Skoči na vsebino

POKALNO TEKMOVANJE 2005


abn

Priporočene objave

Se pelješ proti ptuju. Malo pred Ptujem zaviješ na glavno cesto MB - Zagreb smer Maribor. Nato čez cca 2 km zaviješ za avtobusno postjano na levo, potem se držiš skozi desno čez reko dravo in nato desno in si pri poligonu. Preden zaviješ desno iz glavne ceste je tabla karting lahko pa tudi gledaš goya šport center tablo.

Lp

Ce se pripeljes iz smeri LJ, potem zavijes za avtobusno na DESNO, ne na levo...

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ups,sm se jst že v napačno temo preveč razpisal :slap: ja,na drugi dirki sm ga neki usral in tko preeceej zgubu :slap: ampak se je blo pol fino borit in prehitevat do 4.mesta.vsekakor zadovoljen :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups,sm se jst že v napačno temo preveč razpisal :slap:  ja,na drugi dirki sm ga neki usral in tko preeceej zgubu :slap: ampak se je blo pol fino borit in prehitevat do 4.mesta.vsekakor zadovoljen :yea2:

Samo,da si zadovoljen :) Sem te mislo prit pozdravit samo te potem nikjer nisem videl :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to OKI :yea2: prid drugič kej naokol,da ti vsaj za slike hvala rečm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa dirka, sma sem pričakoval malo bolj odzivne motorje( brez zamere sam ne gredo nikamor, minimoto gre mimo) . glede gum bi moral tomos dobit tud dežne gume ker z temi pirelli je skoraj samomor vozit po mokrem , saj je profila gor samo za vzorec. padci na treningu in kvalifikacijah so se kar vrstili, to je tud pritegnilo pozornost gledalcev, kljub dežju :OK:

če ne pa svaka čast tomosu da se je spustil v to, upam da ga kmalu še kdo posnemal.Čestitam vsem udeležencem za svoje dosežke. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, tudi jaz se pridruzujem pinjasovim cestitkam za vse dosezke vsakega posameznika, bilo je zelo zanimivo, malo nevarno, a kljub vsemu.. vsaka cast zmagovalcu, zmagati kljub 10s kazni.. odlicno! :worship:

dobre borbe tudi v ozadju, za sterna pa nimam komentarja..

lp, se vidimo v murski soboti! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa gre tale tomos

Če pravte da ga še z minijem pihneš

Sej te ne pomeni da gre tomos počasi, samo mini moto je tolk hitrejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v pospeških minimoto še kej druzga dol butne,ne sam tomosa...enkrat sm se vozu za njim na pisti v ljubečni,jst na etx,on spredaj na dvanajst konjskem MM,ma ga nism mogu po ravnin prehtet če sm svojo še tko ožemal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuhu,še ena dirka je mim :yea1:

s 3. štartnega mesta sm se v ovinku na konc ciljne ravnine zvrnu k klada :slap: in bil v prvi vožnji 5.,v 2. je pa vodeči malnar padel in sem prpeljal do cilja prvi,za mano pa gospod plin( :D ),skupno sem bil drugi,gas 1. in tko me je v skupnem seštevku za dve točki zrinu z drugega mesta :rolleyes:

jaja,drgač pa fino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuhu,še ena dirka je mim :yea1:

s 3. štartnega mesta sm se v ovinku na konc ciljne ravnine zvrnu k klada :slap:  in bil v prvi vožnji 5.,v 2. je pa vodeči malnar padel in sem prpeljal do cilja prvi,za mano pa gospod plin( :D ),skupno sem bil drugi,gas 1. in tko me je v skupnem seštevku za dve točki zrinu z drugega mesta :rolleyes:

jaja,drgač pa fino :)

Čestitam, žal pa ti tokrat ne morem postrečt s slikami (beri v soboto proslavljali rezultate mature :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo dobil še mal slik,tale je iz logatca :)

Opa - vidm da se je Batzajla že precej navadu tegale mopedka - bravo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!