Skoči na vsebino

POKALNO TEKMOVANJE 2005


abn

Priporočene objave

ja mene tut zanima kakšne so kaj hitrosti teh mašin na ravni cesti in drugače na poligonu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm,težko ocenit-zdi se mi da je povprečna hitrost dobrih 50km/h,brzino na ciljni ravnini bi pa ocenil na recimo ene 85 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej to sm precej na slepo reku,ne me za jajca držat :D drgač nej bi motor dosegu po ravnin dobrih 100 km/h,sam tukej je bla kratka pista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk kW ima potem tak motor? okol 15?

sam za 125 gre po mojem mnenju malo..

edit: no ja za tomosa je 100 velik :)

Popravljeno . Popravil ticko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gumi kako je z nogo?

V nedeljo je blo fejst slabo, dons je že boljš, šepam ampak že hodim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda Batzajla: čestitke!!!. Sam da bo kej offroada, jim boš dal tinto pit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje skromno mnenje, če lahko... :rolleyes:

Pozdravljam pokal Tomos in prizadevanja vaše ekipe. Mislim, da smo lahko vsi zadovoljni s pokazanim. Toplo sem bil presenečen nad organizacijo in tudi nad piloti, ki so že v štartu pokazali brez pravega treninga veliko mero znanja.

Zadovoljen sem, da so Tomosovi ljudje zaprli usta večnim skeptikom in dvignili splošni nivo dirkanja tudi z všečno celostno podobo. Prepričan sem, da bodo ključni ljudje razvijali idejo naprej in da bodo pritegnili še več pilotov, ki se bodo želeli preizkusiti v tej atraktivni panogi.

Definitivno se lahko primerjate z avstrijskim RED BULL pokalom in verjamem, da ga boste v prihodnosti tudi presegli.

Čestitam! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tudi jaz cestitam vsem sodelujocim, posebej prvim trem in najbolj zmagovalcu!

sem bila tam, vse videla, odsla navdusena.. in mislim videt se vse preostale dirke, kjerkoli ze bodo; pa take borbe in voznje se naprej!

tomos si prav tako zasluzi vse pohvale, mehaniki tudi .)

lp, :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izo pa si ti kdaj vidu Red Bull pokal v Avstriji v živo??

Osebno sem ga in menim da nam še kr neki manjka do tja.

To je ornk organizirana zadeva, tko da se bo Tomos mogu fejst namatrat da bo sam dosegu ta nivo organizacije (mediji, prezentacije, podeltve....)

Vseen pa je to zelo velik korak v našem supermotu in ga pozdravljam.

Me je pa presenetilo to, da se je samo 9 pilotov za to sezono vključil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izo pa si ti kdaj  vidu Red Bull pokal v Avstriji v živo??

No, ne velikrat...ene 6x, dovolj?

Kaj pa ti, si kdaj videl Tomos pokal v živo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbiramo vaša mnenja o organizaciji pokalnega tekmovanja v sklopu državnega prvenstva supermotard z vozili Tomos SM 125 4T in Tomos minimotart 4T.

OPIS VOZIL:

Supermotard 125 ima Yamahin agregat, 4T in 6speed, 11 kw (homologirana cestna verzija), prednje vilice usd 40 (sebac/marzzochi), zavore 300/radialne čeljusti spredaj, zadaj 260 (ajp/brembo), alu platišča 3,5 spredaj, 4,25 zadaj, izpušni sistem crm/akrapovič

Enduro 125 ima v primerjavi s supermotardom naslednje komponente: vilice usd 35, zavore 280/260, kolesa 18/21.

Minimotard 100 ccm, 4t in 4v, enobrzinski, zračno hlajen, racing verzija, marzzochi usd 35, zavore radialne, Formula 220/200, kolesa 12/12 alu.

Vsa vaša mnenja so dobrodošla.  :yea1:

:eek: Kje pa je homologiran? V kteri državi?

Kaj zadnje zavore so 260?

Kaj dirka z 100cc bo kmalu? Jst imam 100cc! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No hočem rečt sam to, da je zlo vzpodbudno to kar se dogaja, razlika je pa še zelo velika. Če si res ene 6x vidu dogajanje kot praviš,ti je verjetn jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

No,TOMOSOVCI,A KEJ TRENIRATE?Dirka v Logatcu bo prav kmalu!Škoda ,da odpade ta v Kamniku,ki je bila predvidena ta vikend!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Mene pa zanima kako se prijaviš na tomos pokal in kako to poteka? Kakšna je cena in podobno....

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preberi tole temo od začetka,boš vidu kako se je začel... na www.tomos.si si pomoje lahko pogledaš tud pravilnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!