Skoči na vsebino

POKALNO TEKMOVANJE 2005


abn

Priporočene objave

če se prav spomnim je bla prva prestavljena zarad toče :eek: na 16.30 al neki tacga,druga pa 15.40 .)

ups,mal sm ga pihnu- druga dirka 17.40 :whistle:

cagiva,a bi mi držal sponzorsko marelo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za marelo držat si boš pa mogu kako punčaro dobit! .)

Bi tudi tebi bolj ugajalo, se mi zdi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva,a bi mi držal sponzorsko marelo :grrr

Me, me,me, pick me :yea2: čupo mam že :blush:

Kdaj in kej pa je druga dirka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČESTITAM Batzajla

Bil na dirki videl kako vozite za tomose ne dajem izjav,kolega moj sosed vas je vse premagal,res si pa ti bil najbolj atraktiven voznik.

Sam ko boš vozil kaj močnejšega ne( tomosa) te taka vožnja nebo pripeljala do stopničk bodo padci verjemi mi.

Pred štartno ravnino in za štartno ravnino je bilo sploh potrebno zmanjšat gas ?

Z apn6 bi vas vse nascal oprosti

Sam tako naprej :OK: :OK: :OK:

post-5758-1115641928.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw 11 ti si mi pa nek težek car.....kolk maš pa že kakih naslovov??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČESTITAM Batzajla

Bil na dirki videl kako vozite za tomose ne dajem izjav,kolega moj sosed vas je vse premagal,res si pa ti bil najbolj atraktiven voznik.

Sam ko boš vozil kaj močnejšega ne( tomosa) te taka vožnja nebo pripeljala do stopničk bodo padci verjemi mi.

Pred štartno ravnino in za štartno ravnino je bilo sploh potrebno zmanjšat gas ?

Z apn6 bi vas vse nascal oprosti

Sam tako naprej  :OK:  :OK:  :OK:

Prva dirka še ne prinese državnega prvaka, bo tudi še kakšna dirka na offroadu pa bomo vidli.

BTW MM smo imeli hitrejši čas kroga za 2 sekunde - samo 40 ccm. :lol1:

Zakaj ne voziš TOMOS pokala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred štartno ravnino in za štartno ravnino je bilo sploh potrebno zmanjšat gas ?

Z apn6 bi vas vse nascal oprosti

Tebi z APN verjetno ne bi bilo nikjer potrebno odvzeti gas. Na štartu ga zatakneš na ful pa gremo. Sporoči ko boš probal, da pridemo pogledat.

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi z APN verjetno ne bi bilo nikjer potrebno odvzeti gas. Na štartu ga zatakneš na ful pa gremo. Sporoči ko boš probal, da pridemo pogledat.

:lol1:  :lol1:

Gumi kako je z nogo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi z APN verjetno ne bi bilo nikjer potrebno odvzeti gas. Na štartu ga zatakneš na ful pa gremo. Sporoči ko boš probal, da pridemo pogledat.

:lol1:  :lol1:

Saj s temi tomosi je isto gas do daske pa gremo.Zrihtana apn6 tud gre tolko kot ti tomosi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj s temi tomosi je isto gas do daske pa gremo.Zrihtana apn6 tud gre tolko kot ti tomosi.

dej ne svinjej teme pa obdrz zase te neumne komentarje, ce si tak car k pravs, pejd vozt pa zmagej al pa bod tih :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsa čast batzajla  :OK:  :OK:  :worship:  že takrat na omv-ju k ste mel trening si kr pošteno dohaju jureta007  :OK: 

btw: kdo je biv pa zmagovalec

A smo takat dirkal oz. treniral :? :hmm: Tistemu se nebi reklo glih trenirat, daleč od tega. Je pa bla lepa sprostitvena vožnja, to pa.

Čestitke pa batzajli, videl dirko, mel pa je najlepši stil vožnje :OK: med tomosovci, kar je reklo kar nekaj ljudi tam, ko smo gledal. Seveda sm meu tut jest favorita, k sm naviju zanj.... batzajlo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke, Batzajla - vsaka čast :OK: :yea2:

upam, da navjo odpadle use dirke na Gorenjskem, da bi lahko mal gledat prsu <_<

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.ČESTITAM Batzajla

2.Bil na dirki videl kako vozite za tomose ne dajem izjav,

3.kolega moj sosed vas je vse premagal,res si pa ti bil najbolj atraktiven voznik.

4.Sam ko boš vozil kaj močnejšega ne( tomosa) te taka vožnja nebo pripeljala do stopničk bodo padci verjemi mi.

5.Pred štartno ravnino in za štartno ravnino je bilo sploh potrebno zmanjšat gas ?

Z apn6 bi vas vse nascal oprosti

6.Sam tako naprej  :OK:  :OK:  :OK:

1.hvala :)

2.zakaj pa ne?veseli bomo (pametnih) komentarjev,sej konc koncev se učimo .)

3.tvoj 'kolega sosed' se je lepo-hitro vozil,ni kej za rečt :worship:

4.sem vozil tud že kej močnejšega,pa zaenkrat (tok tok tok) še nč ornk stolkel :P

5.jap,je blo treba zmanjšat gas in tud bremzat,kdo bi si mislil :hmm: hmm zanimiva trditev-mislm da bi bil abn ZA,da prideš ti z apn-om,pa se bomo vdarli-če zmagaš,dam za pir :worship:

6.delamo na tem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6.delamo na tem :yea1:

pa čimprej zgul škorne :whistle:

drugač pa čestitke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz moram reči da so Tomosi prijetno presenetili, bilo jih je več kot sem pričakoval, pa tudi borbe so bile že kar zaresne. Res Tomosi niso nekaj zmogljivega, a za to ni treba misliti, kako se s tem dirka kar skozi z gasom do konca. Res je bilo čutiti, da je preveč voznikov obremenjenih z supermoto tehniko, tako, da je bilo težav pri zaviranju z blokiranim zadnjim kolesom kar preveč. Večina je tako podlegla atraktivnosti namesto da bi, (zaradi majhnih zmogljivosti motorja) z optimalno vožnjo poskušali biti čim hitrejši.

No tega voznikom ki so komaj začeli z dirkanjem ne gre preveč zameriti, prepričan sem, da bo z vsako dirko bolje, počasi se bodo pa tudi časi krogov nekoliko izboljšali in dirke bodo postale še bolj zanimive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je videt novince na progi škoda da samo 9 pa drugič več.

Fantje so novinci na dirkah in se bodo že navadili na dirke.

Se strinjam z profiem pri tej moči motorja je vsaka napaka (zaviranje,zdrs in podobno ševeliko bolj kaznovana kot pa pri motorjih z veliko močjo).

Fantje so pa tudi imeli premalo časa da bi se sploh privadili motorju.

Za APN priporočam da prideš na naslednjo dirko PA TE BOM Z MINIJEM V RIKVERC NAŽGAU.

PUST FANTE PRI MIRU KER MAJO JAJCA TI PA GOBEC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je videt novince na progi škoda da samo 9 pa drugič več.

Fantje so novinci na dirkah in se bodo že navadili na dirke.

Se strinjam z profiem pri tej moči motorja je vsaka napaka (zaviranje,zdrs in podobno ševeliko bolj kaznovana kot  pa pri motorjih z veliko močjo).

Fantje so pa tudi imeli premalo časa da bi se sploh privadili motorju.

Za APN priporočam da prideš na naslednjo dirko PA TE BOM Z MINIJEM V RIKVERC NAŽGAU.

PUST FANTE PRI MIRU KER MAJO JAJCA TI PA GOBEC.

:worship: :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!