Skoči na vsebino

Vraževerje


Lowrenc

Priporočene objave

preverim da so vklopljene DOLGE luči

:fight2: Saj ne morem verjet - pa kaj misliš, da če nekomu svetiš v oči, da si kaj dobrega naredu!?

Če te nekdo ne vidi, ko imaš prižgane KRATKE luči, je to zato, KER NE GLEDA! Ne pa zato, ker se kratke luči slabo vidijo.

D. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa vedno preverim kje imam kluče ker se mi dostikrat zgodi, da mislim da so v motorju potem pa v polni opremi in z čelado na glavi brskam po žepih za klučem od bajte in laufam po štengah po kluč od motorja. :angry: to bi bilo to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kje imam kluče ...pa v polni opremi in z čelado na glavi brskam po žepih za klučem od bajte in laufam po štengah po kluč od motorja.  :angry:  to bi bilo to  :P

Podoben problem:

enkrat sem popi***l, ko sem preiskal celo bajto v polni opremi in sem potem ves prešvican našel ključ v čeladi - ni se videl - črn ključ na črni podlogi čelade.

Takrat sem nanj privezal živordeč trak (5 cm), ki se vidi iz aviona & ključa nisem iskal nikoli več.

Kasneje sem to storil na vseh pomembnih ključih.

Probipress

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2:  Saj ne morem verjet - pa kaj misliš, da če nekomu svetiš v oči, da si kaj dobrega naredu!?

Če te nekdo ne vidi, ko imaš prižgane KRATKE luči, je to zato, KER NE GLEDA! Ne pa zato, ker se kratke luči slabo vidijo.

D. :devil:

saj ne morem verjet :D : če misliš da v vzvratnem ogledalu avtomobila motorist z dolgimi lučmi ne izstopa iz prometa bolj kot če ima samo kratke.....potem se pejt še malo z avtom vozit pa boš potem drugače "verjel" :grim , sicer sem pa prepričan da z dolgimi lučmi podnevi nikomur ne svetim v oči (pa tudi če bi mu....me vsaj ne bo spregledal), vsaj ne toliko da bi to koga motilo B) in JA kratke luči se na mojem motorju slabo vidijo :ph34r:

Pa da ne bo čisto :topic: , motor v garaži zajaham vedno iz njegove desne strani in na koncu dneva ko pripeljem nazaj v garažo tudi razjaham na njegovo desno stran :blink: :hmm: :P

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bo čisto :topic: , motor v garaži zajaham vedno iz njegove desne strani in na koncu dneva ko pripeljem nazaj v garažo tudi razjaham na njegovo desno stran :blink: :hmm: :P

a maš na levi strani zid :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat na vožnji do Grobnika, je pred mano hotel prečkat cesto črn maček in ker sem vidu kaj namerava sem nabil gas da sem ga prehitu v njegovi nameri, kar mi je sicer uspelo, sam bi zaradi tega skoraj padel ker sem prehitro pripeljal v ovinek, ki je nato sledil. :wacko: Od takrat vraževerja nič več. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...napisite kaj imate Vi na motorju, okrog vratu ali v žepu ˝za srečo˝...

Na motorju imam karmi, za vratom ketno, v zepu pa...kak ficnk, stisnem...tko za sreco :hmm: ...pa benih posebnih ritualov...in ze oddirkama na kak zborck :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je pred mano hotel prečkat cesto črn maček in ker sem vidu kaj namerava sem nabil gas da sem ga prehitu v njegovi nameri, kar mi je sicer uspelo, sam bi zaradi tega skoraj padel ker sem prehitro pripeljal v ovinek...

