenega motorja (v sosednjem salonu so še vedno parkirani avtomobili, le Motojet-ov del je prazen).

Vse skupaj sem opazil iz avtomobila in prav možno je da sem narobe videl, ampak a je možno da so čez vikend oropali dotični salončič na Celovški?

Si videl pravilno ! So nepridipravi razbili šipo - na srečo je dvojna šipa in razbita je bila samo zunanja, tako da so bili motorji umaknjeni v ozadje.

Od včeraj pa so motrji ponovno na svojem mestu ob oknu in vabijo nove kupce da si jih pobližje ogledajo. Na ogled so 640 SM v oranžni ali prestige varijanti, 525 EXC model '04 in '05 oba samo v ornžni barvi ter 950 LC8 adventure v črni in oranžni barvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!