Skoči na vsebino

Išče se najlepši motor


YZFgeorge

Priporočene objave

Ideja je prišla kr tako.... Vedno je lepo videt kake dobre predelave, pa naj bodo cestaki, choperji al kaj druga. Predlagam, da če se kje na netu najdejo kakšni res "posebni" motorji, se slike tu objavijo. Dva favorita že imam.....

in

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorči, mam sam link... najlepši al pa najgrši... odločte se. Sam pazte kaj rečete okol mene... tazadni dve slikci sta od moje ex guce...

1984 MG V35. Pa kokr je bil razštelan, vžgal je pa zmeri.

Aja... plastika, kestl pa zic pa to je blo baje narjen po naročilu. Naj bi bil še en tak bel nekje. Lampe pa žmigovce pa nejbrž poznate.

LP

Ujebemti... skor pozabu na link...

http://www.motoguzzi-si.com/album/index.ph...+malo+druga%E8e

LP again

Uredil - strom on 13/01/2002 23:27:58

Evo, še slike (by Noise Data)

Uredil - Noise Data on 14/01/2002

Tenkjuverimeni mr. Noise.

Nja, žmigovci pa zadna lampa provided by Tomos, spredna lampa pa mislim da je od jugota al pa stojadine... nisem čist ziher. Sicer se je pa na tej fotki itak ne vid. Balanca mislim da je od enga starejšga suzukija... SRAD mogoče... kajpavem. Špegli so bli pa videni na "tašportnih" jugotih... čeprav mislim da niso original na ugotih. Mel je pa seveda K&N filtre, bohvekere hoummejd (ne elbarto) auspuhe, napol CDI narjen gor, itd.

No ja, te grdobe itak ne boste več vidl na cest. Sedaj je v obliki zelo spedenanga chopperja. Plastika bi se pa najbrž še kje prodajala... he he he. Se že grebete...

LP

Uredil - strom on 15/01/2002 01:29:21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno - meni je pač moj najlepši! No, če bi imel ful keša, bi rabil še najmanj dve garaži...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa predelan Suzi GSXR1300 Hayabusa

DDV in baterije ze vkljuceni v ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tole je pa predelan Suzi GSXR1300 Hayabusa

Noro dobro, kje si to stakno, je iz SLO

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa takle Bandit 1200 (videt je rahlo friziran)? Pa še pozimi se lahko voziš, ker ima ogrevan sedež .

A ni Cool? Ce ma kdo kaj podobnega, pa bi prodal za male pare, sem kupec!!!

p.s. galerija streetfighterjev (suzuki, honda, kawa, yamaha...) http://www.streetfighters.nl

lp,

Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diablo sorry za nesporazum z moje strani,

za ostale pa: prosim slike,eventualno z komentarjem o tehniki/predelavi itd BREZ vise-ass-remarks,VSEH kategorij motorjev recimo v naslednjih parih mesecih,potem pa da vidimo .....

vse drugo se bo brisalo.hvala.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem glih pristas predelav pa vendar je ta se najbolj sprejemljiva, no pa tudi lepa!Upam pa da se bo zadeva sploh videla !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo skromen prispevek treh predelav iz lanskoletnega IMOT-a! Naj se vam sline cedijo, ... kaj so pa za eni motorji se pa itak ne spomnim več!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem odpr temo, sem imel v mislih nekaj takega, ne pa to, kar se tu pojavlja zdaj.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!