Skoči na vsebino

APRILIA - utrinek novosti 2005


viggen

Priporočene objave

RSV -rdeč :wub:

no, sej tut ta črn mile ni tko slab .)

Popravljeno . Popravil motobaby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSV -rdeč  :wub:

no, sej tut ta črn mile ni tko slab  .)

.....verjetno misliš tole...... :wub:

post-4-1095157728.jpg

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da novi Pegaso hoče konkurirati motorjem kot je KTM Duke in podobnim in nič več lahkim potovalnim enduram ala Transalp, Canyon...

Sicer so se pa italijanski designerji zopet izkazali!!! :OK:

Al je lepa.... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem če jaz to prav vidim a pri Pegasu me moti še vedno SAMO en disk spredaj :angry:

Verjetno sam njbolj veš, kaj pomeni samo en disk......ma če gledam slikico novega Pegasa je nekako poštenih dimenzij?! No, to je mal taka ocena..... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso feltne enake ko na prejsnji generaciji Mille R??

po izgledu na duka spominja (sploh kolesi, zavora, itd.. ). :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo,lepo!

Pegaso je ful lep videt,in feltne so res na pogled,kot pri RSV R modre O.Z :wub:

RSV je pa itak že sama po seb enkratna :notworthy: :notworthy: :notworthy: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novosti 2005 - Aprilia Pegaso Strada, RSV1000, SportCity 125 & 200

Pri Aprilii so na Intermotu 2004 predstavili novi motocikel Pegaso Strada, ki je na prvi pogled videti kot križanec med starim Pegasom in katerim od agresivnih cestnih KTM Dukeov ali podobnih motociklov. Italijani vanj vgrajujejo Yamahine agregate, znane iz XT660, vodilni delavci pa pravijo, da tudi Pegasoti z Rotaxovimi agregati ostajajo v prodaji. Pegaso Strada zmore približno 50 KS in tehta 168 kilogramov, stal naj bi približno 5000 funtov oziroma, preračunano, 1,7 milijona tolarjev.

Paradni RSV1000 je bil prenovljen lani, letos pa so bistveno spremenili grafiko – tokrat so na oklep narisali leva, ki daje motociklu agresiven in »močan« imidž. RSV R bo dobil radialne prednje zavore, spremenili pa so tudi vbrizg, da so povečali navor med 4 in 6 tisoč vrtljaji. Zadnji smerniki so dobili bela »stekla«, prav tako zavorna luč.

Predstavili so še dva nova skuterja – SportCity 125 in 200 bosta navduševala mladež s 15-palčnimi kolesi ter kolutnimi zavorami spredaj in zadaj.

Vodstvo Aprilie še vedno pričakuje, da jih bo kupil Piaggio, čeprav Ducati kar ne neha z nakupovalnimi manevri. Franco Pettanio, direktor Aprilie, pa zagotavlja, da se bo podjetje še naprej udeleževalo motociklističnih dirk.

www.aprilia.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ponosen lastnik Aprilie lahko rečem samo UUUUAAAAA to mi delej Aprilia :notworthy: :notworthy: :notworthy: .

Tale Pegaso je nekaj naj naj kar sem videl v tej klasi. Če bi v tej smeri tud naslednik Caponorda šel, potem čez par let ne bo krize, kaj kupit.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar mejte pegasa, meni dejte mile črno in ne uprašam za več....nja, maybe unga strica iz Ivančne Gorice, če mi da kej za rojsni dan :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!