Skoči na vsebino

Zakaj se grem peljti z motorjem!


HHV

Priporočene objave

- Če se gre za kilometre nabrat, gremo lahko po obvoznici 10x peljat.

ma jst sm se heeeeeecaaaaaaallllllllllllllllllllllllllll :) in to sploh ne na tvoj račun ampak tkole na splošno :)

Zamere pa itak ni, prej nasprotno - še enkrat sm se nasmeju :)

aj,a drgač pa je men všeč, ko mi potem tist leder tako lepo smrdi, pa glavo mam zamaščeno od znoja, pa trojno irokezo od blazinic v Schuberthki S1, pa rit me boli, pa hemeroidi rastejo pomalem, pa ker vmes kaki punčari pomežiknem, pa ker med vožnjo celo kam pridem. Hej, onidan sem ugotovil, da celo uživam, ko motor spravim iz pravokotno stoječe pozicije v rahel nagib :kva2:

Hočem rečt - men je motor super za soliranje naokoli. Je pa res, da občasno le pogrešam nekoliko udobja in luksuza. Ampak bom že preživel. Al pa začel na LTja mislit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je full dobr,pa ce sm slabe volje me to v dobro sprav,pa vse lahka razcistm takrat :D ma cel kup stvari je...Pac ljubezen do motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot Hipa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tell me about it <_< .....zadnjič sem posledično s hipo pa brez cukra v žepu za domov na znani relaciji porabil 5 minut manj kot je standardni časovni interval za relacijo..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zadnjem času sem slišal nekaj opazk, na moje malo daljše izlete, ki sem jih planiral in tudi povabil prijatelje...

Horjo, a jst pa nism več tvoja prjatlca? Al zakaj me nkol nisi povabu na kako furco? Pol pa ti v Mengšu maham ko odpiljena, pa me skor ne opaziš :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tell me about it <_< .....zadnjič sem posledično s hipo pa brez cukra v žepu za domov na znani relaciji porabil 5 minut manj kot je standardni časovni interval za relacijo..... :rolleyes:

Ravn to......jaz popravim rekorde do cca 15%!!!!!!!!!!!!!!!

Aj lajk dat :yea2: :yea2: :yea2:

Hipa je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, a jst pa nism več tvoja prjatlca? Al zakaj me nkol nisi povabu na kako furco? Pol pa ti v Mengšu maham ko odpiljena, pa me skor ne opaziš :cry: :cry:

Veš de si prjatlca. :friend2: Sam ne vem, kje vraga se skrivaš? Al mene ni nikjer več? :hmm:

Ja sem se kar ustrašu zadnč, k'je en dva metra v luft z motorja skakala! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!