Skoči na vsebino

VABILO MOTOSVETOVCEM V TRBOVLJE


SATAN

Priporočene objave

Ampak smo se tut ostali hitro vključili

lol sej se vid jani ze osvaja zenske hehe...go jani :D :P k bi ga zanc vidl v klubu 300 kako je ene osvajal :P mel dar govora...aja mal zasla iz teme :topic: sam mogla povedat k je tok smesna fotka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kuharca (tista k je golaž skuhala) še samska? :wub:

lejga premza, kaj pa če je bil kuhar :kva2: :P :P

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi se Satanu zahvalu (ful versko deluje ta stavk) za tako pogostitev. Rad pa bi se tudi Ervini opravicil, da me je nasla v omari ko sem iskal wc :) pa seveda full hvala, za prevoz po Trbovljih, garazo za motor, posteljo, kavo, golaz in polento....

Sam una z omaro mi pa se zmeri ni cist jasna :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam una z omaro mi pa se zmeri ni cist jasna :) :)

je bla pa zlo smešna ... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi se Satanu zahvalu (ful versko deluje ta stavk) za tako pogostitev. Rad pa bi se tudi Ervini opravicil, da me je nasla v omari ko sem iskal wc :) pa seveda full hvala, za prevoz po Trbovljih, garazo za motor, posteljo, kavo, golaz in polento....

Sam una z omaro mi pa se zmeri ni cist jasna :) :)

Ni problema. Saj veš, da ni. .)

Ampak tako kot pravi Hotschko, je bilo smešno, ko si tako :hmm: v omari. :lol1:

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ervina, prosim, če naslednjič vsem gostom razdeliš tudi natančen tloris stanovanja s posebno oznako, kje se nahajajo sanitarije :) PA prosim, da tisto omaro malo bolj "zaprete", da se ne bo še kdo v njej zgubil :D

Hočko, a sem kaj smrčal?

No, pa če še malce pobluzim.

Lekcija št. 1 za primer nočne vožnje v hudi megli: vedno imejte v žepu gobico ali dovolj robcev za brisanje vizirja in očal.

Lekcija št. 2: s seboj imejte tudi veliko potrpežljivosti.

Lekcija št. 3: s seboj vzemite tudi mentalni omejevalnik hitrosti.

Lekcija št. 4: prinesite zalogo časa, kajti takšna vožnja se vleeeeeečeeeeeee....

Lekcija št. 5: takoj, ko se znajdete v Trbovljah, gassa v Pub 666 na drinko + malco :)

Satan, hvala za pogostitev, se še vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, a sem kaj smrčal?

kaj pa vem ... nič nisem slišal ... po moje nisi ... :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo ful fajn in dobro pivo :) . Mogoče celo preveč dobro, se tudi jutranji maček strinja. Bo treba ponovit... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sam una z omaro mi pa se zmeri ni cist jasna :) :)

Povprecno intelgenten clovek bi to razumel, kot da ti veckrat tkole v gosteh prespis .) in uno..., ko zasumi, ti kr po defoltu v ormar :D Qrc zihr je zihr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zapolnil časovno luknjo med kamniškimi peklenški in ostalimi motosvetovci, tako da Satanu ni bil dolgcajt do prihoda ostalih ! .)

Še se bom ustavil v Trbovljah ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala vsem za odziv na povabilo,upam da ste se vsi imeli dobro,ter da ste varno prispeli domov.Ervini pa še posebej ker je omogočila spanje mojim gostom.

Spoznali smo se,napili in najedli tudi,z veseljem pa bomo stvar še ponovili.

Še enkrat hvala ter varno na cesti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, midva sva tut pršla, videla in se zabavala ter najedla (mljask, kaj je bil dober golaž).

Še dobr, da imamo člane ala SATAN, da organizirajo kako grupno razpaljotko, če že FSja letos ni bilo nobenga.

SATAN, pa fajn te je blo spoznat :)) Ker si bil priden, se še kdaj oglasimo v 666, ko se skoz Trboule pelemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e dobr, da imamo člane ala SATAN, da organizirajo kako grupno razpaljotko, če že FSja letos ni bilo nobenga.

bilo je pustno, pa jesensko bo, in novoletno. Kako torej nobenga?

PS: pa vedno imamo mini-FSje ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!