Skoči na vsebino

Šparon riders vabi na srečanje


sebal

Priporočene objave

moto srečanje ter izlet po šparonski vinski cesti.

ŠALJIVE IGRE, GLASBA - XXX IZ CELJA, LESBO ŠOU, ALKOHOL, OHNE ALKOHOL, ČEVAPI, ...

V GLAVNEM FEŠTA

V ŠMARJU PRI JELŠAH (NA MOTOCROSS PROGI LEMBERG-3 KM IZ ŠMARJA)

TO SOBOTO-18.9.04 V ZGODNJIH POPOLDANSKIH URAH

INFO: 031 767970-GREGOR

post-20-1095368460.jpg

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nas.. ko smo prekleto daleč doma.. zemljevid, da najdemo in pridemo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začnemo okoli 14.00-15.00, takrat bo malo dj mešal muziko, panoramska bo ob 16.00 in bo dolga okoli 40 km z dvema postankoma. Cel letak ne morem prilepit, je prevelik(1 mb) pa ne gre gor. Mam pa tule zemljevid. Šmarje pri Jelšah je med Celjem in Rogaško slatino.

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišel, pogledal..

panoramska vožnja je bila kar OK..

najbolj :blink: pa je bilo tekmovanje v pitju piva :lol1: ... svašta...

zaradi lastne neumnosti skoraj naredil katastrofo, ki se je končala zgolj z majhno udrtinco na rezervoarju.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam, tako spotoma. Tud na panoramski bil zraven. BP. Samo mal me je zbodla tista medica za vstopnino. Fantje (in dekleta), a nimate nič šnopsa, da skoraj čist med tankate? Ga lahko mal z Gorenjske pošljemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi pomanjkanja prostega casa in osebnih zamer z dolocenim osebkom, se srecanja nisem udelezil.

me pa zanima kdo je tista Mateja - Sparonarka, ki je predlani (lani??) divjala naokol z rumeno Yamaho TDM 900?? :) Hitra punca, ni kaj! :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahoj,

no me veseli, da imate lepe spomine na fešto. upam, da ste bili zadovoljni.

ej špilferderber, ne smeš delat takih bedarij, saj veš kak so luknjice. Lahk te drago košta, kaj pa veš kdaj se pol luknjica na tebe spomni, pa tebi naredi katastrofo.

Glede medice pa pa saj veš kak je. Mal sladkega ma vsak rad. Mamo hude organe v Šmarju, pa nismo smel ljudi zavajat z alkoholom :lol1:

Predlani še nisnmo imeli zbora, tak da šparonarke predlani nisi mogel videt, lani pa seveda je bila. Sam ne vem kaj te zdaj zanima o njej??????

hitra ja, pa spet ne preveč.glih prav.tak ko mora bit.

take mamo radi.

no, povejte če vas je kaj motlo, al pa vznemirilo, razburilo, jezilo al pa v bes spravlo.

da drugo leto popravimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamo hude organe v Šmarju

glede na to d ste mel neki casa dva kroga narjena z burnoutom pred kriziscem od policije, bi se o strogosti smarskih kapsov dal razpravlat... :lol1: :P

glede une pupe me pa zanima ce je slucajno motosvetovka.. ...namrec 1x sem jo lovil skoz od ljubecne do ponikve... ...nuora tura... ...ampak usla mi pa kljub vsemu ni! :devil: :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bli, bla,blo :D edino drugič kuharju ne pustit k mikrofonu :lol1:

Hvala bogu da je moj šofer tankal coca-colo, ne morm pa verjet da je lahko kdo tak neumen kot je bil en pametnjakovič da se je nasekan ko svinja spokal na motor in se odpravil do Celja :rolleyes: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!