Skoči na vsebino

Richard Sainct mrtev


Ice

Priporočene objave

po podatkih nekega zdravnika v bolnisnici v oazi siwa (egipt), kamor so sainct-a pripeljali, bi naj le-ta umrl zaradi zloma hrbtenice ali tilnika in s tem pogojenim prenehanjem respiracije in krvnega obtoka potem ko je na 285 km dolgi 4. etapi med bahario in siwo padel 80 m globoko. vzrok za nesreco samo je se neznan.

vir: Sport ORF online

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umirajo tudi ljudje, ki živijo svoje sanje, vsa čast mu!

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

post-14-1096579246.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je umrl zaradi zloma tilnika, je bila vsaj relativno hitra in neboleča smrt. :cry:

Pa 80 m globoko padel. Je to zapeljal čez kako pečino ali sipino? Pa take stvari imajo ja na roadmapu, a ne? :unsure:

Pa močno dvomim, da je sam kriv za nesrečo, pri teh izkušnjah in letih. :hmm:

Upam, da bo kmalu kakšna uradna razlaga nesreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma vsi, ki so tam, vedno želijo preveč in vozijo vedno malenkost preko meja svojih zmogljivosti.

Drugače je težko do rezultatov priti.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je umrl zaradi zloma tilnika, je bila vsaj relativno hitra in neboleča smrt. :cry:

Pa 80 m globoko padel. Je to zapeljal čez kako pečino ali sipino? Pa take stvari imajo ja na roadmapu, a ne? :unsure:

Pa močno dvomim, da je sam kriv za nesrečo, pri teh izkušnjah in letih. :hmm:

Upam, da bo kmalu kakšna uradna razlaga nesreče.

Se spomnim predavanja M. Stanovnika 2 leti nazaj, nekako takole je šlo: ti če hočeš bit konkurenčen moraš stalno voziti na ful, dostikrat se mi je zgodilo da sem šel čez sipino z 160 +, ne da bi vedel kaj je na drugi strani...upal sem nič hujšega......

P.S. Predavanje sem poslušal v K4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je umrl zaradi zloma tilnika, je bila vsaj relativno hitra in neboleča smrt. :cry:

...bi naj le-ta umrl zaradi zloma hrbtenice ali tilnika in s tem pogojenim prenehanjem respiracije in krvnega obtoka...

sorry, se mi ni zdi "nebolece". :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je o krivdi za nesrečo brezpredmetno razglablati. V dirkalnem svetu je pač tak, da je vse na limitu in en krat zataji tehnika enkrat pa dirkač... To ne leti direktno na simonsi, samo mi gre na kozlanje ko tolko premlevajo o Ayertonovi nesreči.... pa ta sodišča pa vse to.... :BUA:

Vsa čast dirkačem ki vozijo na samih limitih mogočega in kot je že Pervy povedal zgleda kot zajebancija je pa smrtno resna stvar...

Žal smo izgubili odličnega dirkača in človeka, ki je postal legenda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je o krivdi za nesrečo brezpredmetno razglablati. V dirkalnem svetu je pač tak, da je vse na limitu in en krat zataji tehnika enkrat pa dirkač... To ne leti direktno na simonsi, samo mi gre na kozlanje ko tolko premlevajo o Ayertonovi nesreči.... pa ta sodišča pa vse to.... :BUA:

Vsa čast dirkačem ki vozijo na samih limitih mogočega in kot je že Pervy povedal zgleda kot zajebancija je pa smrtno resna stvar...

Žal smo izgubili odličnega dirkača in človeka, ki je postal legenda....

Ja kar se resnosti tice se strinjam. Poudarek bi dal na besedo SMRTNO RESNO. :xx: Folk v bistvu na to sploh e gleda tko...... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je nesrečnik padel, predvidevajmo, da je od udarca padel v nezavest in si zlomil tilnik. Pri zlomu tilnika se poškoduje tudi možgansko deblo, katerega naloga med drugim je tudi uravnavanje količine CO2 v krvi. Ko je bil človek v nezavesti, je zaradi poškodbe dihalnega centra pač nehal dihati in se je v bistvu zadušil. Najprej so odmrli možgani, potem pa še ostali organi.

Malo po domače napisano,pa vendar upam da ni trpel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!