Ja crn mack res nesreco prinasa, ponavad sam seb...k ga povozis...ponavad :hmm: ..sam ta je bil ocitno pametnejsi, kot si mi mislimo :hmm: ...to, da mas bols pospeske od njega je on vedel...po moje :hmm: ...no zanimal ga pa mrbit je :hmm: ce mas se bremze bols od njega :hmm: ...no kar si mu ti dokazal! Sam zdej pa mene zanima, ce se je mack s tem kej naucu, al ga bo zbou kir al ne u bodoce :hmm: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino vraževerje, ki ga je upoštevati, so ponavljajoče se pizdarije na cesti med vožnjo. Takrat je res najpametneje ustaviti in se zamisliti, potem pa se odločiti kako naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Glede na to, koliko se jih je letos pobilo po tuji krivdi sem resno začel razmišljat o tem, da bi si ped vsako furo okrog vratu obesu podnošter...

post-4329-1212948012.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pogosteje opažam in se mi dozdeva, da smo motoristi ena najbolj vraževernih skupin na tem planetu. Napišite, kaj imate Vi na motorju, okrog vratu ali v žepu ˝za srečo˝. Predvsem dirkači preden sedejo na motor opravljajo posebne ˝rituale˝...

Hm, jez mam ta naj raje dobre gume pa zavorne ploscice na motorju za sreco ;) Okrog vratu bi mu pa KTMov ovratnik, pa ni denarja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz trenutno nimam nobenega obeska za srečo :rolleyes: . Vendar me 20.7. ne bo na motorju (na ta dan leta 2003 se mi je zgodila največja groza v mojem življenju) :alien1: - praznujem pa 5. rojstni dan :closedeyes: (hvalabogu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za srečo in svoje zdravje vozim s seboj svojo boljšo polovico. Če bi jo puščal doma, bi bil kmalu ob oboje! :D

zaj boš pa še njo potegno zraun v večna dirkališča, nič krivo revico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler sem vozil Italjana, sem imel vedno 1€ v žepu. Pa ne iz vraževerja, ampak za avtobus. Te kur.. italjanske se non-stop kvarijo... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler sem vozil Italjana, sem imel vedno 1€ v žepu. Pa ne iz vraževerja, ampak za avtobus. Te kur.. italjanske se non-stop kvarijo... :evilgrin:

Kam pa lahko prideš z 1 ojrom? Ali si se sam po centrih glavnih mest vozu ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa lahko prideš z 1 ojrom? Ali si se sam po centrih glavnih mest vozu ? :whistle:

Dalje nisem upal, da nebi AMZS preveč kasiral... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz trenutno nimam nobenega obeska za srečo :rolleyes: . Vendar me 20.7. ne bo na motorju (na ta dan leta 2003 se mi je zgodila največja groza v mojem življenju) :alien1: - praznujem pa 5. rojstni dan :closedeyes: (hvalabogu)

ne rabis obeska...kot zgleda, imas enga angelcka varuha, ki pazi nate :whistle:

name pa moja cbfka misli, in me sproti opozarja...pri 6k obratov zacne vibrirat :kva2: :slap: (sopotnice imajo pa nad vibracijami drugacno mnenje... :wub: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšnjem motorju sem imel na šajbi nalepljen IPA nalepko.... :krneki: da me čuva pred štrumfi

Sedaj nimam nič :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšnjem motorju sem imel na šajbi nalepljen IPA nalepko.... :krneki: da me čuva pred štrumfi

Sedaj nimam nič :hmm:

Sem že razmišljal, pa mi še na avtu pada iz šipe. Kako si pa rešil zadevo? Letos smo itak dobili prav nalepko za šipo, pa sem nalepil raje na stari podstavek, ker sem avto menjaval. Kam pa na motor daš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vraževeren - ne hodim na blagoslove motorjev :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že razmišljal, pa mi še na avtu pada iz šipe. Kako si pa rešil zadevo? Letos smo itak dobili prav nalepko za šipo, pa sem nalepil raje na stari podstavek, ker sem avto menjaval. Kam pa na motor daš?

Nalepil na šipco motorja, imel pa tako, da jo nalepiš iz zunanje strani (ne notranje)

PS.: a maškakšnoviškabrezštevilkepress :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!