Skoči na vsebino

ENDURO CHALLENGE RAKEK 2004 nore vožnje,vzdrž-


D.J.

Priporočene objave

UUU pol je pa tale pero kar taprav....no sej pravim,jst bom vesel da bom vidu tako zadevo na čelenđu in bom naviju :OK: :OK:

Eh RSa ,sej je vseen ali 4. ali 5.,za kakšno mesto te lahko povišajo,sej veš vsaka stvar ma neko napako ,tko kot ima radar +/- 5% al neki tazga tko ma Batzajla +/- eno mesto.Pri tebi hala bogu + eno :OK: :P :P :P

si ya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al neki tazga tko ma Batzajla +/- eno mesto

ja,še zdej ne vem ker sm bil uradno...medaljo mam za 10. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da se je pol vse skup premaknil za eno mesto višje,nevem kako,nevem zakaj(očitno je nekdo izpadel) ,sam tko se mi zdi da je blo nekje objavljen,se pravi si bil ti 9.!Letos moreš vsaj za 5 mest izbolšat rezultat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah... jz ne bom šel nč tja... fajn bi blo pa če bi kdo kakšno fotkico naredu...me prov zanima kako zgleda zadeva :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreči pridem s sposojenim motorjem. Upam da si ne bom preveč sramote delou, po celem letu na cestnih gumah in 0 terena. :? :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si kakšna mikavna lepotica želi ogleda tekme in nima prevoza vas obveščam ,da mam plac v kombiju :rolleyes: ...ammm...pričakuje se moralna podpora in učinkovito zajemanje slik z digitalcem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr boste pa po domač povedan najebal :lol1: :lol1: :lol1: ,ker po takem deževju bo teren zelo težaven :D

vas pridem pogledat jutri in navijat

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni še slikc, ni še rezultatov (za objavo) :(

tole bi še tuki objavu:

a kdo pozna punco, ki je slikala na ta zajeb*** desnem ovinku preko korenin, tistem ki po prvem gozdnem delu prideš na kros progo

me je tolk dobr ujela, če bereš, mi prosim pošlji sliko na djwr400@softhome.net, sem pa na yamahi s štartno številko 5

Popravljeno . Popravil D.J.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!