Skoči na vsebino

TRENTA NOČE HRUPA


JAZBEC

Priporočene objave

Imeli v Trenti domačini okroglo mizo,

na kateri ugotovili, da predstavljajo motoristi

nezanemarljiv delež v turistični porabi tam

in da nikakor ne razmišljajo o tem

da bi ceste tam za motoriste zaprli.

Bodo pa dali predlog direkciji za ceste,

da ponekod omejijo hitrost.

Bomo videli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja. predlagam trentarjem, da se vrnejo v leto 1900, ko ni bilo ceste čez vršič in so imeli blažen mir. mam samo občutek, al majo vsi neke obupne predsodke do motoristov? tisto oddajo sem gledal. eni so prav fanatični glede opisa motoristov, kot nekega zla, "sej jih nečemo videt ker so ""glasni""samo ker prnesejo kak tolar jih vseeno prenašamo"...pa jebem jim boga naj se zaprejo v tisto svojo luknjo in naj si jo imajo. licemerstvo in sebičnost do kraja.

zanimivo pa je, kako se vsi ozdravijo hudih duševnih bolečin zaradi tako oh zelo motečega hrupa, ko jim pomoliš denar pod nos...čudežno zdravilo za vse sorte simptomov norosti.

no pa imamo še en odsek več, kjer bo mrgolelo policajev. tako in tako je bovška kobariška in tolminska policija znana po svojem prav bolnem znašanju nad denarnicami domačinov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA in sedaj ker je avtobus presirok za voznjo po svojem pasu si pa lahko lasti kar celo cesto? Halooo?!!! Torej naj bo prepoved za avtobuse a ne? Pa saj ne gre le za Vršič. Povsod jih najdeš čez celo cesto. Če se mene vprasa bi jih pometel s ceste. Idiote ki jih podpirajo pa tudi. Potem je pa motoristal pa avtomobilist divjak če se trešči v tak bus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK sej po eni strani jih razumem, ampak jaz osebno živim ob glavni cesti na Koroško, kjer poleg motoristov poslušam tudi nekaj 10 tonske tovornjake ki skozi tunel hupajo ko zmešani, nekateri pri speljevanju iz križišča pred tunelom obrate navijejo do konca tunel pa potem te zvoke še naknadno ojača. Možgani se naučijo te zvoke filtrirat in te motijo samo če želiš da te motijo.

Mi pa res grejo poleti na jetra motoristi, saj mi vsakič ko kakšen na ravnini odpre plin naredi takšne lušte, da bi ga najraje zadavil! Ok druga opcija je da se vsedem na motor, ga dohitim pa povabim na pijačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e torej je res fovšarija, ker se oni ne morejo peljat z motorji in so že celo življenje zabiti v tisti luknji....tudi čudovitih naravnih lepot maš en dan poln kurac.. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot se marsikje oglasim s kako doživeto dogodivščino, bom pa še eno povedu.

Ker se ne ukvarjam samo z motorizmom, ampak tud s padalstvom, me jepred nekaj časa tudi malo zapekla uredba o zaprtju določenih štartnih mest v določenih časovnih obdobjih "zaradi gnezdenja ptic". V tisti dobi se je govorilo nekaj tudi o plašenju divjadi, ki se ne more več normalno prehranjevat in stalno živi pod stresom.

OK verjamem da je nekaj resnice na tem, čeprav močno dvomim, da je kdo boge živalce (ki jih jaz BTW tudi rad pogledam in vidim v okolici, ne glede na požrto solato na vrtu) anketiral, kako se počutijo.

Sem pa iz lastnih izkušenj videl, da se srnice povsem mirno pasejo pri nas na obrobju vasi, tudi že na vrtu sem jo videl. Promet jih čisto nič ne moti. Prav tako sem na hribovskih travnikih letel samo nekaj metrov preč od srne, ki se je mirno pasla in se ji ni zdelo vredno niti toliko, da me pogleda. Prav tako kanje, ki jih je v naših krajih kar dosti, ne beže od groznega strašila v obliki padalca. Nasprotno, velikokrat sama pride prav od blizu ogledat to letečo čudo. Ko pa gnezdi, je pa žival res bolj huda in rezultat tega je tudi kako s kremplji strgano padalo. Tolk da opomni, da se odmakni od tam.

Ja, kr nazaj berem, sm kar primerno :topic: . Hotu sem povedat samo to, da smo Slovenceljni taki, da bi vsi radi nekaj služili, prodajali in se fino imeli, ampak samo toliko časa dokler nas enako početje drugega, mogoče bolj iznajdljivega Slovenceljna ne začne motiti. Nakar nastane vik in krik, da tako pa res ne gre. Zravn prvlečeš še nekej argumentov druge kategorije za opravičilo in galama je tu. Tudi na motosvetu.

Naj Trentarji kar zaprejo to svojo cesto za motoriste ( ki mi je v SLO vseen najbolj pri srcu). Se bom pa več vozil drugje. Prav tako tudi kolegi, s katerimi se skupaj vozimo. In še horde drugih. Pa denar bomo tudi drugje potem zapravili. Edino, kar bom pa res pogrešal, so pa čompi s skuto, ki sem jih pa vsakič nekje v dolini pokonzumiral. tudi drugje se da denar za pivo zamenjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino, kar bom pa res pogrešal, so pa čompi s skuto...

Bo Jazbec naredu, ko se bomo vračali :yes: ..... Na posebno željo, čeprav tega nimajo na jedilniku... :)

A ne de, Jazbec? O:-) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino, kar bom pa res pogrešal, so pa čompi s skuto, ki sem jih pa vsakič nekje v dolini pokonzumiral. 

odlične najdeš na trubarjevi v Ljubljani, v gostilni Čompa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo Jazbec naredu, ko se bomo vračali :yes: ..... Na posebno željo, čeprav tega nimajo na jedilniku... :)

A ne de, Jazbec? O:-)  :whistle:

.......

....

... :hmm: vprašanje.....primorci ponavad skup držimo :OK: ....da ne bomo z trentarji povlekli. :cry:....dol pr solkanu parkirat motorčino al pa vinjeto za obremenitev okolja naše lepe doline.....pa kaj si mislite...tko lepe je ni nikjer v evropi!!!....pa ne mislte da sam u trenti buči...tud tu, tud tu.....ko se vozjo s helihopterji (ker po cesti bi bli vsi zjebani) naši politiki in njihovi gostje v muzej in na zakusko...tud tu, tud tu.... :hmm: hm, le kako bi še kej pokasirali :hmm: bo treba razmislt pred sezono....motoriste bodo že trentarji :hmm:, kajakaši pa raftarji so tud že neki v manjku :hmm: ...bomo razmislili....do takrat pa jemajte čompe u lj :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: primorci ponavadi skup držimo????? kje si pa to slišal...mora bit ena precej stara in pozabljena navada... :lol1: sam sem tle in ti lahko povem, da je vsaka bajta vas zase, vsaka vas svoja republika :lol1:

samo bulš da sm tiho, kr sm lih na koncu ulice, jebenti kolko ramp in cestnih taks bi moral plačat... <_<

pa ne gledat kolkokrat se skup s kom pelješ z motorjem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muči mona,sej ni treba da vsi vejo :fredy: je treba rečt da skup držimo inu da smo ku eden :lol: sej včasih so kričali da je treba mejo na Razdrtem postavit inu cestnino pobirat :lol1: :oops: me bojo še nacionalizama obtožli :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!