Skoči na vsebino

rezervni deli za SUZUKI GSX1100E letnik 1981


mitjap

Priporočene objave

Pred kratkim sem kupil oldy-ja SUZUKI GSX1100E letnik 1981, ki ga mislim to zimo restavrirati, na žalost pa mi manjka kar nekej delov. Ce se gdo kaj s tem ukvarja ali pa bi mogoče vedel ali poznal koga, ki ima kakšen del bi lepo prosi za info... :unsure:

Lp MIC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno boš še kaj dobil po oglasniku, drugače pa probaj po ebay.de. Marsikaj se najde. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V SLO je nekaj možakarjev, ki se ukvarja s tem vendar za enkrat vsi sam obljubljajo dele (stvar se vleče že cca 1-2 meseca) pa še nisem nič dobu. Ta vikend je sejem stare opreme v Monzi (nimam časa da bi šel), zato alternativa Nemčija ali pa sreča, da dobim nekoga z nevoznim motorjem v SLO, da lahko odkupim dele-to bi bila najbolša varjanta-zato sem se tudi obrnil na forum, mogoče pozna gdo nekoga, ki pozna nekoga,..., ki bi to lahko prodal (če gdo ve to varjanto naj mi prosim javi). :notworthy:

Damijan tebi pa vseeno hvala za namig. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, sam ne ga srat, vse se dobi! Sam ne pri meni ampak poklicite fanta na tole st. pa lepo uprasajte, pa bo, ce bo .) 041 467535

Ps:On je tudi imel GSXa pa ga je u nulo ustimal :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shargo hvala ti za kontakt-klicov možakarja (prov prjazno podebatirala) vendar je nažalost mašinco prodal je pa dele jemal pri OVNU v LJ, z njim pa sem že kontaktu od prej-tako, da nič novga za enkrat-hvala ti vseeno. :lol1:

Lp MIC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ima cbx 1000 pa je dobil dele po ebayju, tako da ta zadeva dela 100%. Pa še nikamor ne rabiš hodit ker lahko vse rešiš preko pošte in dobiš dele lepo domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!