Skoči na vsebino

Halloween Party


Einherjar

Priporočene objave

Začetek ob 14:00.....dogodki: bikerski turnir v armwrestlingu v 4 moških

kategorijah za desničarje 70-80 kg, 80-90kg, 90-100kg in 100+ kg moške kategorije, ter ena ženska kategorija. Klubi pošljite predstavnike ker gre tudi za naziv "klubskega prvaka"...........predprijave na info@firestartersmc.com. V vsaki kategoriji min 4 tekmovalci, drugače se kategorija združi z naslednjo višjo. Začetek ob 16:00, prijave najkasneje do 15:00.

Pikado turnir

Pijača in hrana.....

Mrtva muzka (DJ - CD in DJ MP3)

Informacije o Armwrestlingu in pravila za le-tega najdete na Armwrestling klub Ljubljana

halloween2004.jpg

Popravljeno . Popravil Einherjar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že eno leto naokoli .... :D

Če bo vsaj pol tolk dober kot je blo lan - bo super .... ampak sem prepričana, da bo letos še boljši žur .... mega :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr ... morm shujšat, da bom lahko v eni kategoriji nižje tekmoval ... v kateri sem trenutno pa ne povem ... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr ... morm shujšat, da bom lahko v eni kategoriji nižje tekmoval ... v kateri sem trenutno pa ne povem ... :P :D

Mentalno v najnižji..... nažalost :yea2: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mentalno v najnižji..... nažalost :yea2: :lol1: :kva2:

Pupa pa v moški 90-100kg ... :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, mal si spol zamenju :huh: :lol1: Ja nedelja, bomo vidli je reku ta slep ta gluhmu. A je kšna štartnina za armwrestling al lahko na ploh... pa nobene kategorije zame ni :grrr ne tko visoke, tko nizke :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa pa v moški 90-100kg ...  :P  :lol1:

Vidva, pa ne molirata. Od kar sem član foruma in to že nekaj časa, se skozi nekaj provocirata :D . Kaj je to dobro prijatelstvo :004 , ljubezen :D :wub: ali kej druzga, recimo tole :fight1: :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne kategorije pa sploh majo? Hehe... jest bi bil peresno-lahka kategorija! :P

Mojih 65kg je res zavidljivih .) Sploh pr 175cm višine :grim

No reče se da sm atletsko grajen :naughty:

To kar mata tedva je ljubezen na prvi nemarn reply in citat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani nisem bil letos pa sigurn pridem z ekipo iz trb.Sam men se zdi d bi nas bol zanimal kak tekmovnje v pitju piva kukr pa športne aktivnosti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že eno leto naokoli ....  :D

Če bo vsaj pol tolk dober kot je blo lan - bo super .... ampak sem prepričana, da bo letos še boljši žur .... mega    :yea2:

Ja skoraj upam stavit, da bo letos še boljši žur kot je bil lani, saj je vedno več ljudi in vedno bolj žur! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklepam, da si ti večji/boljši/bolj moški kot jaz...torej se vidiva tam...bom navijal zate.... .)

Kar se pa tiče Armwrestlinga je pa tko; tud jaz nisem močna :wacko: , pa se vseno pridružim ženski ekipi :notworthy: ! Res da jaz nimam problemov kar se tiče težnostne kategorije, ampak je full zanimivo, tko da se splača it probat :kva2: ! Če boš pa prelahek ti bomo pa privezali en žakelj cementa na hrbet! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker najbrz rabite tudi take, ki izpadejo v prvem krogu, se prijavljam za Armwrestling v kategoriji 60-70 Kg (No ja, mogoce eno visje, moram se preveriti :D ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cunt me in.

seveda 100+. Lahko pa odpremo tudi 120+, pa bom sam tekmoval izven konkurence :) in upam tudi zmagal (če si ne zlomim roke) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartnine za armwrestling ni! Prijave so brezplačne saj gre za zabavo in popestritev prireditve. Lansko leto je zadeva izpadla zelo zanimivo in nazadnje so se prijavili skoraj vsi udeleženci Halloween partyja.

KATEGORIJE: do 80 kg(tudi za tiste ki tehtajo manj kot 70 kg), 80 - 90 kg, 90 - 100 in kraljevska 100+. Tekmovanje za desničarje na posebni mizi kjer dos edaj v treh letih tekmovanj poškodb še ni bilo!

Poleg večih moških pa ena enotna ženska kategorija.

Prijavijo se lahko motopristi individualisti, solo ridersi, motosvetovci, člani klubov,....

Pri armwrestlingu se pokaže kdo ima jajca da se sploh prijavi!

Ko se prijavljate povejte spol in vašo težo(koliko trenutno tehtate - sama kontrola bo na mestu prireditve)! Žur se začne ob 14:00 in popoldan boste lahko malce potrenirali ali preizkusili pravila, tehnike....okoli 18:00(v primeru majhne udeležbe kasneje) ure pa bomo pričeli s tekmovanjem! Je pa to lahko tudi dober trening - priprava za 1.MEDNARODNO TEKMOVANJE V ARMWRESTLINGU, ki bo 20.11.2004 v Krškem(Hotel Sremič)!!!

Popravljeno . Popravil ixs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, stejte mene za v mosko kategorijo do 80 kg :)

Ali se je pa mogoce treba kje drugje prijaviti :hmm: :)

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: pridem da obudimo spomine

Ja fantje zdej scena je taka; moram rect, da bi se res lohka vsi prijavili :OK: ! Sej ni nic narobe če se! Dostikrat je tako, da je prišel kak tipček k zgledal niti ni tako močen :grim , potem pa se je odlično izkazal in premagal tudi tiste ki so izgledali ogromni, močni,... Tko da bom rekla kr tko: ČE IMATE JAJCA SE PRIJAVITE, ne bo vam žal!!!!! :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca....pa jaz vam bom Lidijo prjavu,da vam vsem roke polom. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Ma jest sem tadrugi under 70kg. Kuko nej se jest revček z biki od 70+ kosam :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jest sem tadrugi under 70kg. Kuko nej se jest revček z biki od 70+ kosam

ne se sekirat boma midva raj kakšen :beer1: spila pol ku naju bojo pa dost razjezil pa boma tut une pomedla. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se sekirat boma midva raj kakšen  :beer1: spila pol ku naju bojo pa dost razjezil pa boma tut une pomedla. :lol1:

Kaj k bi ti kakšen golaž s sabo prnesu? Un pr teb je biw hudičevo dober. Kuharco lohk tut!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!