Skoči na vsebino

24-25-26 Sept San Giorgio di Nogaro Italy


Icy

Priporočene objave

Eden zanimivejših zborov v naši bližini v Italiji oddaljeno od Ljubljane 150 km:

:

24-25-26 Settembre

14° Motorcycle Fest - Gruppo X Friul - a San Giorgio di Nogaro(UD) Rock live music (chi suona?Boh non mi ricordo mai)sexi show(bah non serve meglio una birretta in compagnia degli amici)e domenica motogiro con sardellata a Marano dall'amico roccia sul mare per salutarsi per info Stefano 335 5714331 info deutsch Andrea 347 1157970 free camping e importante molto importante FREE ENTRY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bla lani tam, prav fini zbor, pa še zeblo me ni ponoči, ker je ta čas tam še kr toplo.

Drugače pa družba vredu, mal smo telovadili zraven ko smo se pogovarjali, ampak nazdravje vsi zastopijo :beer2:

Letos pa skoraj 100% na Hvar, žal B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snip snip ... mal smo telovadili zraven ko smo se pogovarjali, ampak nazdravje vsi zastopijo :beer2:

Ja to krepi mišice za vožnjo z motorjem.

Lansko leto sem obljubil frendom iz Gruppo Motociclistico Villesse, da bom tam, nekaj dilgujem eni od punc :rolleyes: , pa me ni blo in bom letos vrnil obisk. Upam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!