Skoči na vsebino

Vaši idoli


xtrm

Priporočene objave

Kateri so vaši idoli s sveta motošporta lahko tud avtomoto... In tud lahko napišete zakaj.

Mojih je kar nekaj... Bom pol napisala, da vidim prvo vaše :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marjan Malec, someščan, fajn človek, odličen dirkač, ko sem bil mlajši sem ga gledal kaj dela z motorjem. respect..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wayne Gardner - še ko sm bil mlajši sem vedno ko smo doma gledal naviju zanj, pa še na Grobniku mi je enkat nalepke rothmans dau :rolleyes: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest spoštujem in cenim vse dirkače v MotoGp in pa tud brata Jerman pa Bertota pa tud Beno je lahko mnohim vzor, tka da bravo fantje :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Randy brandy Mamola... Zakaj? Zato ker je zmeri kako pizdarijo naredu :OK:

Če se samo spomnem, kako gre tip scat v ogrevalnem krogu, pa si pol roke otresa... :grim :lol1: :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi, Beno, na splosno pa najbolj spostujem vse rally dirkace (glede odfukanosti ni primerjave z F1, kjer vozijo po vnaprej nauceni progi!!). :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... v mladih letih SCHWANTZ 34.....ne bom nikol pozabu da je za zmago na japonskem hotu zanalašč s sprednjo gumo zdrsnt da bi mu ratal pridet skoz ovink....pa mu ni...ampak probu pa je...pa kolkrat polomljen :OK: ....IDOL :? če sm trot probal kokr on in se lih tko zložu kokr on - pa ko on je on ležu v bolnici pa tud jaz- ja verjetn da je bil moj idol :) ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, men so tut taki odfukanci kot je Stanovnik, men je tud Stanovnik legenda :yea2: pa še tak :wub: :grrr , in vsi ki vozijo podobne dirke, oz. tam kjer morš met jajca (no sej jih moreš povsod, sam tu je pa skor neverjetno, če prideš nepolomljen nazaj..), pa vsi, ki vozijo na Isle of Man, Mirko Kalšek itak :OK: in ena ženska Maria Costelo, vsa čast... Ona mi ej naj, ker sem pač punca in jo morem dat na prvo mesto.

Popravljeno . Popravil xtrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm moji idoli Stanovnik(ker ga pozam), Štern BENO(fajn vozi),...hm pa se kdo bi se najdu. :yea2: :OK:

Popravljeno . Popravil Demolitionman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm moji idoli Stanovnik(ker ga pozam), Štern BENO(fajn vozi),...hm pa se kdo bi se najdu.  :yea2:  :OK:

Jp, sej zato je pa men Stanovnik :wub: :OK: :004 , ker sem ga iemla čast srečat in se pogovarjat z njim in je ful preprost, glede na to kaj mu je uspelo. Hočem rečt, idol itak zarad uspehov, sam njegov karakter da pa še dodatne ++++ Plus tega, da so mi všeč moški k so tko mal polomljeni, pa če majo še kako brazgotino mmm :grim Je bil ful seksi s tistim :xx: Hm, zdej pa že mal rpetiravam :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi, Beno, na splosno pa najbolj spostujem vse rally dirkace (glede odfukanosti ni primerjave z F1, kjer vozijo po vnaprej nauceni progi!!). :notworthy:

cyc, torej ,nima šans?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem tale topic, sem se spomnil svojega prvega "idola". Mogoče je mal :topic: , pa bom vseeno napisal.

Leta 87 (takrat sem bil v 7. razredu OŠ) sem šel na takratno Srednjo šolo tehniških strok - Litostroj na informativni dan. Tisti dan na šoli ni bilo pouka, ampak so imeli športni dan. Ko smo si ogledovali delavnice za praktični pouk, se je pripeljal en učenec iz 4. letnika na mopedu (delavnice so bile v pritljičju in so imele vhod tudi z dvorišča), da nam je demonstriral frezanje, brušenje, varjenje,......

Ta učenec je takrat name naredil ful vtis:

Pripeljal se je na črnem Tomosu APN 4. Zadnja strehca je bila odrezana, zadnji del je bil dvignjen (kao kroska), iz uplinjača je štrelel orjaški zračni filter, avspuh je bila ena prdulja, zavita v zrak in je segala do zadnjega zica (sopotnika ni bilo možno peljati), zadnja luč je bila zatemnjena, na prvi luči je imel montirano kromano mrežico, balanca je bila od BMX kolesa, na tanku je imel poleg nalepke tomos še napis Marlboro, ki ga je verjetno izrezal iz samolepilne tapete,...

On pa je bil oblečen v visoke Puma superge, oprijete šekaste kavbojke (kasneje sem izvedel, da se je takim kavbojkam reklo "sperma jeans"), za jakno je imel bomber, tak kot so ga nosili skin headi, lasje so bili malo daljši, pod nosom je bilo nekaj puha in v ustih je bil čik.

Pol po demonstraciji, ko je šel do mopeda na čik, nam je še razložil, da je mašina ful sfrizirana: valj povrtan na fi 42, vplinjač Bing 18, da ima peto prestavo, da so kanali polirani, da je notri L bat,..... in da moped leti več kot 100 km na uro.

Men se je tip zdel ful Jack. Sfriziran moped, ki ga je on osebno sfriziral, ful dobra jakna in superge in še kadi. Tko sem si misli: ej ko pa tale uleti v Turista (takrat je bil to poleg Black Jacka na Črnučah edini diskač v LJ) pa lahko zapeca katerokoli pičko, ki si jo izbere in drugim je pa pol ful žal, ker ni njih zapecal in jih ni potem na svojem stroju odpeljal domov...

Ej kašnega idola sem imel :SS :SS :SS :SS

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!