Skoči na vsebino

APRILIA - utrinek novosti 2005


viggen

Priporočene objave

Mene pri ta novem Pegasu moti samo tista stvar, ki me je motila že pri tastarem Pegasu in tudi pri npr. TDM 860 - to pa je oklep, ki gre okoli vilic. Grdo in glomazno - seveda subjektivna ocena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem če jaz to prav vidim a pri Pegasu me moti še vedno SAMO en disk spredaj :angry:

Kaj vas tok boli en disk? A supermoto in DUKE jih imata po dva ???? :angry:

Nou pegaso kr zanimiv :naughty: .... RSV pa ipak po videzu :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da je za motor k je težak 170 kil pa k ne dosega glih kakšnih velikih hitrosti (50KM) en disk čist dost. Važn je da je dobr. No vsaj tako je moje mnenje. Pa itak se da dokupit še ABS tko da nebi smelo bit kakšnih prevelikih problemov s tem. Drugač mi je pa oblika ful všeč. Pravjo tud da bo starejši model Pegasa še zmeri v prodaji. Glede RSV je pa itak (vsaj zame) biu najlepši motor kar jih je!! Zdj je pa še mau lepši! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise,

razočaral si me. Pričakoval sem kakšno dečvo na na-novo-pobarvanih RSV-jih, ti pa ništa...

pa nič.. <_<

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene so razočarali... press days bi morali biti tri dni, ne pa da so tiskovne konferene dva dni od 09:00 do pozega večera, kar pomeni, da nekatere firme odkrijejo svoje stvari šele pozno popoldne zadnjega novinarskega dne. Kar pomeni, da ker moraš še na x novinarskih konferenc, preprosto ne moreš poslikati zanimivih stvari.

Tudi mene jezi, da kakšna od apriliinih bejbik ni pristala na mojem compact flashu... :( Morda ima pa Pervy kaj, ko je turista špilal letos gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist vsak nov motor je predrag! Noben ni tok vreden kok ti plačaš zanj. Če pa bi odštel vse te kurč*** marže, pa carine, ki jih je kr na1X miljavžnt, ko vse skup sešteješ, pol bi pa to bla kao realna cena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim lepo, kvaliteta se plača! Imajo pa vsake oči svojega malarja, zato pa tudi je toliko znamk in modelov. Je pa APRILIA tipičen "italijan", to pa vemo, kaj pomeni. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa APRILIA tipičen "italijan", to pa vemo, kaj pomeni. :)

Neprekosljiv dizajn, odlične vozne lastnosti, značilen karakter ... ? Si to mislu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neprekosljiv dizajn, odlične vozne lastnosti, značilen karakter ... ? Si to mislu ?

to pa res..za vozne lastnosti sicer ne vem,ker še nisem vozil...ampak nove aprilie so takooooo lepe :wub: RSV z levom...tuono :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

značilen karakter ...

bolj kot crkuje in bolj kot je zahrbten, mocnejso duso ima! :devil: :) samo poglejte Guzzije! :P

aja, pa tista voznja pegasotov - dvomim da se bo to dogajalo na cestah (tisti drifti, pa to.. )... ...modela sta le profija, in znata nardit reklamo. .)

bi mel raj RSV Mille kot pegasa (kdo pa neb?). :devil: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa tista voznja pegasotov - dvomim da se bo to dogajalo na cestah (tisti drifti, pa to.. )... ...modela sta le profija, in znata nardit reklamo. .)

ja no itak,obstaja tud moznost da so motorje kej posebno dodelali za tale moovie. sicer pa,lahko -povprecnemu- vozniku das ktm-a smr in se ne bo tkole vozu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Zoki, ma o RSV 500 pa ni nič? Pa tolko sem težu da bo na salonu (no, tako je pisalo).....pa tudi o Cross in Supermotard nič? :hmm:

Ja, mora prodaja strade steči pa $ v blagajno....... <_<

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj kot crkuje in bolj kot je zahrbten, mocnejso duso ima! :devil: :) samo poglejte Guzzije! :P

Prvič slišim, da bi Aprilie ne vem kolk crkvale (mam z RSV1000 l.2000 28.000 km brez ene same okvare), glede zahrbtnosti pa je tko, da je zadevo pač treba znat vozit, pa gre. To je tko kot pravijo za dobermane : ni slabih Aprilij, so samo slabi lastniki. :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crkavajo samo 2T Aprilie, pa še to ne zmeraj, samo kadar je akumulator fuč al pa ni olja not. O:-) 4T Aprilia ni še nikoli, pa jo že celo leto vozim, kar ne bi mogel reči za moje prejšnje motorje.

lp

Rudi

p.s.

Tisti film o Pegasu Stradi je pa HUUUUDDD :yea2: , tud jaz bi tkole rad znal vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič slišim, da bi Aprilie ne vem kolk crkvale (mam z RSV1000 l.2000 28.000 km brez ene same okvare), glede zahrbtnosti pa je tko, da je zadevo pač treba znat vozit, pa gre. To je tko kot pravijo za dobermane : ni slabih Aprilij, so samo slabi lastniki. :devil: :P

Lahko le potrdim, pa tut kr se tiče mojih frendov. (od enega CapoNord jih ima 35.000 km) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zgleda, da bo tudi ''navaden'' Mille odslej imel radial zavore in ne samo Factory. Sj je že skrajni čas... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da bo tudi ''navaden'' Mille odslej imel radial zavore in ne samo Factory. Sj je že skrajni čas...  :OK:

Verjemi ,da tud na prejšnem modelu(02-03 milleR-zlati Brembo)primejo hudičevo dobro.Lahko se kosajo z vsemi novimi japončki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi ,da tud na prejšnem modelu(02-03 milleR-zlati Brembo)primejo hudičevo dobro.Lahko se kosajo z vsemi novimi japončki.

Se strinjam. Predvsem me moti izgled navadnih zavor...za cestno uporabo so itak čist dost klasične bremze, ampak pri takih prestižnih motorjih bi to moralo bit (če jih imajo vsi 600 SS motorji, pol bi jih lahko imel tudi 1000 SS motor). Ker tudi oko zahteva svoje...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!