Skoči na vsebino

REPSOL OLJE- kje dobit


Rock-46

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Sem ze gledal pa nic pametnga najdu glede REPSOL olja, mogoce ve kdo kaj vec kje se ga da dobit oz. kupit.

Najraje od LJ do jesenic nekje....se pravi ljubljanski in gorenski konec :)

Lp;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ze gledal pa nic pametnga najdu glede REPSOL olja, ...

:hmm: ..ce ni ravno skrivnost, zakaj pa ravno Repsol isces :? , kaj pa je narobe z SHELL, STP, CROWE, SYNERGIN, ROYAL PURPLE, AMSOIL, ELF... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ga videl ali na OMV ali na petrolu v MB letos poleti, ampak nisem siguren če ni bil samo za 2T motorje. sem iskal proton pa nisem bil pozoren .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ..ce ni ravno skrivnost, zakaj pa ravno Repsol isces :? , kaj pa je narobe z SHELL, STP, CROWE, SYNERGIN, ROYAL PURPLE, AMSOIL, ELF... :?

Nevem zakaj, ker sem ga 3 leta nazaj kupoval za cross motor ,sedaj pa sem dajal v cross Motula, pa sem se spomnil da je bil repsol ravn pol cenejsi od motula in me je zanimal kje bi se dalo pogledat kok je in ce sploh se je, vem pa da mi je takrat cist dobr sluzu, zato bi ga se sedaj dajal v mesanico :) oz. z njim delal mesanico :)

Hvala, za odgovore, grem pogledat v Odar-ja.

Lp;rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup najcenej 2T sint olje za visokoobremenjene motorje in ne boš nič zgrešu, valvoline, total, elf..

Evo dons kupu Valvoline, cista sintetika..bomo vidli kako bo , upam da nav zagrabil vse skup....

OK zdej pa se eno tehnicno vprasanje, zakaj je recimo TTS olje =3.500 sit, valvoline pa 1.500sit, zakaj je tok cenejsi. A pol hitrej ribne vse skup, al kaj...nevme ce mi zna kdo povedat, oz. se je treba cesa pazit..

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cena blagovne znamke

sem vidu valvoline prazne 2T plastenke tut že na tekmah za državno prvenstvo, če je za njih bo tut zate

ampak pri % pa ne šparat, kar lepo točno po predpisih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cena blagovne znamke

sem vidu valvoline prazne 2T plastenke tut že na tekmah za državno prvenstvo, če je za njih bo tut zate

ampak pri % pa ne šparat, kar lepo točno po predpisih

Jap se mi je zdelo da je tako...no dej ce se ti da pa mi povej kok decilitrov (dc) olja das na 5 L bencina....

Jest sem do sedaj s TTS-om delal tako

5L(bencina) + 1,5 dc(olja)= mesanica :)

a je vredu ...

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dons kupu Valvoline, cista sintetika..bomo vidli kako bo , upam da nav zagrabil vse skup....

OK zdej pa se eno tehnicno vprasanje, zakaj je recimo TTS olje =3.500 sit, valvoline pa 1.500sit, zakaj je tok cenejsi. A pol hitrej ribne vse skup, al kaj...nevme ce mi zna kdo povedat, oz. se je treba cesa pazit..

LP;Rock

Mislim da ta Valvoline za 1500 sit ni čista sintetika. Poglej na zadnjo stran in si prečitaj kaj piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap se mi je zdelo da je tako...no dej ce se ti da pa mi povej kok decilitrov (dc) olja das na 5 L bencina....

Jest sem do sedaj s TTS-om delal tako

5L(bencina) + 1,5 dc(olja)= mesanica :)

a je vredu ...

LP,Rock

Na 5l benza 2dl olja, za 4%.

TTS ni za zablokirane/nizkovrteče motorje.

Za keri motor to?

Pardon, :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 5l benza 2dl olja, za 4%.

TTS ni za zablokirane/nizkovrteče motorje.

Za keri motor to?

Pardon, :topic:

Za motor YAMAHA 250 YZ CROSS....

Kok procentno pa mors delat...

Lp;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4% je malo hudo, razen če uporabljaš stari dobri dvotaktol. Jaz uporabljam Castrol TTS in sicer 2%-2.5% brez kakršnih koli negativnih učinkov.

Nameravam pa probati s polsintetičnim, vendar ga ne mislim dati več kot 3%.

Že v starih cajtih ko sem imel E90 in sem uporabljal dvotaktol, ga nisem nikoli dodal več kot 3%. Z njim sem naredil več kot 25000km z istim batom, obročki in gredjo pol pa sem ga prodal - takrat bi edino obročke bilo potrebno menjati, kar pa je čisto normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

knjige od motorja najbrž nimaš ane, ponavadi piše 1:32 se pravi 1,56 dl olja na 5 litrov goriva

količino goriva v litrih deliš z 32 in dobiš količino olja, ki mu pripada

to je malenkost več kot 3%, če se ti ne da komplicirat, delaj 3% in čao, sej verjetno ko se voziš nimaš motorja vedno v hi-end obratih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

knjige od motorja najbrž nimaš ane, ponavadi piše 1:32 se pravi 1,56 dl olja na 5 litrov goriva

količino goriva v litrih deliš z 32 in dobiš količino olja, ki mu pripada

to je malenkost več kot 3%, če se ti ne da komplicirat, delaj 3% in čao, sej verjetno ko se voziš nimaš motorja vedno v hi-end obratih

Tocn tko kot si napisal.....vse je res...tako sem delal do sedaj, in bom se naprej pa je :) motor pa ni v obratih...saj je zdej 4 mesce pocival....tako kot moja roka ;)

Lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!