Skoči na vsebino

ENDURO CHALLENGE RAKEK 2004 nore vožnje,vzdrž-


D.J.

Priporočene objave

hehe nata thanks for suport B)

k8,a niso bli neki izgovori da maš prešvoh motor :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enduraš malo lahko nehaš da bo vsaj smiselno,da me ne boš slučajno za krog prehitu :devil: trenutno časa za motor sploh ni in ga do rakeka ne bo nič ,tako da bo letos bolj :ph34r: z moje strani(zgolj sodelovanje).Bo pa na čelenđu 2005 mal boljš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super sem prov vesela da se bo v "mojmu"mestu spet dogajalo morem pa priznat da sem bla v enmu tednu tam kar dvakrat sem šla mal firbcat ko pa je tako brenčalo po celmu Rakeku zdej šele vem zakaj je tolk folka med tednom na progi,trenirate .) sploh pa danes oz včeraj je moglo bit pa res full krosk sem gobe nabirala čez cesto in poslušala brnenje.No mogoče pa pridem mal pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem vozit v 'Podivjani Turist Klaso'!!! :D :) :P Jaz in moja TA bova dala vse od sebe-ciljava na medaljo!!!!(beri:že klobasa bo ok)! :D O:-)

Upam da nas bo med soft enduro-turist čim več da bo res zanimivo!

Ciao,by Pero

PS:Mislim da 6000 sit res ni pretiran znesek še posebej ob dejstvu da lahko za ta denar domov neseš zlato medaljo (150g)!!!!! :yea2: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem vozit v 'Podivjani Turist Klaso'!!! :D  :)  :P Jaz in moja TA bova dala vse od sebe-ciljava na medaljo!!!!(beri:že klobasa bo ok)! :D  O:-)

Upam da nas bo med soft enduro-turist čim več da bo res zanimivo!

Ciao,by Pero

PS:Mislim da 6000 sit res ni pretiran znesek še posebej ob dejstvu da lahko za ta denar domov neseš zlato medaljo (150g)!!!!! :yea2:  .)

:hmm: .khm....s kakim motorjem pa se odpravljaš na tekmo :hmm: , ker s TransAlpo tud kroga neboš naredu...pa ne da bi te strašil, samo sprašujem...

Evo ene slike...pa mislm da tuki niti ni blo zajeban...

post-14-1095263731.jpg

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah zj si pokazal glih tist del,ki ga turisti ne vozijo.je pa res,če bo proga tolk namočena kot lani,bo (pre)težka...

je pa lani nekdo vozil z adventurjem 640

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sam dejmo pa vedit da je še vseeno med adventurerjem in transalpko ogromna razlika.Tako nekako kot med ER-5 in Ninjo za na cesto.Pa daleč od tega da je Transalp slab moped, sam za na Rakek ga je pa res škoda!

Glede unga ,ki je bil pa četrti z Advenurerjom 620...to je pa legenda g.RSa in Brane mu je glavni konkurent(besedni).Letos si pa boste lahko ogledali pravi dvoboj tudi na progi :OK: :OK: :OK: Jst komi čakam da pride ta nora sobota :yea2: :yea2: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uni z adventurjem je bil četrti...

Un z adventure je bil peti, četrti je bil 7AK

1.62 KAVŠEK BRANKO

2. 53 HREN TOMAŽ

3. 52 PELC STANISLAV

4. 100 SEDMAK -7AK

5. 70 RAVŠELJ -RSa

6. 51 COKAN SLAVKO

7. 54 KRAŠEVEC VINKO

8. 57 RAJČEVIČ DARKO

9. 55 REBEC TOMAŽ

10. 71 GREGORIČ ALEKSANDER

11. 74 RUSJAN LJUBO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!