Skoči na vsebino

BMW F 650 GS


Andrej666

Priporočene objave

Mi morda lahko kdo pomaga s napotki o menjavi tesnila na rezervoarju goriva? Menda je bil ta čep montiran na precej BMW modelov, a izkoristil sem že ves abonma za računalnikom in seveda nisem našel nič koristmega :( . Tesnilo samo je na robovih v precej slabem stanju in menjava se mi zato zdi smiselna.

 

Prilagam sliko čepa (vir: internet): črni del zgoraj je fiksen (in ne daje znakov popuščanja v katerokoli smer), rdeči pa prosto rotira s tesnilom.  Če ima kdo kako idejo...

post-44705-0-76183100-1436376515_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Danes naredil prvo daljšo vožnjo z F650(800) twin-om in jauza, rit mi je zamerla za vsaj kak teden :P

Na tako neudobnem sedežu še pa nisem sedel, tudi draga je rekla da bo tole nesprejemljivo zanjo...

Katera rešitev se najboljše obnese za več udobja pod ritjo? :D

Če bi bil sedež višji, bi blo še boljše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bagster in pa Touratech imata v ponudbi ''comfort'' sedeže.

Moja boljša polovica se že od 2011 vozi z znižanim sedežem pa nič ne jamra, sam imam pa takšnega kot je na sliki Mie zgoraj in moram reči, da je kar udoben ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšen gel dodatek original Confort sedež "dvigne" za cca 1,5-2cm in spremeni v super confort. 800+ kilometrov v enem dnevu ni problem....

DSC09776.JPG

Ps tudi MT07 v ozadju ima enak gel "dodatek"

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, MiNa said:

Takšen gel dodatek original Confort sedež "dvigne" za cca 1,5-2cm in spremeni v super confort. 800+ kilometrov v enem dnevu ni problem....

DSC09776.JPG

Ps tudi MT07 v ozadju ima enak gel "dodatek"

 

Kje pa se to dobi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, hvala :)

Že preverjam, koliko stane original comfort sedež...

Tale gel opcija je pa zanimiva. :)

Kako se kaj primerjajo tile Bagstejrevi sedeži s serijskimi?

Tako v salonu ni čutiti, da so nek biser.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 3x....

Sam sem iskal neko rešitev za original sedež. Opcija Airhawk ampak cena divja zato sem se odločil za Confort pozneje dodal pa še DIY varianto.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, MiNa pravi:

Ja 3x....

Pa to samo od sebe stoji na mestu, mislim, a se kaj izmika, drsi levo desno? Vidim, da imaš kar 3 kose, a 1 ne bi bil dovolj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sešito in spodaj trak z ježkom.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, MiNa pravi:

Ja 3x....

Sam sem iskal neko rešitev za original sedež. Opcija Airhawk ampak cena divja zato sem se odločil za Confort pozneje dodal pa še DIY varianto.

Jaz imam takšnega in prodam ,ker ga nič ne rabim ,2x rabljen .....

 

1049642-0.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam uporabljam gel bolj zaradi cca 2cm višjega sedenja, ker confort sedež že sam po sebi nudi dovolj udobno sedenje. Sem pa snel tudi gumijaste blazine na stopalkah in tako imam sedaj precej manj pokrčena kolena.

Clip01.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo v Ljubljani ali okolici, ki bi bil pripravljen "pokazat" v živo originalni bmw comfort sedež?
 

berem, da zna biti problematičen za velikane, drugače ga pa kar hvalijo

330 eur pravjo na Cosmosu da je cena...ni ravno drobiš za tvegati na blef

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

junija 2012 sem ga v Celju plačal 235€ res sem dobil nekaj malega popusta. Meni je kolega posodil svojega in opravil sem vožnjo cca 200km, vendar mi je že po nekaj 10 kilometrih postalo jasno, da ni kaj ražmišljat.

Napišem naj še, da sedež (confort) paše na vse F800GS modele razen ADV, F700GS in F650GS/800.

Pripelji se v Celje boš lahko preizkusil....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, MiNa said:

junija 2012 sem ga v Celju plačal 235€ res sem dobil nekaj malega popusta. Meni je kolega posodil svojega in opravil sem vožnjo cca 200km, vendar mi je že po nekaj 10 kilometrih postalo jasno, da ni kaj ražmišljat.

Napišem naj še, da sedež (confort) paše na vse F800GS modele razen ADV, F700GS in F650GS/800.

Pripelji se v Celje boš lahko preizkusil....

 

kul, se javim, ko bom kaj v Celju. Hvala. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kmet2 pravi:

Jaz imam takšnega in prodam ,ker ga nič ne rabim ,2x rabljen .....

 

1049642-0.jpg

Nisi zadovoljen, oziroma zakaj ne uporabljaš? Za koliko prodaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, u-r-o-s pravi:

Nisi zadovoljen, oziroma zakaj ne uporabljaš? Za koliko prodaš

To sem si kupil po prvih operacijah kolena ,saj mi je zvišalo mero med tačkami in sedežem ravno toliko da sem lahko dobil pokrčeno nogo gor. Sedaj nimam več problemov z gibom ,no ravno zdaj še ,toda preden bom sedel na motor bom saniran. Ne vem koliko je bil nov ,je bil pa kar krepko čez 200€ . Poguglaj če se ti da pa za polovico ga dobiš,kot pravim 2x do Paklenice in zdaj je na polici . Zelo udobna zadeva ,ki pa me moti pri mojem načinu vožnje saj ko se zaženem presedam kot na ss motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 4. 2016 at 9:26, MiNa pravi:

Takšen gel dodatek original Confort sedež "dvigne" za cca 1,5-2cm in spremeni v super confort. 800+ kilometrov v enem dnevu ni problem....

DSC09776.JPG

Ps tudi MT07 v ozadju ima enak gel "dodatek"

Evo! Mačka je izbrala GEL.

DSC09889.JPG

DSC09890.JPG

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem preizkusil tale comfort sedež, ki sem ga sicer že nabavil in je res velika razlika glede na serijski mučilni stroj, je mnogo bolj udoben. Sicer še vedno malce preveč visi proti sprednjemu delu ampak je zadeva čist ok.

Thanks za nasvete! :)

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 4/7/2016 at 1:06, Mia pravi:

Original confort sedež, ki je tudi višji ( 83 cm)

image.jpeg

@Mia, mi lahko prosim posljes link kje se ta confort sedez lahko kupi? Pa da pase na F650GS :rolleyes:

Hvala ze vnaprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI, čeje model F650GS/800ccm (Model K72) potem pri vsakem pooblaščenem prodajalcu BMW.

koda sedeža:

 77 34 7 724 099  COMFORT DUAL SEAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!