Skoči na vsebino

Halloween Party


Einherjar

Priporočene objave

Madonca....pa jaz vam bom Lidijo prjavu,da vam vsem roke polom. :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

Ma jest sem tadrugi under 70kg. Kuko nej se jest revček z biki od 70+ kosam :?  :?  :?  :?

No ja no, ti jo kr pripelji, več žensk kot bo, bolj bo zanimivo, k se bodo potem tudi fantje hoteli pokazat! :OK: Jaz itak vem da nisem močna, tko da mene bo zihr

premagala, sam prosim prosim :notworthy: roko mi pa ni treba zlomit! :(

Kar se pa tebe tiče Klimbra ti pa lohka rečem samo to, da sem videla tipa, ki je imel mislim da 89 kg pa je šel polagat z tipom k je imel 120 (ali celo več) pa ga je premagal! Ni vse v kilogramih, samo volja mora biti taprava, ko pa ti adrenalin poskoči pa itak vse drugače laufa! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se sekirat boma midva raj kakšen  :beer1: spila pol ku naju bojo pa dost razjezil pa boma tut une pomedla. :lol1:

No vidiš tako se govori! Pira bo sigurno dovolj. upam pa da prijavljenih tudi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se podobnih zadev ne udeležujem pogosto zaradi bednega delavnika,se bom tokrat potrudil in prišel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se podobnih zadev ne udeležujem pogosto zaradi bednega delavnika,se bom tokrat potrudil in prišel.

No vidš, to je pa lepo slišat! Ti kr pridi, te bomo veseli! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko objaviš še lanske rezutate?

Za rezultate ji imaš kar veliko na spletni strani: www.armwrestling-ljubljana.si!

Saj mislim da je prava stran! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za rezultate ji imaš kar veliko na spletni strani: www.armwrestling-ljubljana.si!

Saj mislim da je prava stran! ;)

Ker sem bila ravnokar opozorjena da sem sporočila narobne informacije glede spletnega naslova in lanskih rezultatov se opravičujem in prosim da pozabite na ta tekst! :baa: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Armwrestling...zakaj pa ne?  Kategorije pa ne morem definirat, ker se stvari dost hitro spreminjajo hehehe... najbrž pa do 100.

No super, novih udeležencev smo vedno veseli! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo znesl pridem tut jest in se posledično prijaulam tudi na tekmovanje. Ne vem pa še katera kategorija ker kilaža niha 80kg +- 1kg. :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo znesl pridem tut jest in se posledično prijaulam tudi na tekmovanje. Ne vem pa še katera kategorija ker kilaža niha  80kg +- 1kg.  :P  :D

Le glej da bo znesl! :huh: Moram rečt, da ti sigurno ne bo žal! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest srčno upam de bom lahko pršu samo zadne cajte je vse bl en velik ?

Če ne zarad druhga bom pršu konkurenco delat de se bo zmagovalcu kategorije bl zdel ko bo zmagal. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo zneslo pridem še jest, prijavljam se pa v peresno lahko kategorijo 65kg :xx: , v bistvu me lahko kar k ženskam daste, pa še tam bom popu**l :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo zneslo pridem še jest, prijavljam se pa v peresno lahko kategorijo 65kg :xx: , v bistvu me lahko kar k ženskam daste, pa še tam bom popu**l :lol1:

No no, v žensko kategorijo te pa res ne moramo dati, ane!!!! :grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!